Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segített a Kutya fórum

Segített a Kutya (beszélgetős fórum)


4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Papája)
2023. márc. 30. 17:36

Vannak kutyák, akik meg nem engednek idegent a gazdájukhoz.


Az idegenvezető kutya meg valószínűleg mindig kap valami jutalomfalatot a kalauzolásért így szívesen csinálja. Így rögzült nála.


Szeretem az állatokat, magam is tartok. Ők az ösztöneikkel, a szokásaikkal élnek. Állatok.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Papája)
2023. márc. 30. 15:00

Azok,,,és jó lelkek.


Amelyikek komiszak az az emberek hibája.

2. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Papája)
2023. márc. 30. 14:55
Fantasztikus 🥹 én elbogtem magam mikor olvastam 🥹
2023. márc. 30. 14:14

Ma a 444-en ezt a hírt olvastam:

Valaki segítséget kért, de a házszámot már nem tudta megmondani.


"Puli segített a mentőknek megtalálni a beteget


Dorka kutya kiment a mentősök elé, akik elkezdték követni őt, pár száz méterrel később megállt egy ház előtt, ahol megtalálták a magatehetetlen férfit. "


Csodálatos történet, amihez hasonló velünk is megtörtént.

Norvégiában voltunk, egy vízesést szerettünk volna megnézni. A parkolóban senki nem volt, így a térképünk alapján épp indultunk az 1-2 km-re lévő célunk felé, amikor a parkoló melletti házból kiszaladt egy kutya. Barátságosan "üdvözölt" bennünket és elindult a vízesés irányába. Először nem törődtünk vele, de hamarosan feltűnt, hogy Ő bizony vezet bennünket. Kissé előreszaladt, utána visszanézett ránk és farok csóválva megvárt. Így volt ez végig még megérkeztünk a célunkhoz. Megcsodáltuk a tájat és visszaindultunk. Ekkor a kutya ránk nézett, mint aki búcsúzik és elszaladt.

A parkolóban várt bennünket nagy örömmel.

Meg akartuk hálálni az idegenvezetést, de sajnos semmi kutyának való finomság nem volt nálunk, így keksszel kínáltuk, amit boldogan megevett és távozott a ház irányába.


Mind a 2 történet hasonló. Idegen emberek jönnek, el akarnak jutni a céljukhoz, jön egy kutya és tökéletesen tudja mit akarunk és segít.


Csodálatos elmék !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook