Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tüntethetem el az arcomon megjelenő kis szemölcsöket? fórum

Hogyan tüntethetem el az arcomon megjelenő kis szemölcsöket? (tudásbázis kérdés)


11. Jázminka (válaszként erre: 8. - Burkuska)
2008. okt. 25. 22:53
Nem,ez egy gyomnövény,olyan bokorfélére növő lágyszárú,aminek sárga virágai vannak és ha megtöröd a szárat,egy igen erős narancssárga tjnedved ereszt,ezt kéne a szemölcsre kenni.De nekem nem használt.Ráadásul napokig le sem kopik...
10. CLARA.
2008. okt. 25. 22:30
KOZMETIKUS VAGYOK. LÉZERREL EL LEHET TÜNTETNI KERES EGY BÖRGYÓGYÁSZT. DE HA NEM NAGYON ZAVAR AKKOR NE NYULJ HOZZÁ. CLARA.
2008. okt. 25. 22:24
Orvos, gyerekek. Hát ne már, házilag "elkötni".. Nem a középkorban vagyunk. Akármilyen kicsi, lehet rosszindulatú elváltozás is akár. Ha lehet "házilag", azt is orvos mondja már meg, hogy mivel, és ne barkácsoljunk. Lefagytam.
8. Burkuska (válaszként erre: 5. - 1366d1807f)
2008. okt. 25. 22:13
Köszi!És ezt gyógyszertárban kérjem?
7. Burkuska (válaszként erre: 6. - Jázminka)
2008. okt. 25. 22:13
Csak a gond az,h rengeteg apró van,amit nem tudok megkötni,nó,meg félek a fertözéstól is:(
6. Jázminka (válaszként erre: 4. - Burkuska)
2008. okt. 25. 22:02
ez is igaz.Nekem a szemhéjamon volt egy nagyobb,azt elkötöttem A vérehullató fecskefű nekem nem használt.Az biztos,hogy amit elkötöttem,majd be sz.tam,úgy fájt egy napig.Amikor leszakítottam,lefertőtlenítettem és kész.
2008. okt. 25. 22:00
Vérehulló fecskefűvel
4. Burkuska (válaszként erre: 3. - Jázminka)
2008. okt. 25. 21:57
Jujj!Letépni nem merem,nehogy elfertöződjön:(Apukámtól örökölhettem,Ő hajszállal kötötte meg és állítólag leszáradt...
2008. okt. 25. 21:56
Nálunk is van ilyen,én egyszerűen letépem.A férjemének sokkal vastagabb a töve,ő a szemészeten leégetette őket.Érzéstelenítés nélkül,gyorsan...
2008. okt. 25. 21:53

Sziasztok!

Lassan fél éve,apró kis szemölcsszerű "pöttyök"jelentek meg a szem környékén és az arcomon.Mindenképpen forduljak orvoshoz,vagy van rá egyszerübb megoldás?

Köszönöm a válaszokat!

2008. okt. 25. 21:52
Hogyan tüntethetem el az arcomon megjelenő kis szemölcsöket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook