Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítség a fogyókúrához fórum

Segítség a fogyókúrához (beszélgetős fórum)


15. Jaenettee (válaszként erre: 14. - Kisduna)
2013. ápr. 8. 16:36

Köszönöm :)

Megteszek mindent,hogy jó legyen, és köszönöma tippeket is :)

2013. ápr. 8. 13:39

Szia!Az ön utálat nem segít se a fogyókúra ne azt keresd mert a nevébe is benne van kúra .Ami után ha visszatérsz a régi életedhez kamatostul visszajön.Mostanában divatos szó de az életmódváltás jelent megoldást.Én ezt saját tapasztalatból tudom.75 kilóról fől fogyókúráztam magam 140-re de ha jobb passzba volt ütöttem a 150-et is.Voltam a Pados tanár úrnál ott derült ki nem működik a pajzsmirigyem.A kórházba 1,5 kilótól sikerült megszabadulnom de ez kevés a boldogsághoz.

El kezdtem a kalóriákat számolni napi 1200 + naponta torna.Ez 2005-ben volt sikeresen lementem 68 -ra és most is e körül vagyok de ha nem vagyok résen pár nap alatt is képes vagyok akár 4-5 kilót hízni.Ma már nagy segítség a kalóriabázis.hu .Ott sok hozzánk hasonlóval is tudsz beszélgetni,segíteni, egymást támogatni.Tudod vezetni a ki -be vitt kalóriákat is.

És azt ne feledd a vőlegényed nem azért kért meg mert nem szeret.Ne tedd tönkre a kapcsolatotokat és az esküvődet az önmarcangolással.

13. 9d7907a17a (válaszként erre: 12. - AlBundy)
2013. ápr. 8. 13:05

Én ezzel tökéletesen egyet tudok érteni.


Annyival toldanám meg, hogy ne várjon senki azonnali eredményt és nem csak a kilókat kell mérni, hanem a centiket is. Mert van olyan, hogy hetekig meg sem mozdul a mérleg nyelve, de a centi mutatja, hogy mégis alakul valami.

2013. ápr. 8. 12:02

Az egyetlen normális módszer a sport+kalóriaszámolás a szemét kiiktatásával.

Minden más csak humbuk.

11. jucus87 (válaszként erre: 9. - Jaenettee)
2013. ápr. 8. 11:43

De a barátnőm a 90 napos diétával fogyott tavaly nagyon sokat. Azt is merem ajánlani.

Nekem az azért nem jó, mert a reggeli gyümölcstől túl sok lesz a gyomorsavam.

10. mandella (válaszként erre: 9. - Jaenettee)
2013. ápr. 8. 11:43

szia én a Level-diétát csináltam legutóbb, és elég hatásos, de kemény, egyszer-kétszer ismételhető, és utána rászoksz a kevesebb és minőségibb kajákra, legalábbis én így tettem.

az Update is jó lehet, de nem úgy, hogy tönkremész bele anyagilag, hanem hogy az alapelveit követed (és időnként saját márkás termékeket veszel - ha megkívánod)

9. Jaenettee (válaszként erre: 8. - Jucus87)
2013. ápr. 8. 11:38

Jucus87, Nagyon ügyes van, nekem pont ennyi feleslegem van.

Örülök, hogy sikerült.

Most nagyon elhatároztam magam, és megkeresem ezt amit Te csináltál, SIKERÜLNIE kell :)

2013. ápr. 8. 11:35

Szia!

Én január 2. óta fogytam 19kg-ot.

De még vissza van jó pár. 129-ről indultam

Évek óta kipróbáltam ezer féle diétát, edzés programokat, bogyókat.

Első, amit meg kell szerezned:

A lelki egyensúly. Ebből majd jön az akaraterő.

Ha ezeket sikerül megteremteni, onnantól teljesen mindegy mivel próbálkozol használni fog.

Én a pados diétát csinálom, DE csak hétköznap, hétvégén nem fogom vissza magam, buliban iszok alkoholt is, meg eszek hétvégén gabonát is. Annyi kikötésem van magammal szemben, hogy ahol lehet a cukrot kiváltom édesítőszerrel. Igaz a teát és a kávét már megszokásból minden ilyen nélkül iszom mindig.

Ez mellett nagyon sokat sétálok, van egy kutyusom, ő kifejezetten élvezi.

Azért, hogy a bőröm is tudja követni ezt a nagy változást infra szaunába járok, eddig úgy tűnik elég.

Remélem erőt tudsz/tudtok meríteni a történetemből.


Sok sikert Minden Fogyni Vágyónak!

Judit

2013. ápr. 8. 11:34
A leendő férjed mit szól a fogyási szándékodhoz?
2013. ápr. 8. 11:32

Köszi, gondolkoztam már ezen is.

Találtatok a neten valami könnyű diétát és azt követitek, vagy csak elkezdtetek oda figyelni, hogy mit esztek, és azt kezdtétek el feljegyezni??

A mozgással nem lesz gondom, mert heti 2szer járok zumbázni, és most hoyg itt a "tavasz" elkezdek majd futni járni.

2013. ápr. 8. 11:29
Ja én 162 centi és ehhez 62 kiló vagyok jelenleg, szarul műkődő pajzsmiriggyel, sajna a szervezetem a bevitt zsírt nem tudja feldolgozni:(
4. Lidércke35 (válaszként erre: 3. - 728bc62be9)
2013. ápr. 8. 11:26

Sziasztok!

A napló vezetés ilyenkor tényleg tök jó dolog!

Nekem is segít, igaz már 2 hónapja nem mozdul a mérleg nyelve, de kitartóan mozgok, és diétázom továbbra is!

Sok sikert nekünk!!!

3. 728bc62be9 (válaszként erre: 2. - Jaenettee)
2013. ápr. 8. 11:22

Szia! Ha gondolod kezdj el naplót vezetni! Én is rengetegszer próbálkoztam, de most először vezetek naplót, ami meglepően sokat segít az akaraterőt illetően és hogy tudatos legyek a diétában! Tudom nem könnyű, de mivel van célod,lesz oda út is :)

Sok sikert kívánok, hogy elérd a céljaid!

2013. ápr. 8. 11:17

Én egy 160 cm 73kg csajszi vagyok. az elhatározásomnak célja van. Jövőre lesz az esküvőm életem nagy szerelmével, és sajnos elég sok akadályba ütközöm (pl ruha próba.

Vannak napjaim amikor látni sem bírom magam, mert annyira "depis vagyok" hoyg "disznónak" érzem magam, de vannak olyanok is hogy sz@rok mindenre mert jól érzem magam a bőrömbe. Senkitől soha nem hallom, hoyg milyen kövér vagy, vagy célozgatások, de magamnak nem tetszem. Szeretnék lefogyni!!!!

Sajnos próbálkoztam már az Updattel, de azt nem birtam anyagilag.

Bevallom, hogy az akarat erőm az a béke sege alatt van, de most elhatároztam mindent mert hétvégén jelentettük be az esküvői szándékunkat, azért nem léphetek vissza mert kövér disznó vagyok.

Felesleg inkább a pocakomon van, de tudom, hogy csak onnan nem fog eltünni.

remélem sikerül majd valamennyit lefogyni :)

2013. ápr. 8. 11:12

Sziasztok!


Lehet hogy már van ehez hasonló fórum téma, de úgy gondoltam hogy én csinálok egyet magamnak.

Azért hoztam létre ezt a témát, mert sajnos, én nagyon sokat harcolok a plusz kilóimmal. Biztos, hoyg ezzel mások is vannak így.

Segítséget tudnánk egymásnak nyújtani ötletekkel receptekkel, és egyéb támogatásokkal.

Légyszi csak olyan szóljon hozzá, aki tényleg segíteni akar magán és mindenkin, mert a mocskolódó hozzászolásokkal nem segít.


További szép napot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook