Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség minden borult! Mit tehetnék? fórum

Segítség minden borult! Mit tehetnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. márc. 1. 14:36

Semmi olyan durva nem történt:))

Nem vót anál vagy mi???

65. 31bc25d879 (válaszként erre: 59. - Angelic smile)
2015. márc. 1. 14:32
Vagy szem lesütve a sarokban büdösül húzza meg magát:)
2015. márc. 1. 14:30
picit zavaros, de így jártál..
2015. márc. 1. 14:14
Mán még ilyet..
2015. márc. 1. 13:02
Drága kenyér...
61. dfb934c749 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2014. szept. 3. 12:42
Hagyd a francba! A pasi tudja jól,hogy Ő sem teljesen ártatlan,mégis hisztizik,mert a pitizésed legyezgeti a hiúságát.Ne könyörögj,inkább éld az életed.Különben is,aki haragszik,az békül...
60. gribedli*** (válaszként erre: 44. - Gaiha)
2014. szept. 3. 12:09
Ja, akkor a nővéred se semmi...
59. angelic smile (válaszként erre: 57. - Gribedli***)
2014. szept. 3. 12:08
Nem tud6tyúk mi történt ebben a pár hónapban. Lehet, hogy összemelegedtek, egymásba szerettek. De a srác részéről felhánytorgatni a múltat... Inkább sűrűn pislogva maradna csendben.
58. gribedli*** (válaszként erre: 25. - 6b006fc769)
2014. szept. 3. 12:06

Semmi szado mazo?? :DDD


Vagy pl semmi dugás csak lesz.pta, tudod, az nem szex...

57. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2014. szept. 3. 12:01

Van húgom, hát már a sztorid ezen részén fennakadtam, mert húggal, nővérrel, barátnővel nem nagyon tudnék sógorkodni, valahogy azt sem csípem egy pasiban, ha egyáltalán tetszik neki egy testvérpárból mindkettő, vagy barátnőkből mindkettő, mert akkor egyik sem tetszik neki igazán, meg a későbbiekben bármilyen krízishelyzetben ráfanyalodhatna a másikra és miért is adjunk ennek esélyt? Jobb bele sem menni.


Egy, amikor kavart a nővéreddel és te pont ekkor vallottál neki szerelmet, mintha azért tetted volna, hogy nehogymár a nővéredé legyen...ez rivalizálás. A nővéred mégis elment vele, visszafelé is rivalizálás. A pasinak tök mindegy volt, mindkettőtök bejön, mindegy, melyiket dugja meg először, hát ez nem szerelem.


Hogy még neki állt feljebb, mikor mással is voltál? Bocs, te sem szeretted őt eléggé, mert már az elején félremenni, hát nem tudom...Az eleje arról kell, hogy szóljon, hogy jöhet bárki, annyira nem látsz a szerelemtől, hogy senki más nem érdekel. Na de ő sem szeret, ha már előtted elment a nővéreddel. Szerintem egyikőtöktől sem jogos a felhánytorgatás, vagy ha igen, akkor mindkettőtöktől, mindenesetre nemhogy siratnám, hogy mégsem vesz el feleségül, hanem örülnék is, engem egy ilyen ne akarjon feleségül venni, gáz a pasi, és az egész viszony is az.


Szerintem a házassághoz egy kicsit több kell ennél, amit itt leírsz, ne bándd, nem neked való ez a srác!

2014. szept. 3. 11:53

A topiknyitónak

Feltételezem a huszas éveitekben vagytok

5 hónap és lánykérés, meg vagytok zavarodva?

Magyarázd el a fickónak hogy mi volt, mit tett ő és mit tett

Vagy elfogad és elfelejti vagy lépjetek tovább

Nem egy nagy durranás ez ha bármelyik féredug ilyen korban/pláne családon belűl :)/

55. kristo_f (válaszként erre: 52. - Eb85e22a13)
2014. szept. 3. 11:51

a sok onelegult f.sz azt gondolja,h.amit ok tesznek az tok normalis, ha no teszi ugyanazt, az mar megbocsajthatatlan bűn"


Hadenem? :)

54. angelic smile (válaszként erre: 50. - Gaiha)
2014. szept. 3. 10:59

Ebben a felállásban viszont nem értem a barátod felháborodását. 1:1.

Egyébként nem mindegy, mi volt x ideje? Nem az a lényeg, hogy most mi van? Ha most szeretitek, imádjátok egymást, akkor nem értem ezt a kiborulást. Hagynám, hadd duzzogjon, amíg jól esik neki. Sosem értettem azokat az embereket, akik állandóan visszatekintgetnek. Világosítsd fel, hogy: ELŐTTE AZ ÉLET, NEM A HÁTA MÖGÖTT, ELŐRE TEKINTGESSEN! :)

53. ina87
2014. szept. 3. 10:30
hagyd meg a tesodnak a pasit,mégis valki tudta h megcsaltad a pasitad tehát hátba támadt lépj tulrajta eböl már nem lesz normális kapcsolat!
2014. szept. 3. 09:31

Ja, es a topic kerdesre valaszolva.

Mit csinalj? Semmit. Mondd meg a pasidnak, h.1-1 ,nincs miert felhaborodnia.

Az egymasnak tett szerelmi vallomasotok utan megd.gta, vagy mittudomenmit csinalt tesoddal, te pedig szinten mittudomen mit csinaltal masik pasival,mig o kint volt kulfoldon.

Nem tudom,h.a tied miert lenne durvabb?

En biztos nem nyomulnek a pasi utan, mert ha rosszul is esik neki/ami termeszetes/, be kell nyelnie,h.mit tettél, ha szeret, mert ugyanigy tett o is, csak meg korabban. Persze a sok onelegult f.sz azt gondolja,h.amit ok tesznek az tok normalis, ha no teszi ugyanazt, az mar megbocsajthatatlan bűn.

Ha most rola derult volna ki ugyanez, elintezné annyival,h.regen volt, mit pattogsz ezen, es ha megis pattognal,meg o ragna be, es menne el csajozni..Aztan megmagyarazna azt is annyival,h.minek kellett ugatni..

51. eb85e22a13 (válaszként erre: 44. - Gaiha)
2014. szept. 3. 09:20

:DD

Jó család.. :D

Szerintem csinaljatok tesoddal egy tablazatot, amiben felosztjatok, hogy melyikotokkel mikor legyen a pasi, de hetvege maradjon uresen, az legyen a valtozo, oda majd a " beugrós" újak keruljenek.

Igy mindenki jol jar. Tesod nem unatkozik a sok eves kapcsolataban, neked is marad a pasid, es nem kell megvarni,h.elutazzon egy felredugashoz, es a pasinak is jo, mert mindket tesot du.hatja.

A vegen irassatok alá vele a tablazatot, igy kesobb nem reklamalhat.

De most komolyan..,ha ilyen beallitottsaguak vagytok, minek eleve "komoly kapcsolatban" gondolkoznotok? Azert mert az vallalhatobb a kulvilag felé?

Szerintem az a jo, ha mindenki ugy el, amiben jol erzi magat, hazugsagok nelkul. Ha ez mindennap mas partnert jelent, meg mindig jobb,mint kamuzni egy komolynak mondott kapcsolatban.

50. Gaiha (válaszként erre: 46. - Angelic smile)
2014. szept. 3. 09:11
akkor úgy mondom hogy hazavitte és had ne részletezzem
2014. szept. 3. 08:30
Istenkém! Némelyik libát mutogatni kéne valami kiállításon elrettentő példaként!
48. 2cc786c515 (válaszként erre: 44. - Gaiha)
2014. szept. 3. 08:26
MÉG SZEBB! gratulálok neki is...
47. 2cc786c515 (válaszként erre: 40. - Andi6020)
2014. szept. 3. 08:19
...tovább csókolóztak egy éjszakán át :D :D
46. angelic smile (válaszként erre: 44. - Gaiha)
2014. szept. 3. 07:37
De nem válaszoltál arra, mit jelentett az, hogy együtt töltötte a nővéreddel az estét. Szóval?
45. 3d787b167a (válaszként erre: 29. - Caec98f8ea)
2014. szept. 3. 05:50
:DDD
44. Gaiha (válaszként erre: 43. - Nyamitörp)
2014. szept. 3. 01:29
félreértés, nővéremnek van barátja 7 éve... és tudtam hogy neki nem azt jelentené mint nekem
43. Nyamitörp (válaszként erre: 39. - Gaiha)
2014. szept. 2. 23:33

Szerintem gondold végig a történetet és rájössz, hogy ez egyikőtök részéről sem szerelem és kapcsolatnak se nagyon lehet nevezni. Vagy csak nagyon szerencsétlenül indult, de a kezdet meg sajnos megpecsételheti a folytatást, hiszen ha az alap ingatag, akkor az egész építmény labilis lesz.

Egyébként hogy jutott eszedbe pont akkor közölni vele, hogy tetszik neked, amikor a nővéreddel csókolózott? Nem a legjobb időzítés és a nővéreddel szemben sem szép dolog.

42. Shadow Angel (válaszként erre: 39. - Gaiha)
2014. szept. 2. 22:43
Ne haragudj, távol álljon tőlem, hogy megbántsalak, de azon nem gondolkoztál, hogy ha annyira szeret ő is, akkor miért a nővéreddel csókolózott, és nem veled?
41. kriszta773 (válaszként erre: 39. - Gaiha)
2014. szept. 2. 22:26
a tesódat nem zavarta, hogy utána meg veled volt a srác?
40. andi6020 (válaszként erre: 39. - Gaiha)
2014. szept. 2. 22:20
És az "együtt töltötte az éjszakát tesómmal."?
39. Gaiha (válaszként erre: 37. - Shadow Angel)
2014. szept. 2. 22:13
az csókolózást jelentett
38. Shadow Angel (válaszként erre: 35. - 2cc786c515)
2014. szept. 2. 22:09
Akkor nem csak nekem. :)
37. Shadow Angel (válaszként erre: 34. - Caec98f8ea)
2014. szept. 2. 22:09

Annyival mentheti magát a srác, hogy még nem voltak együtt a fórumindítóval.

Engem igazság szerint az érdekelt volna, hogy a vallomások előtti "elvoltak a nővéremmel" mit takar.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook