Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek véleményetekkel!! Válságban van a 22 éve tartó kapcsolatom!! fórum

Segítsetek véleményetekkel!! Válságban van a 22 éve tartó kapcsolatom!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
8. Remény81 (válaszként erre: 6. - Lávli)
2019. jún. 1. 17:07
Mindig az az ember voltam,hogy kell hogy legyen a problémákra megoldás,de most magakadtam teljesen! Sokszor sodródom és úgy vagyok vele,nem kell kattogni ezen,majd lesz valahogy . Na ezt tart aznap estig.
7. Remény81 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2019. jún. 1. 17:06
Fogalmam sincs,igazából ez csak sacc... szerintem mindig is megvolt köztünk ez a különbözőség,de szerintem amikor ő elmúlt 40 éves ,tiszta nimfomániás lett. Én meg,ugye nem kell bemutatni meló,gyerekek, háztartás stb. És mire ágyba kerülök kb hulla vagyok. És ilyenkor jön,hogy akkor ..... Sokszor már én se tudok szépen szólni hozzá sajnos,annyira nagy bennem a düh emiatt.
2019. jún. 1. 17:03

Ez tényleg válsághelyzet, és ha lelkileg ennyire nehezen éled meg a kényszert (mert valóban kényszer és azt valóban nehéz megélni), akkor kettőtökre nézve ebből már nem sok jó fog kisülni sajnos.

Ne add fel teljesen önmagad. 😶

5. Remény81 (válaszként erre: 2. - HaBe)
2019. jún. 1. 17:03
Mindennél jobban szeretném,de nem megy :( de köszönöm szépen, próbálkozni fogok!!
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Remény81)
2019. jún. 1. 16:54
Mi történt fél évvel ezelőtt?
2019. jún. 1. 16:53

Sokakat érintő probléma. A lángoló szerelem elmúltával, a gyerekek megérkezésével sok házasságban probléma a közel sem egyforma libidó.

Nem tudok tanácsot adni. Nem könnyű a helyzet az biztos.

2. HaBe (válaszként erre: 1. - Remény81)
2019. jún. 1. 16:52
Ha nem akarod elveszíteni akkor szerintem próbálj meg újra beleszeretni. Pont annyira mint amennyire 22 éve
2019. jún. 1. 16:37

Sziasztok! Köszönöm ha elolvassátok és irtok majd...

38 éves nő vagyok,anno 16 éves koromban megismerkedtem jelenlegi férjemmel. Nagyon nagy volt a szerelem,idő közben két gyönyörű gyermekünk is született.Mint minden házasságban nálunk voltak mindig hullámvölgyek,amiket mindig meg is tudtunk oldani. Viszont egy jó féléve olyan gondunk van , amiről úgy érezzük nincs megoldás. Szeretem a férjemet,nem akarom elveszíteni,azt sem akarom,hogy a családunk szétmenjen.

Szóval a gond ott van ,hogy nagyon nem.egyezik a szexuális etvágyunk. Sajnos Ö minden nap igényelné a sexet de én elvagyok,vagyis lennék ha egy hétig nem vagyunk együtt. Ebben nem.tudunk kompromisszumra jutni. Általában kétnaponta jön,hogy vagy legyünk együtt,vagy elegitsem ki. Még akkor is ha nekem ehhez nincs kedvem. Kérdeztem tőle,hogy neki nem.rossz az ,hogy én nem kívánom,és mégis úgymond rákényszerít? Azt mondta,nem.erti mit problémázok ezen a pár percen. Sokszor úgy érzem magam mint kb egy szajha. Ha esetleg tényleg elutasitom, iszonyúan megsértődik,képes másnap nem szólni vagy vitatkozni velem. Szóval mondtam neki,hogy ebben vmi kompromisszum szükséges,de Ö azt mondja,hogy már így is engedett,hogy nem naponta jön hanem kétnaponta. Sokszor úgy érzem már nem bírom. Van hogy éjszakákat vegigbeszelunk,és nem.jutunk dűlőre,vagyis minden marad a régiben. Magyarul anyu beadja a derekát,és minden rendben van... :( Szóval teljesen megakadtam,mit kéne csinálni,tenni. Szexuálpszichológus szoba se jöhet,nem hajlandó rá... Köszi ha irtok...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook