Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség, terhes vagyok....a 3. gyermekkel fórum

Segítség, terhes vagyok....a 3. gyermekkel (beszélgetős fórum)


1 2
12. Shyana (válaszként erre: 11. - Devonshire)
2013. szept. 27. 09:31
szerencsére a nagyobbikkal nincs gond. A kicsi is külön alszik,viszont rengetegszer kel éjjel :( nem enni vagy ilyesmi csak egyszerűen fel kel. Remélem erről leszokik addigra.
11. devonshire (válaszként erre: 8. - Shyana)
2013. szept. 27. 09:28

Nehéz lesz, ez biztos. Kettővel is nehéz. De lesz 3 csodaszép gyermeked, Te pedig kiváló leszel szervezésből és problémamegoldásból.

A várandósság alatt a négyéveskét próbáld minél önállóbbra tanítani, a 9 hónapost szerintem válaszd el a szülésig a cicitől, ha még nem tetted meg, és őt pedig tanítsátok meg a különalvásra, és arra hogy az éjszakákat önállóan átaludja. Ezek elsőre nagyon nehéznek tűnnek, ha eddig nem így ment, de ezek óriási könnyebbséget fognak adni, ha megszületik a pici. Olyan napirendet kell nekik kialakítani, hogy az ne essen egybe a kicsiével. van még rá kb 7 hónapod. :)

2013. szept. 27. 09:27

Szia!

Nekem három kisfiam van. Egy hat éves, egy négy éves és most egy 8 hónapos. Nagyon jól elvannak....ne aggódj amiatt, hogy nem bírsz velük majd..meglátod, imádni fogják :D

9. Shyana (válaszként erre: 6. - 103cacdfd2)
2013. szept. 27. 09:25
köszönöm szépen
8. Shyana (válaszként erre: 4. - Devonshire)
2013. szept. 27. 09:24
jól látod,az hogy elvetessem az meg se fordul a fejemben. Csak picit félek a helyzettől. Nem tudom mennyire lesz nehezebb 3 gyerekkel mint kettővel. Főleg hogy még ők se nagyok. A nagyobbik 4 éves,a kisebbik 9 hónapos
7. Shyana (válaszként erre: 5. - 103cacdfd2)
2013. szept. 27. 09:23
igen arra gondoltam
2013. szept. 27. 09:22

Gratulalok!

Sok oromet, boldogsagot Mindannyiotoknak!

2013. szept. 27. 09:21

Bakelit! Pontosabban azt irtad, hogy harmadikjara...

"harmadjara" kifejezesre gondoltal - ugye?

4. devonshire (válaszként erre: 1. - Shyana)
2013. szept. 27. 09:21

Szia!

Te a jövőt úgy vetítetted elő , hogy majd 3 gyerekkel. Nem pedig a választást fontolgatod, hogy 3 gyerek, vagy 2 és elveteted. Vagyis a lelked már felkészült rá. Szerintem nagyon boldogok lesztek, és amikor megszületik minden további nehézségért kárpótolni fog az ártatlan ki arca. Csodásan helyt fogsz állni hidd el! Ő akart titeket, és meg is fogant. Bízz magadban és a családodban, gondolj arra hogy harmadszorra is átélheted azt a csodaszép érzést, amit az első kettő világrajötte adott. Minden jót kívánok nektek!

2013. szept. 27. 09:20

Ijedezzen a középső gyerek, ő fog szívni :)

Ne parázz, biztos megoldod. Több pénz, több türelem, napi 36 óra, gyerekjáték a egész. :)

Ne idegeskedj, az biztos nem segít. Csak lazán! Sok sikert!

2013. szept. 27. 09:19
Kettovel elkepzelheto volt?
2013. szept. 27. 09:16
Sziasztok! Van 2 csodaszép gyermekem és most kiderült hogy terhes vagyok.Nagyon meg vagyok ijedve tőle mert fogalmam sincs mennyire lesz nehéz 3 gyerekkel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook