Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segitség! Lehetek terhes? Mitől késhet? fórum

Segitség! Lehetek terhes? Mitől késhet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
38. 89e1b2e283 (válaszként erre: 34. - Grefiti)
2009. dec. 13. 11:28

Na akkor mi van?


Eddig gumival vesztetted el...most gumi nélkül???


Nem értem


Hapsi vagyok :DDDDDDDDDDD

37. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 32. - Sylvia81)
2009. dec. 13. 11:27

igen

sajnos már a 16 év csodaszámba megy manapság

bár nem tudjuk, hogy ez a leányzó mikor vesztette el

csak azt, hogy most bajba van és, hogy nem ez volt az első

36. azure_ (válaszként erre: 29. - Mgagi)
2009. dec. 13. 11:27

Ennél jóval korábban is ismerkednek a fiatalok már a szexel bár szerintem ez régebben is hasonlóan volt.

Én 16 évesen már javában érdeklődtem a fiúk után, habár még szűz voltam, de tudom elég ciki volt bevallani az osztálytársak előtt mert már sokan nem voltak azok.

Én sem vagyok már annyira mai tyúk egyébként. :)))

35. mgagi
2009. dec. 13. 11:27
Nekem ennyi idősen nem ezen járt az agyam.
2009. dec. 13. 11:26
Hát most veszitetem el a szüzességemet mert már 2éve együtt vagyunk es úgy éreztem itt az ideje.
2009. dec. 13. 11:26
Biztos rosszul látom a dolgokat, de szerintem ne szexeljen az, aki azt hiszi, hogy tinédzserkorban a legbiztonságosabb védekezési módszer a megszakításos közösülés...
32. Sylvia81 (válaszként erre: 31. - Ca2ffaf6c3)
2009. dec. 13. 11:26

Na ja...

Unokatesóm már 12évesen le akart feküdni az akkori fiújával. Vagy 2órai beszélgetésünkbe került, hogy ne tegye. Végül várt 14éves koráig - akkor sajnos már nem a közelében laktam, 500 km-ről nehéz volt hatni rá.

2009. dec. 13. 11:23

szerintem a 16 annyira nem vészes

ha most kezdte

hallottam már ennél rosszabbat is

sokkal rosszabbat is

2009. dec. 13. 11:22

Az jutott még eszembe, hogy amíg szűz voltam, pontosan 28 napos volt a ciklusom, mindig reggel jött meg, mire felkeltem. Órát lehetett hozzám igazítani. Aztán ahogy megtörtént az első, a szüzességemmel együtt a rendszeresség is a múlté lett... Most ott tartok, hogy beállt nagyjából 32-35 napra. Ja, és mindkét teherbeesésem előtt ehhez képest is késett a mensim 1-2 hetet...

Pedig én 28 vagyok, már simán beállhatott volna!!!

29. mgagi (válaszként erre: 25. - Grefiti)
2009. dec. 13. 11:22

Miért kezditek ilyen fiatalon?

Azért kérdezem, mert számomra fura a mai fiatalok életfelfogása szex terén.

Miért jó ennyire korán kezdeni?

2009. dec. 13. 11:21

Titánia nagyon köszönöm.

Kád forrő viy már megvolt.. és semmi

27. azure_
2009. dec. 13. 11:21

Van esemény utáni tabletta de az valóban csak esemény utáni. Tehát most már késő.

Vegyél egy hiperérzékeny tesztet szerintem egy hét múlva aztán meglátod. Én a körülbelüli fogantatás utáni harmadik héten teszteltem pozitívat. De mi akartuk a bébit és most itt is van mellettem! :)

26. 89e1b2e283 (válaszként erre: 25. - Grefiti)
2009. dec. 13. 11:20

Ilyen fiatalon megszakításos módszert várni hapsitól???! :DDDD


Bocsi

2009. dec. 13. 11:19
Igen,rendszeresen jött meg eddig. Eddig védekeztünk de most szerettük volna megszakitásos módszerrel.. Tanultam belőle több ilyen nem lesz.
24. Sylvia81 (válaszként erre: 19. - Grefiti)
2009. dec. 13. 11:17
Még egy kör a pároddal (szigorúan GUMIVAL!!!), vagy egy kád jó forró víz - utóbbi még a stresszt is oldja, főleg, ha raksz bele egy kis levendulát... Jobbat nem tudok. Gyógyszert egyébként is csak a nőgyógyász írna fel, semmivel se vagy beljebb...
2009. dec. 13. 11:17

Na a stressz miatt nagyon is tud késni a menstruációd! Szerintem ne aggódj. Már csak az a kérdés, hogy a tesztet mikor csináltad. Vannak tesztek, amelyek viszonylag rövid időn belül mutatnak eredményt, de figyelembe kell venni, hogy a beágyazódás + a hcg hormon megjelenése a vizeletedben több napot vehet igénybe. Szóval egy-két nappal az aktus után még tutira nem fogsz látni semmit.

Létezik az a fogalom, hogy orvosi titoktartás. Szóval bárkihez elmehetsz, és emlékeztesd őt erre. Az orvosokat be lehet perelni abban az esetben, ha ezt megszegik. Ugyanis ez betegjog, amelyet nem sérthetnek meg!

Ha anyukád meg "ebben a szakkörben" mozog, valószínűleg sejtheti, hogy már nemi életet élsz.Talán tudnál vele is beszélni erről.

Bízom benne, hogy tényleg csak az ijedelem miatt történik mindez.

Viszont ha fennáll a terhesség, mérlegelned kell. Nem egyszerű a döntés. :( Hosszútávon mindkettő döntés meghatározhatja az életedet... Kívánom, hogy az történjen, ami a számodra a legjobb!


Minden jót!

22. mgagi (válaszként erre: 19. - Grefiti)
2009. dec. 13. 11:16

Ha nincs semmi fura tüneted akkor ne idegeskedj.

Fiatal vagy és nem biztos hogy beállt a ciklusod.

Menj dokihoz és mondd el neki. Ne félj, mert bármitől késhet és jobb utána járni mi az oka.

21. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 19. - Grefiti)
2009. dec. 13. 11:16

a terhességre utaló tünetek érdekelnének

hányonger undor a kajától

és társai

20. tavaszilány (válaszként erre: 19. - Grefiti)
2009. dec. 13. 11:16
Máskor nem szokott késni?
2009. dec. 13. 11:14

16, elnézést elirtam a dátumot.

Semmi tünetem nincs fertözést illetően vagy felfazassal kapcsolatosan. Nem tudom mi lehet.

2 hete történt meg a dolog azóta idegeskedek. Van esetleg valamilyen gyógyszer vagy trükk amitől megjöhetne ?

2009. dec. 13. 11:14
De lehetőleg még várj egy pár évet a következő alkalomig...
2009. dec. 13. 11:13
Hova tűntél???
2009. dec. 13. 11:13

Nem bántai akarlak, csak ez szemet szúrt...

Attól, hogy megszakítottátok, még simán lehetsz terhes - én így estem teherbe mindkétszer, most pl. a ciklusom 9. napján!!! Szóval ezzel semmit nem védtetek ki...

Viszont ha már 1 hete késik, pozitívat kéne teszteljél. Nekem ekkor már annyira sok volt a HCGm, hogy a terhes-csík 3x olyan erős volt, mint a kontroll, ráadásul a kontroll elszíneződésére kellett várnom, nem is a terhes-csíkra...

Szóval van még remény! De el kéne menni dokihoz, biztos ami fix. És legközelebb használjatok gumit, mert nem csak a terhesség ellen véd, hanem lehet, hogy ezt a bajt is megelőzte volna.

De talán az lenne a legjobb, ha vállalnád a következményeket és őszintén elmondanád anyukádnak. Mérges lesz, de gondolj bele: előbb-utóbb úgyis kiderül. Hogy fog esni neki, hogy nem bízol meg benne???

15. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 11. - 4dedc2d5fa)
2009. dec. 13. 11:12
nálam nem mutatta ki olyan hamar
2009. dec. 13. 11:12

Holnap menj el dokihoz! Bármi az oka derüljön ki!

Máskor te gondoskodj a védekezésről!

13. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 11. - 4dedc2d5fa)
2009. dec. 13. 11:11
jah ezt a férjem mondta :D
2009. dec. 13. 11:11
egyébként rendszeres a ciklusod?
2009. dec. 13. 11:10
a terhességi tesz a beágyazódástól számított 72 órán belül kimutatja a terhességet. ha jól csinálta a teszteket és negatív akkor szerintem nem terhes
2009. dec. 13. 11:10

az adatlapodon 14 eveset irsz.

Egyebkent mit jelent a nem elvezett ''annyira'' el?

Persze, lehetsz terhes, bar ennyi negativ teszt utan nem valoszinu. Elkjepzelhetoen egyszeruen vissza kellene meg venned a nemi eletbol, mert fiatal vagy meg hozza.

2009. dec. 13. 11:09

ne stresszelj

valószínűleg a stressz miatt késik

kimosni azt nem lehet

mi az, hogy nem annyira ment el?

ha nem védekeztetek akkor van rá esélyed

de hidd el tapasztalatból tudom, hogy nem olyan könnyű teherbe esni

de van akinek 1x-i alkalommal is össze jön

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook