Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség! Szerelmes vagyok! fórum

Segítség! Szerelmes vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1275. d541350465 (válaszként erre: 1274. - 0f7d1c0ff8)
2008. márc. 21. 07:31

Jó reggelt mindenkinek!


Mit csináltál? Pároddal jól megvagytok?


Velem most semmi jó....de majd ha tudok biztosat mesélek...:(


pusza,szép napot

2008. márc. 20. 19:03

sziasztok!

rena és orsi, még mindig dühöngök!

tegnap annyira bekomáztam ,h akkor hülyeségeket csináltam, most meg pirulok.

nah de ez van !

veletek mizujs?

1273. Romeo84 (válaszként erre: 1272. - Romeo84)
2008. márc. 19. 12:24

Akkor hagyom elúszni a hajót... Ez van, sajnos hülye voltam. Az ember próbál nem hibázni, de hát... :)


Köszi mindenkinek aki írt.

1272. Romeo84
2008. márc. 19. 12:09
Értem :) Kösz mindent.
1271. Zkelah
2008. márc. 18. 23:41

Az meg, hogy nem mondta ki egyértelműen, hogy nem lesz semmi a holdfényes csöpögős jelenetből nem azt jelenti, hogy igen is lesz.

Sajnos én is követtem már el azt a hibát, hogy nem jelentettem ki egyértelműen azt valakinek, hogy NEM, SOHA... mert sajnáltam... mert hülye vagyok, nem is tudom miért, de képtelen voltam akkorát rúgni rajta. Pedig én tudtam, hogy esély sincs rá. Talán gondoltam, hogy reménykedik aztán majdcsak elfelejti a dolgot... :S

1270. Zkelah (válaszként erre: 1269. - F39a34943d)
2008. márc. 18. 23:36

Úgy gondolom, malyomnak teljesen igaza van.


Ráadásul elmondta mit akar. Csak barátságot. Ha te azt gondolod, hogy valójában akar téged, akkor is tartsd szerintem tiszteletben... mert előbb-utóbb dühítheti majd, hogy minek zaklatod, mikor ő megmondta, hogy nem akar tőled semmit, és az egészből az jöhet le neki, hogy nem is érdekel téged, amit ő (nem) szeretne. Az smseid stb. esetleg kellemetlen helyzetbe hozhatják, ami miatt megint csak dühös lehet.


Nem véletlenül jegyezték el egymást.


Ha beleképzelem magam a helyébe, lehet épp volt valami mosolyszünetük, és kapóra jött egy kedves srác, aki "ápolta a lelkét", és ENNYI mivel nem is történt semmi sem.

Az hogy neked csak rosszat mondott a vőlegényéről egy dolog. Én is panaszkodok időnként az aktuális pasimról, senki sem tökéletes, de igen is imádom, és ha más szidja, foggal-körömmel védem őt. :)) Na meg, ha olyan aranyos és szórakoztató voltál, akkor mi egyebet mondott volna..? Mégis csak érdekes, de ugyanakkor ártatlan dolog ez az írogatás, igazából még bűntudata sem lehet, miért ne tette volna?


Hagyd...Ha akar valamit majd ő kezébe veszi a dologokat. Azzal, hogy nem hagyod békén, még ha érezne is valamit, csírájában fojtanád el.... szerintem.

1269. f39a34943d (válaszként erre: 1268. - Romeo84)
2008. márc. 18. 23:20

Szerintem te is elkövetted ugyanazt a hibát mint a lew, hogy önző voltál.


Egy nőnél egy futó kapcsolat mellett , illetve a leváltására nem jó egy nyálas mindig nyomuló agressziv pasi aki a saját a lány iránt szerelmével foglalkozik, és nem magával a lánnyal!


Az elején jól csináltad de aztán eltoltad de nagyon!


Én azért nem szorítok neked, mert a csajnak te egy elöbb megértő, aztán nyomuló pasi leszel- voltál akit legfeljebb csak akkor választ majd ha az eredeti pasija lefalcol. Jó kis példa voltál neki, hogy milyen egy "másik" ürge és örülhetsz ha nem kergeted vissza a völegényéhez.

1268. Romeo84 (válaszként erre: 1267. - Hfhrena)
2008. márc. 18. 14:24

Hali.


Hát valóban nem az:) Megpróbálok úgy tenni, ahogy mondod. Köszi, hogy szorítasz értünk.:) Mindenképpen írok, ha történik valami.


Emlékszem arra amikor egyszer melóhelyen végeztünk és ott áltunk a kapu előtt és csak néztük egymást és nem tudtunk megszólalni, mozogtunk így össze vissza, mint aki nem tud mit cisnálni. Csak faltuk egymást a szemünkel, az annyira Isteni volt.


Még egyszer köszi:)

1267. hfhrena
2008. márc. 18. 14:02

Sziasztok!Megérkeztem én is!:DDDD

Mi a nagy harci helyzet?

Látom nem felhőtlen a hangulat igaz Romeo???

Nehéz egy ilyen esetben tanácsot adni,mert azért ezek már sajnos komolyabb dolgok!Várj egy kicsit szerintem!Várd meg ezeket a kis "bulikat"!Figyeld a reakcióit,hogy hogy néz rád,mennyit foglalkozik veled!Próbálj neki kedveskedni kis apróságokkal...Vagy nem tudom!Csak reménykedni tudok,hogy sikerül neked,és szorítani értetek!Bármi van,kérlek jelezd nekünk!Szép napot fiúk-lányok!Engem vár a meló!:S De nemsokára felkukkolok!

Túlteng bennem a jókedv!:DDD

My baby my....

:DDDDDDDDD

1266. Sylvee12 (válaszként erre: 1265. - Romeo84)
2008. márc. 18. 13:55
Azt kellene tudni, hogy a lány mit akar. Végülis gyűrűs menyasszony. Átmeneti volt náluk a mosolyszünet vagy nem akarja folytatni a kapcsolatot a vőlegényével?
1265. Romeo84 (válaszként erre: 1264. - Sylvee12)
2008. márc. 18. 13:51

Hali.


Hát ez a legnehezebb, nem tudom, hogy fogom csinálni. Biztos mindenkinek van egy ideálja, egy olyan ember akit elképzelt magának. Hát én megtaláltam. Annyi mindenben egyezik a gondolkodásunk, a belső tulajdonságunk, hogy azt alig hittem el. Sokat nevettünk, mindig megtudtam nevettetni. Olyan dolgokat mondtuk el egymásnak, amit másnak még soha.


Igazából ez a kis társaság 5-6 ember, szóval tervezünk még amolyan összeröffenéseket biliárdklubba, bográcsozást, sütögetést. Pl nemoksá megyünk szalonnázni majd az erdőbe és persze Ő is ott lesz. Regeltől estig. Ezek szerint ne tegyek semmit, azt mondod? Adjam fel? Engedjem el?:(

1264. Sylvee12 (válaszként erre: 1263. - Romeo84)
2008. márc. 18. 13:35

szia!


Egyáltalán nem bűn, ha őszinte vagy, az a legfontosabb.

Szerintem engedd el azt a lányt.

1263. Romeo84
2008. márc. 18. 13:06

Sziasztok!


Van egy kis problémám, megpróbálom röviden felvázolni a történetet ezt a 3,5 hónapot.


Kaptam egy állást, megismerkedtem egy jó társasággal. Volt egy lány aki megtetszett. Elkezdtünk beszélgetni msn-en, melóhelyen a chat-en. Aztán kiderült róla, hogy el van jegyezve, ám de akkor éppen nem volt jó a kapcsolatuk a párjával. Rengeteget beszélgettünk, segítettem neki, felvidítottam, meghallgattam, számíthatott rám, én mindig ott voltam. Aztán jobban megismertem, nagyon sok olyan tulajdonságát, amik nagyon megtetszettek. Küldtünk egymásról régebbi és újab képeket is. Aztán elkezdtem neki bókolni, udvarolni, flörtölni. Nagyon jól éreztük magunkat. Beszélgettünk sok szép helyről ahova elvinném, naplemente, holdfény, csillagok, tópart. Sokat szemeztünk, bizseregtünk, melegünk volt, rohangáltunk ki a mosdóba, hogy lehűtsük magunkat. Aztán rájöttem, rádöbbentem, hogy szerelmes vagyok, soha nem voltam még szerelmes a lassan 24 éves fejemmel. Zitusnak becéztem, megengedte, hogy a chaten, msn-en pedig Picimnek hívjam. Ez akkor volt, amikor egyszer nagyon ideges volt és írtam neki, hogy "Nyugi Picim" és erre azt mondta, hogy ez nagyon jólesett neki. Minden nap csak vele akartam lenni, egész nap ő járt a fejemben és hogy Ő kell nekem, nem érdekelt már a foci, a meccsek, stb. Semmi nem érdekelt csak Ő. Pár dolgot túlzásba vittem, sokszor írtam neki, hogy hiányzik és, amikor beteg volt, akkor írtam neki, hogy én ápolnám és törődnék vele. Mondta, hogy nem esett neki rosszul amit írtam, csak sok volt. Minden szép és jó volt, aztán egy nap kiderült, hogy alakul a kapcsolata a párjával. Nem ismerem a párját, de nekem sosem írt róla jót csak rosszat. Eddig úgy volt, hogy lekerül a gyűrű. Ekkor nagyon megijedtem és elmondtam neki mit érzek, lehet nem kellett volna. Megkérdeztem, hogy ha nem lenne párja, akkor lehetett e volna köztünk valami és azt mondta igen. És azt a sok szép helyet már nem élhetjük át és erre azt mondta, hogy "lehet, vagy nem, majd kiderül"...ha férjhez megy akkor nem. Azt mondta, hogy ő csak barát akart lenni, ezt mondtam én is, de aztán beleestem abba a hibába, hogy közben belészerettem. Szóval ő jelen pillanatban csak barát akar lenni, már nem beszélünk a kapcsolatáról, mint régen és én sem írhatom le neki mit érzek. Szóval most itt tartok. Azóta alig beszéltünk, alig jött oda hozzám melóhelyen is. Most már msn-re sem jön. Nem válaszol az smsekre. Azóta nekem már nincs munkám ott. Olyan, mintha el akarna lökni, taszítani magától. Gyerekek, bűn a szerelem, bűn az ha őszinték vagyunk? Ez most így elég hosszúra sikerült, ne haragudjatok érte, de nem tudom mit tegyek, lövésem sincs.


Üdv: Romeo84

2008. márc. 18. 08:50

Sziasztok!


Mizujs Veletek? Mi ez a nagy csönd erre felé?!:S:S


Pusza,szép napot

1261. Delete (válaszként erre: 1165. - Lewis)
2008. márc. 17. 17:43

Emlék


Feketék az élet szép pillanatai,

melyek sebek, s majd beforradnak.


A seb helyén tátongó mélység

melyre vissza gondolunk,

egy unalmas estén!


Ki tudja tán Ránk is gondolnak

egy ugyanilyen estén miközben az

élet lassan véget ér!


Zalaegerszeg valamikor 1980-körűl

2008. márc. 17. 06:57

Szép jó reggelt:)


Fúúúú...na csak visszaolvastam mindent,és úgy nagyjából képbe kerültem:DDDDD Hát ez így kora reggel elég ütős volt...de sebaj:)))

Remélem azóta lewis is jobban van...:S

Lolitababy Te hogy vagy?


Rena&Dorcuska merre császkáltok??????


Hétvége hogy telt??


Pusza,szééép napot:)

1259. f39a34943d (válaszként erre: 1256. - Sylvee12)
2008. márc. 16. 05:19

Jovaanna!


Nem is bántottalak csak röhögtem! :)

1258. Mandula71 (válaszként erre: 1253. - F39a34943d)
2008. márc. 15. 20:38
El, de tök igaza van:D
1257. Mandula71
2008. márc. 15. 20:37

Üristen! Egy kicsit nem vagyok és annyit írtok, hogy nem győzök visszaolvasni:)

lewis: mondtam neked, hogy a drog és a pia nem megoldás, magadat teszed tönkre!!!!! Nehéz a dolgod, mert szerelmes vagy, de tényleg fel kellene állnod és tovább lépni! Nem vezet sehova, ha a múlton töprengsz! Ne azon agyalj, hogy lehet-e még esélyed! Embereld meg magad, változtass a hozzáállásodon, de ne a lány vagy a mi kedvünkért, hanem önmagadért. Senki nem tudhatja, hogy van-e még esélyetek, de azzal, amit most csinálsz, tuti nincs. Ezzel csak azt éred el, hogy nem csak a lány utál meg, hanem szép lassan mindenki a környezetedben...

1256. Sylvee12 (válaszként erre: 1255. - F39a34943d)
2008. márc. 15. 20:10
Ne bánccsáááá mááá!!
2008. márc. 15. 19:46
:) nembaj tök érdekes, hogy le kell tekerni! :D
1254. Szanka
2008. márc. 15. 19:44
Jujj, micsinált vele!
1253. f39a34943d (válaszként erre: 1252. - Sylvee12)
2008. márc. 15. 19:43
:) ebasztad az oldalt :D
1252. Sylvee12 (válaszként erre: 1249. - Lewis)
2008. márc. 15. 19:41
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2008. márc. 15. 19:34
Jó lefetyelést!
1250. lewis
2008. márc. 15. 19:31
és ez volt a baj h elnyomtam
1249. lewis
2008. márc. 15. 19:31
na meek.de még lezsek este..meek iszok egyet a haverokkal
1248. Szanka (válaszként erre: 1244. - Lewis)
2008. márc. 15. 19:30
Hát igen bizonyosfokú szabadság, az kell.
2008. márc. 15. 19:30
senkinek sem jó ha elnyomják!
1246. lewis
2008. márc. 15. 19:30
és szerintem a faterja is tette alá a lovat.joban voltam a szüleivel de nekik sem tetszet h állandóan ezek mentek
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook