Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítetek? Aranyérre valami praktikát szeretnék, ami hatásos. fórum

Segítetek? Aranyérre valami praktikát szeretnék, ami hatásos. (tudásbázis kérdés)


1 2
2017. márc. 9. 17:42

irtó kellemetlen tud lenni, a viszketés miatt.

nekem talán most visszahúzódott, de nem kentem semmivel. az ülőmunka - is - nagyrészt betesz ennek, gondolom.

2017. márc. 8. 16:15

Üdv,

Már egy ideje éreztem hogy lehet aranyerem, de nem vettem nagyon komolyan, mert nem voltak nagyon tünetei. De utóbbi napokba már jobban érzem. Ülésnél nagyon enyhén fáj, inkább csak mocorognom kell mert viszket vagy kényelmetlen... nem tudom a helyes kifejezést rá. Ki nem jött, konkrétan kívül nem érzem. Elkezdtem kúpot használni és kenni is belül amennyire feltudtam menni ( mutatóujj felső új percéig ami kb 2 centi). Ekkor éreztem az ereket, 1-2 csomót már amennyire elsőre én meg tudtam állapítani. Nyomásra az ér/csomó nem volt szörnyű, de éreztem apró kis fájdalmat. Ezek alapján gondolom belső aranyerem lehet. Van még itt esély hogy kúp+kenőcs rendbe hozza? Gombóstű feje lehet a mérete kb annak a kis gombócnak. Székelés most nem fáj, nem vérzik, iszok mint a ló, enni meg igyekszem normálisan. Két-három napja kúp+kenőcs napi kétszer, de eddig sok változás nincs, csak annyi hogy most már ha kenem belül akkor nem fáj annyira a csomó/ér ha hozzáérek. Érdemes amúgy ezt masszírozni? Hátha fellazul, felszívódik? Válaszokat köszönöm!

U.i: Daganat meg ilyenre nem gondolnék 20 éves létemre

48. inf3rno (válaszként erre: 44. - Dd4fac34d4)
2015. jan. 20. 23:10
Ez van, mindenkinek más használ...
47. csinoska2012 (válaszként erre: 46. - Dd4fac34d4)
2015. jan. 14. 14:43
Viszont hiába mütöttek, anno azt mondta a sebész többé nem lesz vele gondom, dehogynem ....na azóta csak a körömvirágkrémet használom és 1-2 nap minden gondom elszáll :)
46. dd4fac34d4 (válaszként erre: 45. - Csinoska2012)
2015. jan. 14. 14:39
Hát, akkor nem hiszem, hogy ezeket körömvirág krémmel kielégítően tudtad volna kezelni! Ezek annál súlyosabb képletek!
45. csinoska2012 (válaszként erre: 44. - Dd4fac34d4)
2015. jan. 14. 14:29

1x szülés után teljesen kizárodótt

2x ill.3x spontán be trombotizált

az utolsó nagyon hosszú és fájdalmas mütét és lábadozás volt :(

44. dd4fac34d4 (válaszként erre: 43. - Csinoska2012)
2015. jan. 14. 14:28
De miért kellett többször is operálni? Nekem a gumigyűrűs ligatúra tökéletesen rendezte a pronlémát! És ez még nem számít operációnak! háromszori ambuláns beavatkozással megvolt.
43. csinoska2012 (válaszként erre: 42. - Dd4fac34d4)
2015. jan. 14. 14:21
Én csak jótékony hatását tapasztaltam és ha előbb találok rá nem operáltatam volna meg magam 1x sem.
42. dd4fac34d4 (válaszként erre: 41. - Csinoska2012)
2015. jan. 14. 14:15
Na, amíg nem mentem el megcsináltatni a ligatúrát, addig én is kipróbáltam a körömvirág krémet: semmit nem használt, viszont kellemetlen égő érzést okozott!
2015. jan. 14. 14:09
3 mütéten vagyok túl és azt tudom tanácsolni a legjobb a körömvirág krém erre a próblémára probáld ki 1-2 nap és megszünik :)
40. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - 9f8e6b2378)
2015. jan. 14. 13:16
A műtét a leghatásosabb praktika.
2015. jan. 14. 12:56
Szerintem meg fölösleges a már problémákat okozó aranyérrel otthon praktikázni! El kell menni egy jó proktológus magánrendelésére és ha ajánlja, csináltatni vele gumigyűrű ligaturát. Én ezt tettem, és minden aranyeres gondom megszűnt! Csak azt bánom, hogy nem hamarabb mentem, hanem én is praktikázgattam itthon mindenfélével (bár ezek közül nálam még leginkább a Reparon-készítmények váltak be). De ennek vége!
2015. jan. 14. 02:20
Itt van még egy tanulmány, ami gyakorlatilag ugyanazt mondja el: [link] sok hús, rost szegény táplálkozás rizikó faktor mindkettőnél. Ezen kívül a rákra hajlamosítanak genetikai faktorok.
37. inf3rno (válaszként erre: 36. - Sci és zsolti)
2015. jan. 14. 02:15
Az aranyér jelenléte növeli a rák rizikóját: [link] Valószínűleg nem az aranyér alakul át a rákká, hanem mindkettőt ugyanaz okozza: egészségtelen táplálkozás.
2015. jan. 13. 17:17
Értem. Köszönöm a doki azt mondta hogy rák nem lehet belőle. De eléggé. Kapkodni láttam egy hónapja voltam proctologian. Szerintetek???
35. Zsú1965 (válaszként erre: 33. - Sci és zsolti)
2015. jan. 13. 16:28
Mondom újra: intimtorna. A te problémádra abszolút ez a megoldás...
34. inf3rno (válaszként erre: 33. - Sci és zsolti)
2015. jan. 13. 16:18
Szerintem próbáld ki az intimtornát, azt mondják hosszú távon elmúlik tőle.
2015. jan. 13. 15:18
Nekem kb mióta menstralok azota van. De kűlső. Terhességem 4.honapjaban eldurvult. Egy dudort ereztem ott. Egyik azt mondta hideg. Borogatás más azt h meleg Borogatás. Végül trombózis keletkezett az aranyérbe és fel kellet vágni. Heji érzéstelenítőt kaptam. De azóta is néha bedagadt es fajdogált is. Kaptam most kaptam detralex gyógyszert azota nem dagad be de viszont az a petyhüdr bőr ott van. Idegesit nagyon, vissza lehet nyomni de ahogy fel állok megint lejön :( a műtét tavaly márciusban volt.
2015. jan. 13. 10:23
Amilyen forró vizet elbírsz olyanba ülj be, sok sóval, plusz aranyér kenőcs. Szegény mamámnak most van, elég durván fájt neki, és ez jó neki.
31. bf788839f9 (válaszként erre: 29. - Inf3rno)
2015. jan. 13. 06:31

Köszi a tippet!

Átolvasva sokat tanultam tőled.

2015. jan. 13. 06:10
Karbantartásra, megelőzésre intimtorna....hogy ne csak a gyógyszeripartól várjuk a megoldást.
2015. jan. 13. 02:50
Lehet kapni jó kúpokat és kenőcsöket hozzá, nálam legalábbis beváltak enyhe aranyérnél, néha visszatér, de általában hamar elmúlik. Egyébként azt mondják, hogy kenés, tisztán tartás kérdése a dolog. A műtétet nem érdemes megkockáztatni, legalábbis nekem anatómia tanárom azt mondta, hogy a nagyapját egy ilyen műtét vitte el, illetve, hogy ez egy állapot, amivel együtt kell élni, nem pedig betegség. Amit még olvastam, hogy ez a gát edzős női intim torna, amitől akár teljesen meg is gyógyulhat. A táplálkozás is fontos lehet, rostban gazdag dolgokat kell enni, amik nem csinálnak székrekedést. A húsokat érdemes kerülni. A mákot szintén érdemes kerülni, az alkaloidok, amik benne vannak ugyanis szintén székrekedést okoznak, nem véletlenül okoz a heroin is székrekedést...
2014. okt. 11. 00:59

Műtét nagyon rizikós.

Néhányan meg vannak elégedve, de a többség tapasztalata elég riasztó!

Csak olyan orvoshoz fordulj, akiről egész biztos infód van, hogy akinek megcsinálta, jól van!

S ha lehet, mindenki igyekezzen műtét nélkül meggyógyulni!

A gyűrűzés eléggé hatástalan családi tapasztalatok alapján.

2014. szept. 12. 14:41
vélemény aranyér műtétről?
2009. okt. 8. 22:10
Kár volt túl aggódnom,a mastu kenőcs segített.Mindenkinek 1000hála!!:)
2009. okt. 7. 15:41
Én kb. 40 éve küzdök, több kevesebb sikerrel, orvosnál még nem voltam, bár tudom hülyeség. A Mastu tényleg nagyon jó, a kúpot bekened a krémmel, és 2-3 nap alatt elmúlasztja a repedést és a fájdalmat. Nem reklámozni akarok de én találtam egy nagyon jó teát, Wu Long Anti adiposis a neve, ebből minden reggel megiszom egy filtert,/egy havi adagja 750,-Ft/ és azóta nincs semmi gondom, bár én nyers tejjel, utána ananászlével, vagy paradicsomlével kezdem a napot, de úgy érzem, hogy ez segít, és nem keményedik meg. Kb 4 évvel ezelőtt épp egy nagyon rossz időszakban voltunk Dániában a sógornőmnél, akkor is kúppal felszerelkezve, fájdalommal érkeztem, Ő ajánlott egy Husk nevű szert, ami már itthon is kapható, ez nem olcsó, de nagyon pici kanállal kell belőle vízzel bevenni, na ez aztán tényleg lazít. Bocsánat Hoxától, ha reklámnak nimősíti, akkor írj, priviben megírom ezeket.
24. **Rita** (válaszként erre: 23. - 9f8e6b2378)
2009. okt. 7. 08:03
Miért ne mehetnél?
2009. okt. 6. 20:33
Holnap reggel mehetek ettől még a nőgyógyászhoz?
2009. okt. 5. 18:31
házi zsírral kend be és garantáltan elmúlik pár nap alatt.tapasztaltam!
2009. okt. 5. 17:24
doxiproct vagy mastu?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook