Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítsünk egymásnak természetesen fórum

Segítsünk egymásnak természetesen (beszélgetős fórum)


1 2 3
43. soyle74 (válaszként erre: 42. - Elemző)
2021. jan. 13. 08:40
Na igen, csak ugye melyik lehet, amelyik jó? Már úgy értem, hogy a szinte aranyárban kapható Forever Livinges verzión kívül? Mert egyesek szerint, amit pl. a DM-ben kapni, az nem sokat ér.
2021. jan. 13. 08:25
Az aloe verában több mint 240 féle hatóanyag van, így nagyon hasznos.Sok jó tapasztalat van vele.Sokfélét árulnak, de ebből is érdemes minőségit választani.
41. soyle74 (válaszként erre: 37. - Tulipán***)
2021. jan. 12. 12:05

No hát végülis én is megvettem az Aloe Vera koncentrátumot, és szerintem ugyanazt, amit te, bár van pár fajta forgalomban.

Hát kíváncsi leszek, hogy beválik-e nekünk, bár azt írod, hogy te igazából csak az ekcémád miatt kezdted el inni. Én főleg a refluxom miatt, ill. immunerősítésre, meg állítólag jó depresszióűzésre is.

40. soyle74 (válaszként erre: 39. - .Ági.)
2021. jan. 10. 13:14

Köszi. Igen, én sem gondolnám, hogy végülis miért ne lehetne együtt fogyasztani a kettőt, csak ne lenne ennyire drága ez az Aloe Vera koncentrátum. :/

Jó tudom, akkor mégis mire ruházzunk be, ha nem az egészségünkre?!

Igen, jó lenne még több tapasztalatokat olvasni másoktól is, bízom benne, hogy lesznek még újabb hozzászólások a témához.

39. .Ági. (válaszként erre: 38. - Soyle74)
2021. jan. 10. 13:04
A a Chlorella több hatóanyagot tartalmaz mint az Aloe, de más az összetétele, minkettő nagyon jól hasznosul, ez a tapasztalatom. Mindkettőt lehet fogyasztani, én simán fogyasztom! Beépül a szervezetbe, a felesleg meg eltávozik! Engem is érdekelnek a tapasztalatok! 🙂
38. soyle74 (válaszként erre: 37. - Tulipán***)
2021. jan. 10. 07:32

Igen, ezt én is így gondolom, hogy talán jobb egyszerre csak egyet szedni/inni, bár az is lehet, hogy a két különböző készítmény csak rásegítene egymásra, és még jobb lenne az eredmény.

Igen az aloe vera koncentrátum ígéretesebbnek tűnik, mint a sima italváltozat, hát kíváncsi leszek, hogy neked beválik-e. Ok, majd írd meg te is a tapasztalataidat, bár szerintem én egyelőre csak a Chlorella algát fogom szedni egymagában.

37. tulipán*** (válaszként erre: 36. - Soyle74)
2021. jan. 10. 05:58

szerintem ez koncentrátum. Az van ráírva, hogy 99% organikus aloe vera gél, rostos és 1-2 kupakkal ajánlatos belőle inni. Elég nagy kupakja van mivel közel 1 L-es a flakon, szóval a 2 kupak az szerintem kb. 1 decinek felelhet meg.

MAjd írd meg, hogy éreztél-e bármilyen hatását magadon, ha kipróbálod.

Amúgy nem gondolnám, hogy az algával ne lehetne együtt fogyasztani de legjobb ha utána jársz, biztos ami biztos alapon.

Annyiból mondjuk jobb 1-el elkezdeni, hogy ha bármilyen hatást eredményez, akkor tudod, hogy melyik okozta.

36. soyle74 (válaszként erre: 33. - Tulipán***)
2021. jan. 9. 14:53
A "sima" Aloe Vera italt vetted, vagy a koncentrátumot? Lehet majd ezt is kipróbálom a Chlorella algával párhuzamosan, bár nem tudom, hogy a kettőt ajánlatos-e együtt fogyasztani.
35. tulipán*** (válaszként erre: 34. - P.angi.88)
2021. jan. 8. 16:23
ha beütöd az interneten a keresőbe, feljön egy csomó hirdetés rögtön legfelül. Ezek között tudsz böngészni, hogy hol mennyiért árulják. Ha viszont vannak natúr/bio boltok a környékeden akkor érdemes benézni azokba is, mert rögtön meg tudod venni és nem kell megrendelni/szállítási díjat fizetni. (A netes hirdetések nagyrésze webáruházak kínálatát mutatja, ahol legtöbb esetben van kiszállítási díj is).
2021. jan. 7. 22:14
Hol lehet beszerezni ezeket az alga kapszulákat?
33. tulipán*** (válaszként erre: 32. - .Ági.)
2021. jan. 6. 21:25

pont tegnap vettem egy aloe vera italt, kíváncsi vagyok, hogy lesz-e valamilyen hatása. Igaz nekem nincsenek különösebb tüneteim az ekcémámon kívül, de hátha szebb lesz tőle a bőröm a mellett, hogy elméletileg egészséges.

Amúgy az van ráírva, hogy reggel éhgyomorra ajánlott bevenni belőle. Te betartottad ezt, vagy nap közben ittad, ahogy épp jött?

32. .Ági. (válaszként erre: 31. - Tulipán***)
2021. jan. 6. 14:58
Először azt vettem észre, h nem vagyok fáradt. Azt gondoltam az a normális ha egy 12 órás éjszakai műszak után ágynak esel. Aztán szépen lassan elmúlt az ekcémám is. Zöldséges voltam, a hátam meg a térdem is nagyon fájt, de arra meg ajánlottak egy italt, de az meg már más cucc volt. Egy aloeverás ital, na az is csodát tett! Úgyhogy én ezekre esküszöm!
31. tulipán*** (válaszként erre: 27. - .Ági.)
2021. jan. 6. 11:14

És milyen változásokat vettél észre magadon a Spirulina+Chlorella szedése alatt/után?

Akkor ezek szerint kb. 10 éve jött elő az ekcémád aztán elkezdted ezt az étrendkiegészítőt szedni és teljesen elmúlt, sosem jött elő azóta (jól értem)?

30. janszi (válaszként erre: 22. - Michelle.r)
2021. jan. 5. 20:36
Van az a bizonyos maradandó testkép,mondjuk egy betegség következtében csökkent funkció,erre gondolok,de hoznám példának a gyíkot,ha csonkolva van a farokrész újranő,vagy a szalamandra végtagja is,szóval az embernél miért nem regenerál a maradandó testkép az eredetire?
29. soyle74 (válaszként erre: 18. - Tulipán***)
2021. jan. 5. 18:18
Igen többfélét próbáltam már, még azt a típust is, amit eléggé reklámoznak, de semmi változást nem tapasztaltam általuk. :/
28. soyle74 (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2021. jan. 5. 18:16
Hmm, értem köszi! Akkor kitartóbbnak kell lennem, ma már vettem is Chlorella tablettát, és elkezdem újra a kúrát, de most már tovább fogom szedni.
27. .Ági. (válaszként erre: 12. - Tulipán***)
2021. jan. 5. 16:48
10 évig ettem, és kb 2 grammot! Nagyon fontos a folyadékbevitel mellette! 🙂
26. .Ági. (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2021. jan. 5. 16:45
Igen, így van! 🙂
25. 55Judit (válaszként erre: 24. - 55Judit)
2021. jan. 5. 13:15
Ó, bocsánat. Nekem nem is az van, csak másra is figyeltem mikor írtam, az zavart be. :))
24. 55Judit (válaszként erre: 23. - P.angi.88)
2021. jan. 5. 13:11
Hát nem. És már nálam is elkezdődött. Arra szedek készítményt, ha minden igaz lassítja a folyamatot. majd látjuk. Nem hagyom abba.
23. P.angi.88 (válaszként erre: 22. - Michelle.r)
2021. jan. 5. 13:05
98%- os látóideg-sorvadás. Az már nem gyógyítja meg magát!
22. michelle.r (válaszként erre: 21. - P.angi.88)
2021. jan. 5. 13:03
Ez nagyon merész kijelentés. A szervezet folyamatosan megújul, sejtek elhalnak és újak keletkeznek.
2021. jan. 5. 12:49
"Erősen károsodott" szervre szerintem már semmi sem segít 😔
20. libikóka (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2021. jan. 5. 12:45
Fiam imádta ,,én meg:(( Hadiállapotok voltak:))
19. andi6020 (válaszként erre: 11. - .Ági.)
2021. jan. 5. 12:43
A teafaolaj szagától hányok, mint a lakodalmas kutya.
18. tulipán*** (válaszként erre: 14. - Soyle74)
2021. jan. 5. 11:26
a hajhullásra elméletileg a koffeines samponok jók. Lehet, hogy próbáltad már de ha nem, akkor egy próbát megér ....
2021. jan. 5. 11:16
Akkor nekem 32 hónap lenne.... 🙄
16. michelle.r (válaszként erre: 15. - Soyle74)
2021. jan. 5. 10:15

Egyszer egy kínai természetgyógyászt orvostól hallottam, hogy ahány éve fennáll a helyzet, minimum annyi hónapig kell a kezelést folytatni.


Tudomásom szerint az alga az egyetlen dolog ami pl. a nehézfém szennyeződéseket képes a szervezetből kivezetni. Azok meg nem tegnap kezdődtek el beépülni 🙃

2021. jan. 5. 05:12
Most olvasom egy másik fórumodban, hogy 3 évig folyamatosan szedted az algákat, akkor valószínűleg én nem voltam eléggé kitartó, amiért csak pár hónapig ittam őket. Úgy látszik, hogy jóval több idő kell ahhoz, hogy jobban beépüljenek a szervezetbe.
14. soyle74 (válaszként erre: 1. - .Ági.)
2021. jan. 5. 05:01

Szia Ági!


A Chlorellát ill. a Spirulinát mennyi ideig szedted, és napi hány tablettát? Mert én is kipróbáltam már őket, de nem vettem észre különösebb változást tőlük. Igaz én por formában ittam őket, igaz külön-külön, de lehet akkor a kapszula hatásosabb?

A samponnak ill. balzsamnak is utánanézek, mert nekem még semmilyen sampontól nem lettek babahajaim, amiket eddig kipróbáltam, mert már sajnos ritkulni kezdett a hajam.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook