Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsünk egymásnak meglátni a JÓT ebben a helyzetben, mire jut több időnk, ha már nem mehetünk sehova és hogyan legyünk pozitívak! fórum

Segítsünk egymásnak meglátni a JÓT ebben a helyzetben, mire jut több időnk, ha már nem mehetünk sehova és hogyan legyünk pozitívak! (beszélgetős fórum)


1 2 3
20. 8d00a82c06 (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2020. nov. 15. 18:57
Tudod, ha azt kellene csinálnom amit te előadsz, eret vágnék magamon.
19. Guruljka (válaszként erre: 17. - 8d00a82c06)
2020. nov. 15. 18:55
Mondtam én, hogy csináld te is így?
18. Guruljka (válaszként erre: 14. - Ildi992)
2020. nov. 15. 18:53

Csak, ha akivel összefogok, nem nézet velem híradót! :D

Tegnap nagyon érdekes német nyelvű cikket találtam a levéltetűről. Mármint a szaporodásukról. Nem is gondoltam, hogy ennyire izgalmas és érdekes dolog ez. Le fogom fordítani a cikket.

17. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2020. nov. 15. 18:52

Akkor nem kell a saját nézeteidet úgy előadni, mintha szentírás lenne.

20ezres városban élek komoly szigorításokkal .

Ne egy isten háta mögötti faluból oszt az észt.

16. Guruljka (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2020. nov. 15. 18:51

Én sem vagyok hajlandó félni.

Amit lehet és célszerű, azt megteszem, és követem a rendeleteket.

De akkor is megtudom, amit kell, ha nem a híradó előtt rágom a körmöm, és igenis pozitív vagyok.

Nem dugom homokba a fejem, de a folyón akkor kelek át, ha előttem van.

2020. nov. 15. 18:50
A lakásra több időm jut,bár családra főzök minden nap.
2020. nov. 15. 18:49
Gyerekek, most össze kellene fogni. Ezt a helyzetet, ki így, ki úgy éli meg. Mindenkinek rossz ez. Fogjunk már össze kérlek, kérlek, kérlek.
13. Guruljka (válaszként erre: 12. - 8d00a82c06)
2020. nov. 15. 18:49

De megyek boltba.

Engem nem büntetnek meg a házam kapujában, mert falun nem áll minden kapu előtt rendőr.

Ha a polgármester akar valamit, akor ki tudja hirdetni.

És a fél falunak nincs kicsi gyereke, akinek van, az majd figyel.

12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. nov. 15. 18:47

Igenis célszerű.

Egy anya figyeli, hogy a kicsiket mikor fogják itthon, mert bezár a suli.

A helyi rendeleteket figyelni kell. Nálunk olyan kemény a szigorítás, hogy ha nem olvasom el, már a házam kapujában megbüntetnek.

Ha nem figyelem, fizessek, mert rád hallgattam mert a boltba sem mész?

11. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - NomNom)
2020. nov. 15. 18:39

Felfogtam én is!

De szerintem ez a tipikus strucc politika! Homokba dugom a fejemet, és ami nem tetszik, nem látom, és azt hiszem, hogy minden oké! Lehet így is, csak akkor ne csodálkozz és ne háborogj majd, ha valami majd nem úgy alakul, ahogyan szeretnéd.

10. Guruljka (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2020. nov. 15. 18:38

Dehogy célszerű. A Facén letiltottam, véletlenül se kerül elém, ha belépek a fordítós vagy a suli csoportba.

Csak itt a Hoxán már harmadjára látom, hogy a számomra közömbös Ausztriában kijárási tilalom van.


Nem érdekel sem az, hogy határos ország, sem más.

A szolgáltatásokat évek óta online fizetem. Már most is házhoz lehet szállíttatni egy csomó mindent, még azok az üzletek is szállítanak már, amelyek alapesetben nem jönnének ide.

Ha hajlandó lennék átgondolni, mire lehet szükségünk, akkor rendelhetnék akár az Auchantól is.

Ha a legközelebbi két bolt valamelyikében bolondokháza lenne, akkor majd ráérek kigondolni, mi legyen a B terv. Itt falun azért más a tempó.

A fiam ha munkába megy, gyári járat hozza-viszi, nem a tömegközlekedés.

Én biztos vagyok abban is, hogy megkapod a nyugdíjad. Nem kötelezhetnek számlanyitásra, és légy nyugodt, sok elég vagyonos embernek is vannak készpénzes ügyletei, ennek a lehetőségét nem törlik el.

2020. nov. 15. 18:37
Mi a jó ebben? Hát talán az, hogy túl lehet tolni a karácsonyt. Aki még talál más jót, írja meg. Köszi
8. NomNom (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2020. nov. 15. 18:31
Szerintem ebben a fórumban a jó dolgokra próbálunk koncentrálni és nem arra, hogy kijárási tilalom esetén hogyan fizessük be a csekket...
2020. nov. 15. 18:31
Ha mindezek a dolgok jól fognak működni, akkor már én is fogok tudni csak a Jóra koncentrálni. :))
2020. nov. 15. 18:30

Márpedig most célszerű figyelni a híreket. Tegnap még arról beszélt a nagyvezír, hogy a szükséges intézkedések meghozatalához Ausztriát tekintjük példaként, mert ott egy kicsivel előrébb van a járvány.

Ausztriában ma bejelentették, hogy keddtől!!! totális kijárási tilalom!


Akkor viszont mi lesz itthon? Ha totális kijárási tilalom, akkor kedden kihozza-e a postás a nyugdíjamat, vagy őrájuk is vonatkozni fog a kijárási tilalom, és hogyan fogjuk befizetni a csekkeket, vagy majd lekapcsolják tartozás miatt a szolgáltatásokat... ezekkel és hasonló dolgokkal akkor mi lesz, és hogyan tudjuk intézni??? És ismét csak bolondokháza lesz az üzletekben, de nemcsak az eü.papír, de minden más terén is???

2020. nov. 15. 18:26
Én sem nézek híradót, úgyis megtudom amit muszáj.
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Vizöntőlány)
2020. nov. 15. 18:09
Tényleg szuper, hogy nyugdíjasként is szükség van a munkádra!
2020. nov. 15. 18:00

Én sem nézek híradót.Naponta egyszer tájékozódom,aztán ennyi.

Hetente kétszer elmegyek dolgozni. Örülök neki,mert nyugdíjasként van dolgom.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2020. nov. 15. 17:30

Én eleve nem nézek híradót, sem egyéb hírportálokat.

Ami fontos, azt úgyis megtudom, mint ahogy most a szigorítást is.

Igaz, az nem is érint, mert a fiam 7-kor már itthon van. Ő 12 órásban dolgozik vagy nappal, vagy éjszaka.

Én meg eleve itthonról.

És igen, csak a jóra igyekszem én is koncentrálni!

Mivel tanulok is, megspórolom az eddigi útiköltséget és a korai kelést. A tananyag kifejezetten alkalmas az online oktatásra.

Olvasni kell hozzá, de ez csak visszaszoktat az olvasásra.

2020. nov. 15. 17:24

Lehet, hogy nem nézek több híradót.

Csak a jóra akarok már koncentrálni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook