Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek mit tegyek hogy ne marjam el ezt a szerelmet magam mellől? fórum

Segítsetek mit tegyek hogy ne marjam el ezt a szerelmet magam mellől? (beszélgetős fórum)


1 2
32. 274c9996b8 (válaszként erre: 2. - Angyalbaba)
2010. okt. 5. 19:33
Semmit , ha hisztis vagy ,akkor ilyen a termeszeted ! Az aki igazan szeret tegedet az szeret a hisztivel egyutt :)
31. ancsos
2010. febr. 2. 21:52
az én párom ránéz a naptárra és elvonul...megint jön a PMS gondolattal. Jobban követi a ciklusom, mint én :)
30. Angyalbaba (válaszként erre: 29. - Genlips)
2010. febr. 2. 12:58
köszönöm
2010. febr. 2. 12:48

köszönöm

én tudom, hogy nehéz az ilyen belülről jövő indulatokat, érzelmeket akkor abban a szent minutumban lefékezni, mégis nem elfojtani az érzelmeidet. nem is kevés idő kell ehhez + türelem a másik részéről is, de meg lehet csinálni! szóval remélem el tudod határozni magadat, reálisan látni azt, hogy a hiszti sem neked, se neki nem jó.

az az első lépcső, ha utána van lelkiismeretfurdalásod. ez azt jelenti, elkezdődött a folyamat, belátod a hibádat. a következő az, hogy ez az 'reális önkritika' minél hamarabb érkezzen meg beléd. most még csak estére érkezik meg, legközelebb már délután, aztán egy óra múlva esik le, hogy hogy nem kellett volna csinálnod... aztán elérkezel arra a pontra, amikor éppen hisztizel, közben kérdezed meg magad, hogy biztos jó, ahogy ezt éppen csinálom?

aztán a felismerés már megelőzi a magatartásodat. utána már csak az érzelmi felindulások leépítése lesz a cél. hajrá!

28. Angyalbaba (válaszként erre: 26. - Genlips)
2010. febr. 2. 10:41
gratulálok én is:) szerencsére ez nem társul a hiszti mellé mármint az iszonyatos féltékenység már csak az hiányozna :( de nagyon ügyi vagy :D
27. a5e706b395 (válaszként erre: 26. - Genlips)
2010. febr. 2. 10:31
gratulálok
26. genlips (válaszként erre: 2. - Angyalbaba)
2010. febr. 2. 10:26

akard a változást a személyiségedben és tudatosan tegyél is érte

nekem komolyabb dolgon kellett változtatnom, irtózatos féltékenység. 2-3 év alatt sikerült szemmel látható eredményt elérnem.

reális önismeret és önkritika + idő a recept, emellé erős akarat a változtatásra

25. Angyalbaba (válaszként erre: 23. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 10:10
haraggal nem szoktunk lefeküdni csak nekem van bűntudatom amiért mondjuk elrontok egy estét :( de haraggal tudom nem szabad lefeküdni :D
24. a5e706b395 (válaszként erre: 19. - Pemete)
2010. febr. 2. 10:00
hihihihihihihihi hát ez jóóóóóóóóóóóó
2010. febr. 2. 09:59
én azért mindenért nem hisztizek és azért mert beütöm a kezem, vagy éppen lefejelem az ajtót, azért nem a férjemet hibáztatom. akkor ő a hunyó, ha azt látom, hogy másnak nagyobb figyelmet szentel.....de hát mindig kiderül, hogy nincs igazam. Én ezért nem kérem bocsánatot, mert igazam volt, csak nem volt alapja és nem akart bántani. csak meg k e l l beszélni. Soha ne feküdjetek le aludni haraggal. Annál nincs rosszabb, ha azért nem alszol mert forr benned a düh
22. Angyalbaba (válaszként erre: 20. - Kis Cidri)
2010. febr. 2. 09:56
Azt már én is szoktam előre jelezni :D De én nem azokon a napokon hanem előtte egy pár nappal vagyok kettyós akkor tudom hogy miért
21. Angyalbaba (válaszként erre: 19. - Pemete)
2010. febr. 2. 09:56
:D:D:D Az jóóó nekem is van egy párna otthon amit nem szeretek :D Majd azon :D
20. Kis Cidri (válaszként erre: 18. - Angyalbaba)
2010. febr. 2. 09:52
Tudom. Nekem a hónap ama bizonyos napjai előtt szokott lenni, mostanában már jelzem előre.
19. pemete (válaszként erre: 16. - Angyalbaba)
2010. febr. 2. 09:52

Oh, hát ez előfordul, de ez nem is ellene irányult, ez jó:)

Próbáld meg valami élettelen tárgyon levezetni a feszkót, nekem bejön! Néha megverem a gyerek micimackóját, azt úgyis utálom:D

18. Angyalbaba (válaszként erre: 15. - Kis Cidri)
2010. febr. 2. 09:46
Az én párom is jól tűr csak néha már sok neki ... De azért nehogy azt higyjétek hogy ez mindennapos! Már csak az kéne.... Havonta kétszer háromszor jön rám ez a dili... De ez sem kellene
17. Angyalbaba (válaszként erre: 14. - Pemete)
2010. febr. 2. 09:44
Nagyon tetszik az ÉLNI ÉS ÉLNI HAGYNI! verzió ez lesz a mondat amit kitűzök magam elé hogy ne kezdjek el hisztizni! Köszönöm
16. Angyalbaba (válaszként erre: 14. - Pemete)
2010. febr. 2. 09:42
Tegnap pl elég zűrös napom volt a melóhelyen de otthon én nem igazán szoktam erről mesélni és amikor a párom megkérdezi hogy milyen napod volt ilyenkor általában azt mondom hogy hanyagolható! De legbelül azért van bennem feszültség.. És este mikor jöttem ki a fürdőből akkor bevertem a kezem de pont egy olyan sebet ütöttem be ami amúgy is rossz helyen volt és fájt és dühömben elkezdtem hisztizni hogy az egész világ felesküdött ellenem még az ajtó is :( Látod tényleg értelmetlen dolgokon hisztizek! De amúgy én hagyom ha ő flusztrált vagy ideges... nem piszkálom
2010. febr. 2. 09:38
Szia! Velem is történik néha ilyen. Az én férjem nagyon türelmes, jól tűr. Elmondtam neki, hogy mi történik ilyenkor bennem, és bocsánatot szoktam kérni, ha valamiben nincs igazam ilyenkor, de kitartok amellett, amiben igazam van és egy nyugodt pillanatban megbeszéljük azt. És az első lépés a felismerés, utána egyre könnyebben megy a kezelése a dolognak.
14. pemete (válaszként erre: 12. - Angyalbaba)
2010. febr. 2. 09:35

Nálunk működik:)

Mikor megjön a stukám, akkor szólok, hogy épp melyik fázisban vagyok (idegbeteg, hisztis, sírós, bújós), és tudja, hogy mikor mire mit kell reagálni:D

De ha ő idegbeteg, akkor én sem cseszegetem, hanem hagyom, hogy lövlödözzön a számítógépen, levezesse a feszkót. Tudod, élni és élni hagyni!

Egyébként nem tudom, hogy min sértődsz meg, vagy min hisztizel, mesélj már el egy-két ilyensztorit lécci, hogy tisztábban lássam!

13. Angyalbaba (válaszként erre: 11. - Pemete)
2010. febr. 2. 09:33
mindig
12. Angyalbaba (válaszként erre: 9. - Pemete)
2010. febr. 2. 09:33
ez tetszik :) akkor ha rámtör a dilióra én is mondom neki hogy bocsi most kicsit idióta vagyok.. és megkérem tűrjön :)
11. pemete
2010. febr. 2. 09:32
Egyébként bocsánatot szoktál kérni ilyen esetben?
10. Angyalbaba (válaszként erre: 8. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 09:32
nem akarom ezért elveszíteni... szeretem és nem akarom őt bántani! És tudod annyira rossz nézni mikor egy ilyen hiszti után mintha az életkedve is elment volna :( és tudom az én hülyeségem miatt..
2010. febr. 2. 09:31

Ja, hogy belehergeled magad! Erre csak az a megoldás, hogy beszélni, beszélni, beszélni!

És nem elengedni a fantáziát;) Mi soha nem veszekszünk a párommal, de tényleg, soha! Nincs min összeveszni, mert ha valami bibi van, akkor azt megmondjuk a másiknak. Vagy ha éppen dilinyós vagyok, akkor azt is közlöm, hogy most hülye vagyok, ne szólj semmit, csak tűrj, és ő tűr:DDD

2010. febr. 2. 09:29
22 év kellett hozzá és persze az, hogy soha ne legyen igazam.....ha mindig kiderül, hogy nem ő hibázott csak te látod rosszul, akkor lehet, hogy te is hamar meggyógyulsz....de én alapvetően bizalmatlan tipus vagyok.....lehet, hogy neked hamarabb sikerül, mert te időben felfedezted, hogy van ilyen hibád....
7. Angyalbaba (válaszként erre: 6. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 09:27
teljesen igazad van és tényleg jól látod pont ez a helyzet :( de rajta vagyok az ügyön hogy leküzdjem! neked mennyi idő alatt sikerült mert én szerintem ehhez azért sok idő kell vagy nem ?:D
2010. febr. 2. 09:23
nem olyan hiszti ez lányok....én tudom miről beszélsz....én is ilyen vagyok, bár már sokat javultam....az a baj, hogy mikor kicsi a probléma, rögtön le kell ülni megbeszélni. mert később úgy belehergeled magad, hogy már olyat is bebeszélsz magadnak ami nem is igaz......sajnos akkor kezded el mondani neki, amikor már tiszta ideg vagy......és ő látja ezt....nem minden férfi bírja sokáig.....javaslom, rögtön az elején mondd el mi a bajod.
5. 77dcc060d6 (válaszként erre: 4. - Angyalbaba)
2010. febr. 2. 09:16
25 évesen hisztizel? Irány a pszichiáter.
4. Angyalbaba (válaszként erre: 3. - Pemete)
2010. febr. 2. 09:13
Igen ez megy is egy darabig de néha elborul az agyam és ezt akarom valahogy kezelni hogy ne legyen felesleges a hiszti.. :D
2010. febr. 2. 09:12
Előbb gondolkodj, és utána hisztizz:) Már ha a gondolkodás után még úgy látod, hogy van értelme a hisztinek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook