Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Víz alatti epilátorral mennyivel kevesebb a fájdalom,mint a sima epilátorral? fórum

Víz alatti epilátorral mennyivel kevesebb a fájdalom,mint a sima epilátorral? (tudásbázis kérdés)


8. Miss Angel (válaszként erre: 6. - 6ee0ffb012)
2013. jan. 15. 17:58
Azt jelenti hogy tele lett a karom gennyes pattanásszerű micsodákkal,ami még gyulladt is volt mellé,irtózatosan ronda volt,olyan gombostűfejnyi nagyságúakkal.Aztán meg a helye lett ronda,hónapokba telt mire elmúlt,megfogadtam ,ha 1x eltűnik soha többé nem epilálok érzékeny helyeken.S
2013. jan. 14. 22:54
Nincs olyan akinek tapasztalata is van a vízalattival kapcsolatban?
2013. jan. 14. 20:36
Mit jelent az,hogy kiomlott a bőröd? :S Én sem bírom a fájdalmat,de az epilálás nem fáj vhogy.Pikk-pakk megvan,igaz nekem hetente kell már csinálni.
5. Miss Angel (válaszként erre: 4. - 6ee0ffb012)
2013. jan. 14. 20:24

Csak nekem ne vérezne meg ne omlana ki.S

olyan jó lenne,mert hosszan szőrtelen marad az ember utána,borotválni utálok.S.

A karomat össsz kétszer epiláltam le pont a nyári melegben,úgy kiomlott és begyulladt a bőröm,olyan durván néztem ki hogy nem tudtam volna akkor rövidujjúban kimenni az utcára

erre sajna azóta sem lelek megoldást úgyhogy ezeken a helyeken maradt a borotva:(

2013. jan. 14. 20:11
Nekem nem ilyen hiperszuper víz alatti kütyüm van,de így sem fáj a szőrtelenítés.Egy cseppet sem,pedig mindenhol ezt használom.
3. 481d4f8a5c (válaszként erre: 1. - Trinity91)
2013. jan. 14. 19:53
Szerintem ezt most azért találták ki a multigyárak feltalálói, hogy most egy "forradalmi újításnak" beharangozott termékkel megint kicsalhassák nők zsebéből a pénzt.
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Trinity91)
2013. jan. 14. 19:47

Nekem nem víz alatti van,de én annyira erős fájdalmat nem tapasztalok vele,hogy belehalnék,pedig abból következtetve,hogy sötét hajú vagyok és a bőröm sem hófehér,a szőrtetem is inkább az erősebb kategóriába tartozik....és én teljesen csupaszon szeretem magam MINDENHOL.

A lábamon teljesen oké,csakis epilálom,a karomon is bírnám elvileg csak ott a bőröm omlik ki,ezért nem csinálhatom,viszont intim helyen és hónaljon sokkalta vékonyabb a bőr na ott tényleg fájdalmas.És emellett vérzik is!!


Én vhogy nem hiszek benne,hogy a víz ezen segítene,se vérzéscsillapításban,sem fájdalomcsökkentésben.Vannak olyan epilátok amikhez külön olyan fejet is adnak,ami hónaljra és bikinivonalra való,azt mondta maga az eladó az üzletben,mikor egyszer utána érdeklődtem,h az is csak annyiban más,hogy kevesebb szórszálat tép ki egyszerre,slussz....ha meg még be is gyullad a bőröd,végképp ne várj vsodát a vizestől,vki vagy bír epilálni,v nem......

2013. jan. 14. 19:39
Akinek van víz alatti epilátor, mennyivel kevesebb a fájdalom,mint a sima epilátorral? Melyiket használod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook