Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek! Hogyan segíthetnék a kisfiamnak megszokni az ovit?! fórum

Segítsetek! Hogyan segíthetnék a kisfiamnak megszokni az ovit?! (tudásbázis kérdés)


1 2 3
6. barkrisz (válaszként erre: 3. - Megryan)
2009. nov. 3. 09:42
Szia!!Az első két kérdésre a választ leírtam!!Az óvónők nagyon rendesek próbálják bevonni a munkába, a játékba, de ő elzárkózik mindentől és mindenkitől!!Ez csütörtökre javul, mert akkor már játszik is a játékokkal, de aztán jön a hétvége és KÉSZ!!!!Igen van tesója 9 és fél hónapos!!!!Tapasztalat??!!!
5. barkrisz (válaszként erre: 2. - D0860dee94)
2009. nov. 3. 09:40
Szia!!Sajnos az sem segít, hiszen az egyik csoporttársa épp a szomszéd kisfiú akivel együtt nőtt fel!!Mégcsak oda sem megy hozzá!!!
2009. nov. 3. 09:38
3 és fél éves kisfiammal szeptemberben kezdtük az ovit (előtte nem járt közösségbe), és nagyon nehezen szokja meg ezt a helyzetet!!!Minden reggel sírva megyünk az oviba, mikor otthagyom öklendezik és hány!!Hét vége felé a hányás megszűnik, de a sírás marad! A szívem szakad meg miatta, mert tudom nem érzi jól magát!!Kérlek benneteket segítsetek nekem, hogy hogyan tudám vele megszerettetni, vagy csak elfogadtatni az oviba járás tényét!!Hálás lennék minden tapasztalatért, segítségért, információért!!Köszönöm!!
2009. nov. 3. 09:38

Mennyi idős?

mi a baj?

Milyenek az óvónők?

Van-e otthon kistesó?


Utána írom én is :)))

2009. nov. 3. 09:37

szió!


vidd el a kisfiadat azokhoz a gyerekekhez játszani, akikkel egy csoportba járnak...

hátha így könnyebb...


nem volt bölcsis, ugye?

2009. nov. 3. 09:35
Segítsetek!Hogyan segíthetnék a kisfiamnak megszokni az ovit?!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook