Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítsetek, hogy hozzam középre a megjelenő lapokat? A jobb szélét nem tudom megfogni, hogy behúzzam, mert nem látni. fórum

Segítsetek, hogy hozzam középre a megjelenő lapokat? A jobb szélét nem tudom megfogni, hogy behúzzam, mert nem látni. (tudásbázis kérdés)


8. pista55 (válaszként erre: 7. - Murva)
2011. dec. 3. 20:49

Nem lehet, hogy ki van nagyítva?

Próbáld meg a bal oldali Ctrl gombot folyamatosan nyomni, közben görgess, így lehet kicsinyíteni.

7. murva (válaszként erre: 6. - Pista55)
2011. dec. 3. 20:15
Google chrom
2011. dec. 3. 18:30
Milyen böngésződ van?
5. murva (válaszként erre: 4. - Zsana0)
2011. dec. 3. 17:41
A nyilat nem tudom a lap szélére tenni,mert a széle nem látható és így nem változik két végűre a nyíl és nem húzható
2011. dec. 3. 17:33
Nem jelenik meg a nyíl amivel belejebb húzod?
3. murva (válaszként erre: 2. - Maruszja)
2011. dec. 3. 17:28
Bocsi,de nem kódosról beszélek hanem általában,hoxa,facebook,bármi semminek a jobb oldala nem látszódik,pl nem tudok ráklikk a jobb sarokba a kicsinyítő-nagyító ikonra és nem tudom megfogni a szélét,hogy behúzzam
2. Maruszja (válaszként erre: 1. - Murva)
2011. dec. 3. 17:21

Szia! Gondolom, hogy kódos képet gondolsz?

Akkor amikor a kódban ezt látod, hogy ... ing ezután beírod, hogy width="640" heinght="480", majd ezután folytatódik rendesen a kód tovább. Ekkor lekicsinyíti a képet. Azért mászik el jobb oldalra, mert nem fér el.

Egyébként pedig az, hogy középre essen, annyit kell a kód elejére beírni, hogy <center> és középen is van.


Kívánok Neked sok szép képeket. Marcsi

2011. dec. 3. 17:14
Segítsetek, hogy hozzam középre a megjelenő lapokat, a jobb szélét nem tudom megfogni, hogy behúzzam, mert nem látni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook