Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség, karácsonyi zene!!!! Nézzen be mindenki aki csak tud! fórum

Segítség, karácsonyi zene!!!! Nézzen be mindenki aki csak tud! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. dec. 30. 15:57

Szió.Nálunk is jól telltek az ünnepek,azt leszámítva hogy lebetegedtem én is.De úgy ám,hogy kari másnapján az ügyeletre kellett bevinni.Lázas voltam+nagyon szédültem.Előzőleg a mandulám miatt szedtem antibiotikumot,s az legyengítette az immunrendszerem,így vmi vírus döntött le a lábamról.Most már vmivel jobb.

Ja, egész jól viselte párom is az ünnepeket,csak 25.-én este voltunk lennt együtt a presszóban,s nem ivott sokat.

Na,holnap meg szilveszter,már csak ezt kéne megúszni rossz élmények nélkül.Nem tudom még,hogy alakul,ha nem kell besegíteni a munkahelyemen,akkor elnézünk vmerre,bár nekem berúgni nincs kedvem,semmilyen piát nem kívánok,meg gondolom vezetnem is kell,úgy nagy mulatság számomra kilőve,mert józanul nem táncolok,se nem éneklek:(De ha jó lesz a hangulat+a társaság,az már számomra jó,nameg ha együtt lehetek a párommal a 2.évfordulónkon,ez a legfontosabb.Ti hogy tervezitek a holnapot?

95. aludanyi (válaszként erre: 94. - Nadine81)
2009. dec. 30. 01:27

Szia! Jajj bocsi, hogy így eltűntem, de képzeld, lebetegedtem és így 2 ünnep között még eseménydúsabb napjaim voltak, mint az ünnepek alatt... Mit kaptál Karácsonyra?

Nálunk is kegyetlen idő volt, nagyon szakadt az eső, a gyönyörű hónak nem volt se híre, se hamva. Talán kicsit kárpótolt, és jobb is lett a kis lelkivilágom tőle, hogy napok óta gyönyörűen süt a nap, csak ez amolyan márciusi feeling inkább...

Összességébe véve jól sikerült az ünnep?

Nekem szerencsére igen, leszámítva 1-2 kínos szitut, amiből végül is sikerült jól kijönni. Rögtön Szenteste, ahogy a párom átjött hozzánk, ott kezdődött az első, hogy a párom mindenkinek hozott ajándékot, míg nálunk a többiek nem készültek rá, hogy rajtam kívül kapni fog egy egy kis ajándékot mindenki, így a szüleim rögtönöztek villám gyorsan. Szóval a páromnál a szüleimet mentegettem, a szüleimnél a páromat, de a szó ami szó: jól esett mindenkinek, hogy nem csak rám gondolt! 25-én jött a nagy vendégsereg - Hulla fáradtan. szenteste a traumán voltak unokaöcsémmel, akinek az éjféli misén rontott neki egy barátja (természetesen részegen). 26-án a szüleim elmentek haver szülinapot ünnepelni, én pedig felköszöntöttem a párom családját. A tegnapi szülős-haveros buli is jól sült el, a párommal nap közben találkoztunk, este pedig egy visszafogott kis vendégség volt. A férfiak kártyáztak, mi nők pedig scrubble-ztünk, egész jó móka volt! Majd a házigazda fia behívott a szobájába és órák hosszat beszélgettünk! Az úrfi 13 éves, szóval nem keveredtem semmiféle kalandba, csak beszélgettem egy jóízűt egy értelmes kissráccal :) A párom is szépen visszarendeződött hozzám, mostanában nem rohangál ki annyit, többet van Velem!


Tiéd hogy viselte az ünnepeket?


Majd írj! Puszi!

2009. dec. 25. 15:54

Szia.Nagyon Boldog Karácsonyt Neked is,és persze hasonló jókat,mint nekem is kívántál.Eddig hogy telik az ünnep?Végülis ment a párod is hozzátok?Remélem,nem szóltak be szegénynek a szüleid akkor:)

Milyen idő van nálatok?Itt katasztrófális,szakad az eső,sőt dörög-villámlik is.A hangulatunk azért jó,úgy mondanám lehetne jobb is,rosszabb is.Szóval minden átlagos,kivéve az idő...ami szörnyű!!!

93. aludanyi (válaszként erre: 91. - Nadine81)
2009. dec. 24. 10:14

nadine: Hát most megragadnám az alkalmat, és szeretnék nagyon nagyon boldog, meghitt, békés, negatív meglepetésektől mentes, ám pozitívban annál gazdagabb Karácsonyi Ünnepeket kívánni! Remélem minden pompásan fog alakulni! :) Én drukkolok, hogy az idei Karácsony jó legyen! :)

Ohh akkor mi nem véletlen, hogy összefutottunk... Az én párom is az építőiparban dolgozik, térburkoló. A régi brigádja abból a szempontból volt jó, hogy ott nem igazán volt hét közben ivászat, ellenben hétvégén buli volt ezerrel... De most kapaszkodj meg! Az enyém is focista, és meccs után azt a pár doboz söröcskét Ő is megiszogatja, de ezzel nem csak Ő van így! Eleve, jár valamennyi sör minden focistának meccs után, van amikor annyira nem esik jól neki és egyet se iszik, de van amikor 3 is lecsúszik, ez változó! Én egyáltalán nem szeretem, ha iszik! A szülei problémája miatt! Félek nagyon, hogy Ő is arra a sorsra jut, csak Ő egyáltalán nem fog észbe kapni. Eleve, az Apukája olyan idős volt, mint most Ő, amikor feleségül vette az Anyukáját... Mi még ehhez iszonyú távol vagyunk, én "csak egy nő" vagyok neki, aki próbálná fogni... Szerencsére amikor együtt vagyunk, akkor az esetek nagyon kevés %-ában jön szóba a kocsma, de nem maradunk sokáig, és havernőnk a pultos lány, szóval Ő megiszik egy pohár sört, én egy üdítőt, míg a pult mögött beszélgetek, és utána tovább is megyünk. De tény, hogy itthon unalmas az élet, nincsenek lehetőségek és lemegy a kocsmába egy nap talán többször is, csak hogy társaságba legyen! Nem mindig iszik, illetve ha iszik akkor se rúg be, de ez is aggaszt... Nem tudom, mennyire fog ez változni, ha összeköltözünk, de remélem fog, és + irányba!


Nálunk holnap lesz nagy vendégroham, jönnek Apum testvéréék: a 2 lánya, azok gyerekei... szóval leszünk egy páran! De jó, csak utána rendbe hozni a házat...:DD 26-án a szüleim elmennek születésnapot ünnepelni, így lesz egy nyugis estém, és meg tudom köszönteni a párom családját is! 28-án lesz egy immár 2-ik éve "tradicionális" buli és kártya parti, amit a szüleim barátai rendeznek és oda is hivatalos vagyok... Ezzel csak az a bökkenő, hogy a páromat nem hívták, nélküle meg nem megyek szívesen... Apum rágja a fülem ezzel kapcsolatban, hogy "de Te is meg vagy hívva...stb" Még azt nem tudom, hogy erre milyen megoldást találjak? Maradjak 1-2 órát majd lépjek le? Tényleg nem tudom mi lenne jó... :(


Szóval pár érdekes szituáció már az én Karácsonyomba is bekerült... Többek között az is, hogy a szüleim meg se hívták a páromat hozzánk... Nem kedvelik különösebben, de azt hittem, legalább ezt megteszik az én kedvemért, csak mert láthatják, hogy szeretem és jó pár hónapja már megvagyunk... Vagy csak azért nem hívták, mert úgy is tudják, hogy jön...? PASSZ! Ezek az érdekes kérdések egyelőre megválaszolatlanok maradnak, de remélem, hogy összességébe véve jól fog sikerülni! Grukkolj légyszi! Én is fogok drukkolni Neked! Jaj, és ünnepek alatt is fórum közelbe maradok, szóval ha lesz időd írni, mindenképp oszd meg Velem, hogy hogy sikerült! ;)


A legjobbakat kívánom Neked!

2009. dec. 23. 17:46
Na szééép.Itt már du.óta szakad az eső:(:(:(
91. nadine81 (válaszként erre: 90. - Aludanyi)
2009. dec. 23. 14:51

Szió.Amint írtam már,az én párom is szeret italozgatni.Ha pár sört megiszik,nincs is vele gond,mivel építőiparban dolizik(és ott ez szinte természetes),vagy mikor focizik,meccs után.Akkor haragszom rá,ha rövidet is iszik még,s tök részeg lesz.Mivel én kb.10éve vendéglátásban-tehát ittas emberek közt dolizok,meg sajna ebbe is nőttem fel(anyuék kiskoromban ezért is váltak el),s amikor a részeg viselkedésében az ő alkesz faterja jellemét,vagy gyerekkkori emlékeimből az enyémet,vagy valamelyik idióta vendégemet vélem felfedezni benne,nagyon elmegy tőle a kedvem,bármilyen jóképű is.Más nő még ennyit se tűrne szerintem neki,de mivel ebben dolizok,szerintem ezért engedek neki.De mostanában nagyon beleuntam,unok a szabadnapjaimon is a füstös presszókban ülni,lesni mikor unja meg a sörözést,ha nem megyek vele akkor meg aggódok,nehogy félrelépjen.Sajna ez nálam kicsit"beteges"(mármint nem a féltékenység),mert az exem is ilyen volt,s nagyon sok rossz élményem van.Főleg ezekről az év végékről.Nyugodtan akkor voltam,mikor az 5éves kapcsim véget ért,s 3évig egyedül voltam.De akkor meg az 1.kari volt rossz a párom nélkül.A 2.kettő már jobb volt,de akkor meg az hiányzott hogy nincs kibe szerelmes legyek karácsonykor.Tavaly végre volt,nagyon boldog is lettem volna,a szenteste jó is volt,de 25.-én közölte apasim,hogy ők szerelmesek 1másba egy 16évessel aki kutyaséta közben akaszkodott rá.Kis híján beleőrültem,de végül együtt maradtunk.

Idén egyenlőre nem látok akadályt,azon kívül hogy azt hajtja,utálja a karit,s ez nem tudom,mibe fog megnyilvánulni,biztos lesz megint vmi negatív meglepi:(Kicsit félek is:(


Az ünnepeket amúgy nálunk tartjuk,hozzánk jönnek tesóim,a gyerekekkel.Bár már mindegyik nagy,16-17évesek(mármint unokahúgaim,unokaöcséim).Aztán később mi is átmegyünk hozzájuk,fát megnézni stb.


Sajna már csak a fekete kutyusom van,őt hoztuk Brúnó helyett.Ő sajnos 2007.karácsony előtt megbetegedett,veseelégtelenségben elhunyt váratlanul 2008.január első hetében.Szörnyű volt...na és persze mikor máskor,mint ilyenkor,karácsonykor történhetett ez is.Szegény,ő is nagyon szerette velem együtt az ünnepeket,rá mindig számíthattam,őt mindig szerethettem,íggy az utolsó karin még azért"kitartott".Nagyon rossz nélküle,de az új kutyus azért vígasztal,ő is olyan miintha a kisfiam lenne.


Holnap mi is próbálunk majd fotózkodni,remélem sikerül:)Majd teszek fel úgyis a képekből:)Még nem írok jókívánságokat,úgyis írunk még egymásnak szerintem:)

90. aludanyi (válaszként erre: 88. - Nadine81)
2009. dec. 22. 10:05

nadine: Köszönöm a linket, be is jelöltelek ismerősnek, mert én is fent vagyok! Nekem egyelőre még csak nyaralási képeim vannak fent, de a repertoár frissülni fog! Épp most akartam én is feltenni zenéket, de már olyan későre járt, nem volt türelmem kivárni míg feltölti azt az egy árva zenét is... Szóval még fogom magam szépítgetni! :) Rengeteg idő kell ahhoz a weboldalhoz!


Hála Istennek, tegnap a párom jó sokáig nálunk volt, és volt egy meglepetés vendégünk is, egy jó barátunk személyében! Úgyhogy az első karácsonyi ajándékok már meg is érkeztek: Kaptam egy szép gyertyát, valamint egy fotóalbumot közösen, azt kérte a srác, hogy a közös képeink legyenek majd benne! :) Remélem készül majd nagyon sok! Szerencsére sikerült rávenni a páromat tegnap este egy 5 perces kis fotózkodásra, néhány kép készült ugyan a sötétben, ahhoz képest még jók is lettek... A fényképezőnk már nagyon megérett a cserére sajnos! :( Úgyhogy most úgy ahogy jól vagyok, de aggódok nagyon (minden nap megiszik egy-egy pohár valamit)... Szerinted ez gáz, vagy még annyira nem?


Nekem nincs itthon állatkám, régen volt egy Rudi papagájom és egy Taxi kutyám (utca mix), de most a szüleim már nem engedik, hogy állat legyen a háznál! Pároméknál van egy nagyon édes kutyus, Tyson. A nevével ellentétben egy bűbájos, szeretetéhes, játékos kis puliról van szó :)) Őt szoktam pesztrálni! Mindig felugrik, és az első két kis mancsával átkarolja a kezem és alig akar engedni! :)) Zabálni való! A Te kutyusaid is nagyon aranyosak és szépek! Nem nehéz 2 kutyussal panelben? Én ha majd elköltözöm macskát szeretnék! Néha érdekdögök, mert egy falat kajáért képesek végighízelegni az egész napot, de imádni valók ettől függetlenül és nagyon szeretem őket is!


Visszatérve a sütikhez: mi se nagyon sütkérezünk, mert elég gyanús, hogy az unokaöcsém h1n1-ben szenved, így a családi ünneplések elmaradnak a mi águnkon. Lesz beigli, diós, mákos, még szaloncukor és szerintünk az édességállomány a magunk 4 főjére bőséges lesz! Sütünk majd egy tortát, mert a szüleim 26-án mennek szülinapot ünnepelni, szóval lesz majd egy kis "nyalakodni való"! :D Ovis korom óta nem igazán szoktam le róla...

Nálatok szokott nagy ünneplés lenni, vagy inkább Ti mentek vendégségbe?

2009. dec. 21. 20:43
Ja,meg ha lesz kedved,az ide feltöltött karácsonyi képilapjaimat is megnézhetnéd:)
2009. dec. 21. 20:33

Szió.Megnéztem a képeket,nagyon jók:)A jégcsapos égősor nekem is nagyon tetszik,de nekem nincs hova felrakni,így csak világító ablakdíszeink vannak.Egy integető mikulás,egy karifa,és egy csillag-ez utóbbi fehér izzós,a másik kettő színes.A bejárati ajtóval szemben van egy tükör,az köré boát,ilyen ezüstös-lilásat tettem fel körbe.

Igen,a Hull a Pelyhes Schwarzeneggeres,tudod amikor a kisfiának a turboment hajtja még 24.-én is,végül a felvonuláson ő maga is az lesz.Ma láttam egy kis részletet a Hóbarát-ból,de pont azt amikor napsütést jósoltak az időjárásban,s mondták hogy a hóembereknek is annyi:(Na,ez elég is volt,gondoltam ha nem akarok sírni,inkább elkapcsolom.

Az én páromat is nehéz rávenni fotózkodásra.De írok majd priviben egy linket,ahol ha van kedved megtekinthetsz minket,meg a karácsonyi kép,zene gyűjteményemet,remélem tetszeni fog:)

Még nem tudom,milyen sütijeink lesznek.Az ünnepi torta szerintem tesóm cukrászdai munkahelyéről érkezik,talán Mozart torta lesz.Bejgli,hókocka,kókuszkocka,zserbó biztos lesz.

Anyukámmal lakok,a 3 tesóm már külön lakik,de a kissebbik nővérem nagyrészt nálunk van,mert az ő férje is"idióta".Meg persze a kutyusom,akit kisfiamként kezelek.A karácsonyt is próbálom úgy beállítani,mintha ő lenne a gyerek.

Neked van kutyád vag vmi állatkád?

2009. dec. 21. 16:16
Tettem fel néhány új képet és még szeretnék néhányat emellé! Remélem a páromat is sikerül rávennem egy kis fotózkodásra! :)
86. aludanyi (válaszként erre: 85. - Nadine81)
2009. dec. 21. 11:25

nadine: Szép a környék valóban, csak elég unalmas... Szórakozási lehetőségek aligha vannak, inkább csak kocsmák, meg van egy pizzéria, ami diszkó is, de ott minden szombat este ugyanolyan... Főleg amióta kihúzott a legjobb rezidens DJ Amerikába... Amúgy se igazán szeretünk diszkózgatni, főleg, hogy a kedves ex-barátnőmék törzshelye az egész... :S Megaztán 2,5 évnyi egyfolytában tömény bulizás kicsit kiégetett!


Én a házat díszítettem ki félig-meddig Apukám segítségével. Az ablakokon van fehér háló, az erkélyen fehér jégcsap égősor, illetve 2 boltíven 1-1 színes égősor, de az idebent! Az udvar díszítetlen nálunk, bár ha az előkert rendezettebb lenne, akkor lehet, hogy kapnának az örökzöldek is szép ünnepi világítást... Talán majd jövőre, ha még itthon fogok lakni...


Ajánlom figyelmedbe a Polar expresszt, nagyon szép! Animációs film, de az animációja néha szemfényvesztően valóságos! És a cselekmény is nagyon értelmes! A párod meríthetne belőle sokat!!! Valahogy próbáld rávenni, hogy nézze meg Veled, azt hiszem 25-én lesz a tv-ben, de hogy melyik adón, az passz... Talán tv2, vagy rtl... Majd a port-on megnézem! Ohh igen, a Télaput ki is felejtettem! Nekem mindkét része tetszik! A Hull a pelyhesre már nem emlékszem, de tudom, hogy láttam! Schwarzeneggeres film?


A játékot mindenképp megnézem :))

Ha nem találok linket, sikítok, hogy küldj egyet!


Sütik...?

Hmmmm :9

Nekem a hagyományos beigli és zserbó teljesen bejön! De vannak nagyon ötletes és klassz süti receptjeim, ha gondolod, átküldhetem őket mailben! :) Mi még nem készítettük el őket, de Anyukám a legnagyobb kritikus és ha Ő lát bennük fantáziát, az rossz már eleve nem lehet! Idén mi inkább bonbonokat készítettünk, de ha torták is szóba jöhetnek, vannak nagyon jó receptjeink (grillázs-ananász, pompás dió, eper varázs, citrom varázs, fekete erdő és társai...) Ha bármi érdekel, csak egy szavadba kerül! :)


Te együtt élsz még a szüleiddel?


Én igen, és ahogy múlik az idő, egyre nehézkesebbé válnak és túlaggódják magukat! Ti hogy szoktátok ünnepelni a Karácsonyt? Tartjátok a régi szokásokat, vagy vannak sajátjaitok?

85. nadine81 (válaszként erre: 84. - Aludanyi)
2009. dec. 20. 21:13

Jó neked,biztos szép helyen laksz.Nekem már az is vígasz lenne,ha kertes házban lakhatnánk,s fel tudnám diszíteni ilyenkor az egész házat+udvart.Gondolom Te így tettél:)Ha lesz kedved,majd tehetnél fel pár fotót.

Kedvenc kari filmjeim:

1.Karácsonyi vakáció

2.Reszkessetek betörők 1-2.(a 3.tényleg katasztrófa)

3.Hull a pelyhes

4.Télapu

5.Kelekótya karácsony


A Polar Expresszt még nem láttam,de mindenképp megnézem majd.Meg azt a karácsonyi Shrek-et nézem majd meg feltétlenül.Elég gáz volt,mikor egyik éven akció+horror filmből állt az ünnepi műsor,meg a Babe-ből,meg pár romantikus filmből.Az idei kínálat még elég jó.

Van egy kedvenc karácsonyi/télapós játékom is,ha van kedved,töltsd le,biztos tetszik majd,a címe:Santa Claus In Trouble.Az 1.részét töltsd le.A zene is nagyon jó benne,meg maga a játék is.Ha nem találnád,s érdekel,szólj elküldöm a linket majd.

Most a sütiken gondolkodunk,mik legyenek.Nálatok mik a nyerők,a kedvenceid?

84. aludanyi (válaszként erre: 83. - Nadine81)
2009. dec. 20. 20:35

nadine: Még ha nem is esik, legalább maradna meg a fehérség... De hallani mindenfélét egy ciklonról, ami felmelegedést okoz... :( És pont Szentestére elolvad minden... :(( Bár Apukám és a párom szerint nem lesz semmiféle olvadás... legyen igazuk nekik! Én csak nézem a tv-t és olvasom az Internetes előrejelzéseket! Ma voltam kint Adventi ünnepségen, szép lett volna, csak elkéstem az elejét... Lehetett volna forralt bort is inni, de egyedül voltam és úgy nem esett volna olyan jól! Én 17 évesen voltam utoljára szánkózni, annak is már 7 éve... Nagyon jó lenne kimenni de 2 nap alatt nem jutok ki, ellenben készítettem néhány meseszép téli fotót a házról és a környékünkről! Én falun lakom egy dombon a Mátra vidékén.

A kedvenc filmjeim?

Imádom és nagyon örülök a klasszikus Reszkessetek betörők 1-2-nek! A 3-ik rész nagyon gagyi! :S Szeretem a Karácsonyi vakációt, de nagyon szép a Polar Expressz is! A Babe-től és a Steward Little-től frászt kapok! Még vannak klassz karácsonyi filmek, csak gondolkodnom kell rajtuk... Neked mik a kedvenceid? :)

83. nadine81 (válaszként erre: 82. - Aludanyi)
2009. dec. 20. 15:06

Ez nagyon jó lenne,nem szánkóztam,koriztam már vagy 15éve...ha nem több.Pedig annyi szépsége van a télnek..de mivel én itt fenn vagyok a 9.-en egy lakótelepi lakásban,csak a fehér háztetőket csodálhatom.Eddig mindig úgy örültem a hónak is,de mikor tegnap este megtapasztalhattam a negatív hatásait...hát így már tartok tőle inkább.De akkoris szeretném,ha a kari fehér lenne...de szerintem esélytelen,mert tegnap"kieste"magát.Végülis csak 1hetet tévesztett,1héttel korábban esett mint kellett volna:(

Sovány vígasz,de úgy nézem,az idei tv műsorok viszont egész normálisak lesznek.Neked mik a kedvenc karácsonyi filmjeid?

82. aludanyi (válaszként erre: 80. - Nadine81)
2009. dec. 20. 13:39
nadine: Kár, hogy olyan messze laksz tőlem, most kimehetnénk szánkózni együtt és fütyülnénk az idióta palijainkra! :)) Utána meg benyomhatnánk egy klassz kis forralt bort, csak hogy fokozzuk a jókedvet! ;) egyébként örülök, hogy épségben hazaértél és nem lett semmi bajod!
81. aludanyi (válaszként erre: 80. - Nadine81)
2009. dec. 20. 13:36

nadine: Szegénykém... Akkor szerencsére egy jóérzésű lány volt az a kis tini, mert a hasonló korú lányok színe-java lecsapott volna rá... Az enyémre is rá van most akaszkodva egy 16 éves, és általában amikor együtt látnak minket, vagy Ő vagy a barátnői olyan megjegyzéseket teszegetnek, mint ha lenne bármi közül is egymáshoz a kislánnyal, pedig ez nem így van! Í párom már írt egy levelet a lány nővérének, hogy beszéljen vele, de ha a lány tesója is úgy vélekedik a húgáról, hogy egy "köcsög", ott már fejben tényleg gondok vannak! Engem az én párom most magamra hagy, pedig szükségem lenne rá! Tudom, hogy nem csal meg, de lehetetlen vele közös programokat tervezni! Most is annyira szeretnék kimenni szánkózni (lábszárközépig érő hó van), de közölte velem, hogy megy segíteni a barátjának (35 éves fickó, családos, vállalkozó, a fél falu az övé)... A hét minden napján ezt csinálja, nálam csak este teszi tiszteletét 1-2-3 órákra. Szerencsére nálunk nincs olyan nap, hogy ne találkoznánk, és soha nem is volt, de mi a szomszéd utcában lakunk... Nem tudom, talán én várok túl sokat egy 20 évestől...? Na látod, itt kibukik, hogy 4 év nagyon sok még ebben a helyzetben! A Karácsonyról már halvány elképzelésem sincs hogy fog működni, mert elterveztem, hogy szenteste együtt, utána valamelyik nap lemegyünk látogatóba Mamihoz és a szüleihez, meg a Tesójáékhoz, de ezek után már nem tudom mit gondoljak... Majd elválik... De szerintem ha ez így folytatódik, nem lesz hosszabb távon jó, mert lehet, hogy közénk férkőzhet valaki, aki esetleg látszólag többet nyújthat majd nekem és ez veszélyes, pláne úgy, hogy az összeköltözést tervezgetjük!

Szóval én maximálisan megértelek, és én is ilyen vagyok, ha érzéseim vannak, ott a józan észnek nincs helye! És én is úgy érzem, hogy csak jót adok, és a töredékét nem kapom vissza, de szeretem és szeretek adni, jó érzés, ha boldog... Jószívű vagy és Neked is ez a veszted... Hidd el, most még szenvedünk, de a mi kis mesebeli életünk is valóra fog válni! Lesz gyönyörű nagy házunk, szép családunk, sok gyerekkel, és a szüleink sokáig fognak élni és rengeteget ünnepel majd együtt a család békében! 3 méteres fenyőnk lesz a galériás nappaliban, a kandalló mellett pedig puncsot fog kortyolgatni a család és közben vidám karácsonyi muzsikákat hallgatunk! :)) Ha hiszel benne beteljesül... Ha nem a mostanival, majd talán a következővel... és ezt magamnak is mondom! Van karácsonyi csoda és a Karácsony szelleme is létezik! :)) Aki hisz, azt megajándékozza! ;)

80. nadine81 (válaszként erre: 79. - Aludanyi)
2009. dec. 20. 00:12

Szia.Köszi a bíztatást,természetesen kölcsönös:)Elég rosszul áll a helyzet,2napja nem taliztunk,csak tegnap este vitáztunk telefonon,mára lenyugodtunk,de most meg a munkahelyi jutalmi pénze miatt dühöngött,olyannyira hogy nem érdekelte hogy jövök haza a friss jogsimmal a szakadó hóesésben a tőlünk 30km-re levő munkahelyemről.

Ő azt hanoztatja,minek a karácsony,merthogy mindig szeretni kell 1mást,nem csak akkor...na hát pont ő az aki erre sose képes,s míg az emberek nagy része ilyenkor minél inkább kimutatja szeretetét,ő annál inkább,hogy nem,s erre ma is rájöhettem,mert még csak fel se hív,egyben hazaértem-e(pedig majdnem ottmaradtam,mert egy kamionos előzés közben majdnem belémcsúszott,meg én is megcsúsztam 2x kanyar közben,még mindig remegek).Családom is nagyon mérges rá,hogy hogy lehet ilyen szívtelen,mikor ő tőlem csak jót kap,mindig csak jót,karácsonykor pedig különösen jót,én is a gyerekkori rossz emlékeit próbálom ellensúlyozni,de úgy tűnik nem kell neki.

A tavalyi is katasztrófa volt,a szenteste az még szép volt,de 25én kibökte,ő nem belém szerelmes,hanem egy 16éves csitribe,aki ráakaszkodott kutyaséta közben:S Kis híján beleőrültem,de végül a lány józanéletű,normális gondolkodásának+az én közreműködésemnek köszönhetően ebből semmi se lett,1ütt maradtunk.Gondoltam,az idei ünnepeket is meg fogja keseríteni,csak még nem tudtam,milyen formában.DE már kapisgálom....Nagyon rosszul érzem magam,érzem a java-rossza még ez után jön.Nem tudom eldönteni,hogy lesz jobb a karácsony+onnantól minden.Ha kidobom,s azért sírok mert elveszítettem,vagy ha vele maradok s alárendelem magam a szemétségeinek...De míg a szívem az úr,s amíg a sok rosszal ki nem öl belőle minden szeretetet,az utóbbi verzió marad.Csak,az a gond,az előzővel 4 ilyen+hasonló karácsonyt szenvedtem végig,s hittem benn,hogy jobb lesz,de sajna az 5.-re megkaptam a habot a tortára,kari előtt 2nappal közölte hogy vége,mert van neki más.Ha ebből indulok,ki,most azonnal szakítanék a mostanival...csak az a gond,a ostanit még mégjobban szeretem a sok rossz ellenére is.Ez vagyok én:(

Vígaszom ilyenkor a vidám karácsonyi zenék,filmek...melyek által álmaim szövögethetem,hogy egyszer majd talán velem is történik karácsonyi csoda,s talán egyszer boldog lehetek,viszonozzák a szeretetem/szerelmemet,lesz szép nagy házam amit kidiszíthetek,amibe nem csak 1.5méteres fa fér el,megvehetek bármit,s gyermek módjára örülhetek az egész karácsonynak.De ha már nem kapok egy rossz szót sem(főleg azt hogy"utálom a karácsonyt"),azt is értékelni fogom:)

79. aludanyi (válaszként erre: 75. - Nadine81)
2009. dec. 19. 14:00

nadine: Jajj az enyém se komplikációmentes, nehogy azt hidd! Ő se nagyon szereti és értékeli a karácsonyt, mert nehéz gyerekkora volt! Mi is veszekedünk már 2 napja, ma van a félév-fordulónk, sokat pityergek is emiatt, de bízom abban, hogy az ünnepekre összeszedi magát! Én amolyan plafonig érő, csillogó villogó fenyőfás, meghitt hangulatos FUN vagyok, és reménykedek benne, hogy egy kis varázst be tudok lopni a szívébe és kaphat abból egy pici szeletet, amiből kiskorában egyáltalán nem kapott!


Szóval Kedves Nadine, fel a fejjel és Te is próbáld elvarázsolni a párodat! Ha nagyon "gáz" a szitu és ez az alkohol gond gyakori, akkor gondold át az egészet... Természetesen nem vagy hangulat romboló, én 100%.osan megértelek! Én a volt páromtól pont szent este kaptam meg az első taslimat és kedvesen hozzá is tette, hogy "idén ez az ajándékom"! Azóta fogadtam meg, hogy történjék bármi... az én hangulatomat nem hagyom, hogy bárki is elrontsa! Szóval fel a fejjel, én melletted állok és drukkolok Neked! És természetesen lélekben Veled együtt Karácsonyozok! :))

78. mese
2009. dec. 18. 23:30
Személy szerint én azon vagyok kiakadva, hogy ez benneteket ennyire megdöbbentett.Hangsúlyoznám, itt egy világslágerről van szó!!!!Az nem koppintás, ha valaki a saját nyelvére írja.
77. mese (válaszként erre: 76. - Sajert)
2009. dec. 18. 23:20
A dal nem koppintott, hanem külföldi, és az nem ugyanaz. Csak sok olyan dal van, amit a világ más országaiban saját nyelvre lefordítanak, és úgy éneklik.Szóval ez nem koppintás, hanem magyar átdolgozás.
76. sajert
2009. dec. 18. 23:15

Most olvastam a fórumot.

Engem ledöbbentett, hogy Cserháti:Édes kisfiam koppintott dal :-(((. Én úgy tudtam, hogy azért nem Koncz Zsuzsa énekli, mivel Cserhátinak már volt egy kisfia, és úgy gondolta a zeneszerző (vagy mit tudom én ki), hogy jobban elő tudja adni, mint Koncz.

A gépemen rajta van, és a fiammal szinte hetente hallgatjuk.

A Bonex M-et meg imádom :-), ugyanúgy, mint az Abbát :-) - a majd 23 hós fiam a Mamma Mia filmre van mostanába rákattanva, végigtáncoljuk :-))))).

75. nadine81 (válaszként erre: 74. - Aludanyi)
2009. dec. 18. 22:53

Szió.Bocs,hogy csak most,de doliztam,meg majd holnap is.

A Boney M zenét én is egyből beállítottam teló csengőhangnak,nagyon tetszik:)

A karácsonyomat természetesen ismét egy pasi akarja tönkretenni,mit mindig.5éven át az exemmel voltak katasztrófálisak az év végék,és sajna a mostanival sincs másként.Ez a 2.közös karácsonyunk,szilveszterkor meg a 2.évfordulónk lesz...vagyis lenne...vagy nem tudom.Idén ugyanaz van,mint tavaly.Csak azt hallom tőle,hogy utálja a karácsonyt,majdnem minden nap részegnek látom ezért...elegem van.Nade nem akarok itt hangulatromboló lenni a sok szép kari zene közt.

74. aludanyi (válaszként erre: 72. - Nadine81)
2009. dec. 17. 13:47

Nadine: Miért akarják tönkre tenni a karácsonyodat? Mi a baj?

Ohh az enyém se lesz egy egyszerű karácsony, de valamit nagyon elhatároztam! Boldog leszek és senki se tud ez ellen tenni! :)

Pedig nekem is a szüleim nem könnyű esetek, a páromat nem nagyon akarják elfogadni, főleg a Tesóm nem! És ott egy esküdt ellenségem is, aki tavaly ilyenkor még a legjobb barátnőm volt... Szóval :)) Mindent elkövetek, hogy Karácsony este semmi ne törjön le... Hacsak az időjárás nem fog, mert elég rossz híreket olvastam (eső fog esni)! Ti néztetek valahol időjárást?

2009. dec. 17. 13:42

sziasztok!

Bocsánat, hogy tegnap eltűntem és nem jöttem, de képzeljétek, a hóesés miatt egy iszonyú kellemes programban volt részem:)

Éjszaka a párom hívott, hogy nézzek ki az ablakon, esik a hó és ezzel szeretne felvidítani. Utána leraktuk... Majd olyan nyugtalan voltam, próbáltam hívni a párom: foglalt... próbálom hívni újból, megint foglalt! már már kezdtem mérges lenni, hogy ki a fenével cseverészhet ilyen késő este, majd jött 2 sms. hogy 2 nem fogadott hívásom van tőle (azaz 2-szer is egyszerre hívtuk egymást). Majd arra jutottunk, hogy se Ő se én nem tudunk aludni és este 11-kor kimentünk sétálni a szakadó hóba! Egyrészt iszonyú jót beszélgettünk és megnyíltunk egymás felé, másrészt ... MESEORSZÁG IGENIS LÉTEZIK! :)

Jajj olyan boldog vagyok most!!!!


Nadine: Ez egy nagyon szuper ötlet! Én is írok pár kedvencet, külön egy magyart és egy külföldit, mert magyarok közül is van sok nagyon szép! Egyébként a keresett zene, más a telefonom csengőhangja azóta! :)))

Szóval az én karácsonyi TOP listám:


Külföldi:


1: Bring Crosby: White Christmas

2: Dj BoBo: It's time for christmas

3: Chris Rea: Driving Home for Christmas

4: Mike Oldfield: In dulci jubilo

5: Alvin and the chipmunks: Christmas don't be late

6: Darlene Love: All alone on Christmas

7: Bonney M: I'll be home for christmas

8: Mariah Carry: All I want for Christmas

9: Melanie Thornton: Wonderfull dream

10: Paul McCartney: Wonderful christmas time

11: Shakin Stevens: Merry Christmas everyone

12: The Bros: Silent night

13: Stevie Wonder: Someday at Christmas

14: Frank Sinatra: Adest Fideles

15: Jona Lewie: Stop the cavalary

16: Dean Martin: Rudolph the red nose reindeer

17: Dean Martin&Bing Crosby: Winter wonderland

18: Dean Martin: Let it snow

19: Nat King Cole: Chesnut roasting (the cristmas song)

20: Home alone: Jingle bells rock


A magyar TOP20:


1: Bon-bon: Az első karácsony

2: UFO: Karácsonyország

3: Judit és a zenemanók: Hótündér

4: Zsédenyi Adrienn: Karácsony

5: Erika C és Robby D: Mr. hóember

6: Judit és a zenemanók: Hull a pelyhes fehér hó

7: Komár László: Karácsony éj, havas álom

8: Dolly Roll: Karácsonyi képeslap

9: TNT: Fehér karácsony

10: Josh és Jutta: Szép Karácsony

11: Zeneovi: Jaj de pompás fa

12: Animal Cannibals: Csak Karácsony(egy kis humor)

13: Judit és a Zenemanók: A jégen

14: Judit és a zenemanók: Mikulás

15: Judit és a zenemanók: Ujjé! Új Év!

16: Nox: A tél dala

17: Halász Judit: Karácsony idején

18: 100 folk celsius: Ünnepel ünnepe

19: Zeneovi: Karácsonynak éjszakáján

20: Demjén Ferenc: Gyertyák


Igazából nincs rangsor, én mindegyiket egyformán szeretem, csak abban a sorrendben írtam le, ahogy eszembe jutottak! :))

Várok még Toplistákat, az enyémet pedig hallgassátok szeretettel!

:)

2009. dec. 16. 11:07

1.Bing Crosby:Mele Kalikimaka

2.Hillary Duff:Jingle Bell Rock

3.Boney M:Feliz Navidad

4.Boney M:I'll Be Home For Christmas

5.Celine Dion:So This Is Christmas

6.Burl Ives:Holly Jolly Christmas

7.Band Aid:Do They Know It's Christmas Time

8.Chris Rea.Driving Home For Christmas

9.Charles Brown:Please Come Home For Christmas

10.Mariah Carey:Christmas(Baby Please Come Home)


De persze az"alap"kari dalok is a kedvenceim,pl."Rockin Around The Christmas Tree","Let It Snow","Frosty The Snowman","Rudolph The Rednoised Reindeer".....

Én ilyenkor az autóban is ezeket hallgatom,mármint a bulisabbakat,és ennek a közösen talált Boney M dalnak most nagyon örülök,ez nagyon jó kedvre derít,főleg hoggy az idei-mint szinte mindegyik-karácsonyomat tönkre akarják tenni:(

2009. dec. 16. 10:55
...bár nem karácsonyi zene,de gyönyörű a Zséda-ajtók mögött!hallgassátok meg!:)
2009. dec. 16. 10:54

Sziasztok!Látom,segítettem ezek szerint:)Én is rákerestem volna már akkor egyből,csak már mentem aludni.Nagyon örülök,hogy meglett,az idei karácsonyi cd-re ki is írom:)Amúgy Boney M-nek vannak még jó karácsonyi számai.Az album címe:The 20 Greatest Christmas Song.De Bing Crosby-nak is nagyon jók az ünnepi dalai.

Van egy ötletem,ha már összegyűltünk itt,mit szólnátok,ha mindenki leírná a kedvenc karácsonyi dal top10-ét?Vagy lehet hosszabb is a lista,mindegy.

69. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 68. - Szasz23X)
2009. dec. 16. 09:20
nekem is ez jutott eszembe...ki az aki feldugja???
2009. dec. 16. 01:02

jóvanna :D valamit kell csinálnom. nem tudok aludni.


hát...érdekes lenne pölö análisan :D

2009. dec. 16. 01:01
rá van írva a pezsitabira, hogy szájon át történő alkalmazásra :))))))))))))))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook