Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség minden borult! Mit tehetnék? fórum

Segítség minden borult! Mit tehetnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. caec98f8ea (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2014. szept. 2. 18:56

megdugta a testvérededet, te pedig megbocsátasz?

te se vagy észnél.

5. f6390e6b9b (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2014. szept. 2. 18:56

Ha ennyire vágytál rá mi a fenének kellett félre menned?

Edd meg amit főztél!Bocs,de ezt Te rontottad el!

Egy nő is nehezen bocsájt meg egy félremenést,de egy pasi még nehezebben!!

2014. szept. 2. 18:56
Nem tagadtam a vádakat meg semmi és jogosan csalódott. De még szeret nagyon csak régen nagyon durván átverték hasonlóan csak azért tényleg keményebben és érthető hogy ettől kiborult. Félek örökre elvesztettem :( nem szeretnék még továbblépni..sokan úgy gonodlják ha lenyugszik más lesz mert tegnap még azt mondta hogy semmi gond, rég ovlt majd túl leszünk rajta..ma meg már totálisan kifordult magából
2014. szept. 2. 18:54
Egyetértek Happyvel.
2014. szept. 2. 18:53

Lépj tovább!


Ez a pasi csalódott benned, amint látom mélyen beható ok miatt, szóval felejtős.

2014. szept. 2. 18:49
5 hónapja voltam együtt a párommal az elején elég viharosan indult a dolog. már fél éve legalább egymásba szerettünk de egy másik kapcsolatom miatt nem vallhattuk be , meg nem is történt semmi (ez is utólag derült ki). Annak a kapcsolatomnak egyszer csak 1 év után vége szakadt, és a kedvesemmel összejöhettünk. Ez úgy történt hogy ő haza jött külföldről ideiglenesen és beszélgettünk, még nem vallottuk be akkor egymásnak hogy mit érzünk, következő pillanatban láttam hogy nővéremmel elvannak... utána kiborultam elmondtam hogy hogy érzek, nagyon meglepődött elmondta hogy ő is, aztán én elmentem haza, ő mégis együtt töltötte az éjszakát tesómmal.... Valamiért úgy döntöttem, hogy megbocsátok , belementem a randikba. Rövidesen össze is jöttünk , de neki vissza kellett mennie külföldte már 2 hét után. 1 hónapot volt kint , addig szégyen szemre megcsaltam, de semmi olyan durva nem történt. Megbántam, az illetővel megbeszéltük hogy nem beszélünk erről senkinek mert én rájöttem hülyeség volt és hiába friss volt a kapcsolat, táv is én össze voltam még zavarodva nem akarom hogy ez a rovására menjen. Nem is történt már akkor semmi, párom hazajött, egészen tengapig isteni nyarunk volt, mindenhová együtt mentünk, a kezem is megkérte. tudom tényleg korai de úgy éreztük örökre együtt akarunk maradni. Aztán tegnap valaki megírta neki mi történt májusban és hiába mondtam hogy akkor még minden más volt és megbántam nem hitt már nekem, rám sem bír nézni vége. De ennek nem lehet így. Mit tehetek? Vagy mit ne? Bocsi ha hosszú :( de derült égből villámcsapás...más azt mondta eddig ha tényleg szeret meg kell bocsátani főleg a régi dolog miatt plussz hogy akkor még 2 hete jártunk...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook