Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rubi, az elbűvölő szörnyeteg fórum

Rubi, az elbűvölő szörnyeteg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
326. daroki (válaszként erre: 325. - Daroki)
2010. aug. 5. 18:24

Mármint nem engem....nekem is furi,hogy semmit sem találok róla,nem mintha agyon kerestem volna a neten,de azért itt-ott szétnéztem.De mégsem mondom azt,hogy hazudik és ő találja ki...mert mivan ha tényleg látta??

Kiki!Te meg valld be az igazat vagy add meg az oldal címét,ahol megtudjuk nézni a képeket!Így tisztázhatod magad sokak előtt és nem kell magadat kellemetlenül érezned,hogy hazugnak neveznek!

325. daroki (válaszként erre: 321. - 94786a70d9)
2010. aug. 5. 18:20
Felfogtam,csak nem értem miért kell támadnod?!
324. Sookie (válaszként erre: 323. - 94786a70d9)
2010. aug. 5. 15:57

Igen, értem...A történet maga jó, szívesen el is olvasom, csak az bosszantó, hogy egyszerűen tudom, hogy ez nem Rubí folytatás :S


De abban szerintem sokan egyetértünk, hogy kiki elmehetne forgatókönyvírónak :D

323. 94786a70d9 (válaszként erre: 322. - Sookie)
2010. aug. 5. 15:46
köszi! Szóval én is elolvasom amit ír és érdekes, de ne mondja azt,hogy ez a 320.részben lesz, vallja be, hogy ezt ő találja ki.Remélem így mindenki számára érthetőbb, hogy nem a történeten akadok ki,hanem azon,hogy mindenki tudja, hogy az ő fantáziája és mégis minden egyes irományába hozzá fűzi, hogy a neten látott bejátszást erről (senki nem találta) és ez a 179. rész és még hiányzik 290 fejezet, ez ami kiakaszt.
322. Sookie (válaszként erre: 321. - 94786a70d9)
2010. aug. 5. 15:39
Én értem, és osztom a véleményed!
321. 94786a70d9 (válaszként erre: 319. - Daroki)
2010. aug. 5. 15:33
Könyörgök, valaki fogja már fel, hogy nem a történettel van a bajom, hanem a forum kezdete óta ÁLLÍTJA, HOGY LÉTEZIK EZ A FILM,DE NEM TUDJA BEBIZONYÍTANI, AZT HAZUDJA HOGY LÁTTA ÉS EZ A BAJ, NEM A FANTÁZIÁJA !!!!!!! Valaki értse már meg.Feltünt mindenkinek, hogy valami sántít a sztorival, de kiki ennek ellenére is váltig állítja, hogy látta a rubi kettőt, még 300 része van,és ezt annak ellenére állítja, hogy mindenki tisztába van vele, hogy ő találja ki a sztorit. Könyörgöm,értitek, valaki felfogta, hogy miről beszélek.
2010. aug. 5. 15:29
Persze írja, nem ezzel van a baj. Csak ne ÁLLÍTSA azt,hogy létezik a film aminek a tartalmát ő leírja,holott az ő fejéből pattan ki.És a hamis állítása miatt tartom hazugnak és nem a fantáziája miatt.Amúgy jelenleg egy rakás kereső oldalon vagyok rajta,beütöttem a Rubi 2, de csak az összefoglaló utolsó részt dobja ki mindenhol, tehát tervbe sincs véve eddig a Rubi 2., lényeg, hogy kiki azt hazudja,hogy ő LÁTTA és most itt leírja.És ez a baj, hogy hazudja, hogy látta, hazudja, hogy létezik ez a film.Mondja azt, hogy szeretm ezt a filmet és elképzeltem egy történetet amit leírok nektek, címe: Rubi 2.
319. daroki (válaszként erre: 317. - 94786a70d9)
2010. aug. 5. 15:27
Nem írt,de akkor sem támadom így le...Tök kedvesen leír itt egy sztorit,amit vagy elhiszel vagy nem.Nem kötelező elolvasni,nem kötelező elhinni neki...
318. PinkBubble94 (válaszként erre: 316. - 94786a70d9)
2010. aug. 5. 15:18
Én eddig is értettem.Én eddig sem állitottam h tényleg igaz az amit kiki ir. én csak azt mondtam h irja le amit még tud. nem azt mondtam h igaz is:D.
317. 94786a70d9 (válaszként erre: 315. - Daroki)
2010. aug. 5. 15:08
Miért, igaz? Be tudta bizonyítani, írt tényleges linket,ahol látjuk azokat a képeket,amiket ő említett? Mert eddig senki nem talált róla semmit.
316. 94786a70d9 (válaszként erre: 313. - PinkBubble94)
2010. aug. 5. 14:57
Úgy látom a szöveg értelmezése és a sorok közötti olvasás nem az erősséged. Hátha így megérted, egy kicsit leegyszerűsítem:- jó amit a kiki ír, az ő fantáziája, de ezt mindenki tudja, rájöttek. DE azt hazudja, hogy amit ír,az a Rubi 2. című film,ami létezik és is leforgatták, de erre bizonyítékkal nem tud szolgálni senkinek, de ő továbbra is állítja, hogy amit ír,az a Rubi 2.,amit leforgattak mexikóban és egyes országokban már leadták a helyi tévében,pedig ez nem igaz. Szóval konkrétum ami miatt hazudik:hogy Rubi 2 című mexikói sorozat amit levetítettek sok országban,maximum csak az ő elméjében létezik és a neten van egy csomó kép ami a Rubi 2 című filmből van,amit senki nem talál, de Ő állítja, hogy vannak a filmről képek és bejátszások, pedig nincs Rubi 2., csak az ő fantáziája. Nem az a baj, hogy saját fantáziája szerint folytatja a történetet, hanem mert beállítja úgy, hogy ez a film létezik.ÉRTED MOSTMÁR ??????????
315. daroki (válaszként erre: 308. - 94786a70d9)
2010. aug. 5. 14:50
És ha mégis igaz,akkor majd bocsánatot fogsz kérni kikitől???
314. Sookie (válaszként erre: 312. - 94786a70d9)
2010. aug. 5. 14:43
Én pl értem, amiről beszélsz. Pár hsz-szel lejjebb pont kifejtettem, hogy nem hiszek ebben a dologban már.
313. PinkBubble94 (válaszként erre: 310. - Cskinga94)
2010. aug. 5. 14:37
kingaa igazad wan:D. Akinek nem tettszik ne nézze.Kiki irjad :)).
2010. aug. 5. 14:26
odafigyelve olvassátok el a hozzászólást, nehogy megint félre legyen értve.
311. 94786a70d9 (válaszként erre: 310. - Cskinga94)
2010. aug. 5. 14:25
Én nem azt mondtam, hogy ne írja le a saját fantáziájának szüleményét, csak ne hazudja, hogy ez a "film",amit nektek leír ,már létezik és akármelyik országba leadták,meg a filmekről vannak képek a neten, "csak már nem emlékszik a netes címre ".ÉRTITEK???? Mindenki vágja,hogy amit leír,azt ő találja ki,de ez a kiki ÁLLÍTJA, hogy a rubi 2 aminek ő itt a tartalmát leírja létezik.Ezt ne állítsa,mert ez nem igaz és ezért hazug, sőt.
2010. aug. 5. 14:10
nem tokmind1 h igaz e, ha érdekes akkor mért ne írhatná, sok embernek tetszik akinek meg nem annak nem kell elolvasni, rá se kell nézni és kész
2010. aug. 5. 13:30
engem nem érdekel h kiki igazat mond wagy nem :D. De engem érdekel a története ugyhogy kiki kérlek folytasd mert nagyon jó olwasni :).
308. 94786a70d9 (válaszként erre: 303. - Kiki55)
2010. aug. 5. 13:20
És ezt az agyadból kipattant fantázia történetet elküldöd az esmashoz? Hátha leforgatják? Írd meg, hogy Te hogyan képzeled a folytatását, nem ezzel van a gond, hanem hogy olyan pofátlan szinten hazudsz arról, hogy Te láttad és tuti hogy van Rubi 2.,hogy még magad is elhiszed.Valljad befele, hogy ez a Te fantáziád szüleménye és ne hazudjál. Aki meg elhiszi már bocsánat, de kissé betegesen fanatikus.
307. Sookie
2010. aug. 4. 12:13

Én nem tudom, de én egyre kevésbé hiszem el ezt az egész folytatás storyt... Hiszem, ha látom, ha konkrét bizonyíték lesz rá.


Ja, és az a link, amit Cyca_myca berakott, ahogy írtam is, abban annyi Rubís rész van csak, amennyit látott mindenki az RTL-en.


Az a kisfiú pedig nem a Rubí-beli kisfia, az egy tejivásra ösztönző reklámfilmhez készült jelenet volt.


Tessék:


[link]


Ez pedig a csajokkal dumálós, telefonálós jelenet, ez pedig egy TELCEL reklám, ami egy mexikói mobiltársaság, még mielőtt elterjedne, hogy ez is a Rubí folytatásában van.


[link]


A Pretendiendo (Belbecs) c. filmjéből-láttam isa filmet, az egészet!!, mivel meg is van DVD-n, úgyhogy az ebből való részletekre se nyalom be, h Rubí részlet:


[link]


Amor descardo:


[link]


La Mujer de mi Hermano:


[link]


Ezekből vannak összevágva a Cyca_myca által 301-es bejegyzésben belinkelt videó. Ezeken kívül, pár talk show részlet vele, és kész.



Szóval, ahogy az Old Spice reklámban is volt kedves kiki, nekem bizonyíték kell, nem ígéret!

306. Sookie (válaszként erre: 303. - Kiki55)
2010. aug. 4. 11:46
És amit te láttál, annak is Bárbara Mori a főszereplője pl? Meg a többi szereplő is uaz?
2010. aug. 4. 08:08
Pontosan.Folytasd folytasd Kikii`:)
2010. aug. 3. 21:59
kiki folytasd lécci
303. kiki55
2010. aug. 3. 21:10

A 18 évvel későbbi folytatásban bent van Alejandró fia, de Ő nem ez a fiú. Aki ebben a részben van az Maribel fia, de az apa nem Alejandró.

A film összesen 340 részes. Ebból a 18 évvel későbbi történet 140 rész. Amit én most mesélek abban születnek meg azok a gyerekek, akik a történetet folytatják. Ezért mondom, hogy az átmenet ismerete nélkül nem érthető a 18 évvel későbbi történet. Ne feledd vannak elvaratlan szálak. Elena, , Sofia, Marco, Cristina, Genaro. Az én történetem szerint még Maribelé is. Csak annyit láttunk, hogy összeházasodtak. Alejandrónak már volt házassága. Miből gondoljátok, hogy semmi sem jöhetett közbe?Egyébként a 340 rész olyan végérvényesen záródik, hogy abból ezt a Rubi történetet már nem lehet folytatni. Van a folytatásnak lehetősége, de az már nem ennek a történetnek része. Ezért gondolkodnak egyáltalán a folytatáson.

302. Maribel
2010. aug. 3. 20:45

Kiki! Azt írtad, hogy a 117. részben, mikor Loreto megfordította a szőke lányt az utcán, és ott volt Alejandro fia, hogy nem tudhatjuk hogy ő tényleg Alejandro fia volt-e, mert amit mi láttunk abban csak az esküvő volt. De ez nem így van, mert abban amit mi láttunk, 18 évvel később,már benne volt Alejandro fia.

Lehet egy kérdésem? Ami igazából a regény, amit te láttál, az hány részes?

Ez 135 volt. Köszi

301. kiki55
2010. aug. 3. 18:36
Megnéztem a 117. részt is. Kb a 10 percben Alejandró képei után a lány és Loreto beszélget. Nyílván Alejandróra kérdez. Ekkor Loreto azt mondja no Carla. A no azt jelent nem . Tehát A szöveg Nem Carla.Ugyanis a szőke lányt úgy hívják Carla. Ki Ő? Nem tudjátok. Nincsenek epizódok. Maribel házánál remélem észrevettétek, hogy lakatlan. Miért? Szól erről valami történet. Persze csak nem vetítették le. Vagy amikor Loreto megfordítja a lányt és a felireat szerint a fiú az utcán Maribel és Alejandró fia. Van ennek valami nyoma? A levetített részekben mégcsak esküvő van. A történet szerint amit ismertek mindketten gazdagok. Akkor olyan házban élnek?, miközben Maribel gyönyörű háza lakatlan? Ne mondjátok, hogy nem tünik fel. Hiányoznak azok az epizódok, amelyek ezt megmagyarázzák. Nem a második évad hiányzik, hanem nem vetítették le a filmet.Egyébként csúnyán összemontírozták a végét. Utal is rá a felirat, aki megvette becsapták. Ugyanis ez nem az eredeti befejezés.A vége van elferdítve, hogy ne tünjön fel a rövidített vetítés. Ha hagyjátok végigmondani a történetet, akkor ez a szőke lány nem állhatott bosszót Alejandrón két okból sem. De ez a vége
300. kiki55 (válaszként erre: 297. - Cyca_myca)
2010. aug. 3. 18:15
Megnéztem a képeket.A szemüveges Rubi a 18 évvel későbbi sikeres ügyvéd. Az iroda az Ővé és társaié. A jelenet, amikor Rubi elindul a grófhoz, hogy közölje vele nem képviselik tovább az ügyeit. A kisfiúval való kép a jelenetben a gyerek szülinapjáról szól, ekkor van vele gyerekként az utolsó felvétel. A történet szerint egy előkelő iskola internátusába kerül. 18 év elteltével látjuk viszont egy jóképú férfiként ő ugyanugy orvos, mint az apja.
299. Sookie (válaszként erre: 298. - Sookie)
2010. aug. 3. 10:11
* bocsi elírtam: la mujer de mi hermano
298. Sookie (válaszként erre: 297. - Cyca_myca)
2010. aug. 3. 10:09
Ebben a Rubí (nálunk is leadott)részei, a Pretendiendo (Belbecs) című filmjének részletei, vele készült riportok, az Amor Descardo c. sorozat és a La Mujer de Mi Herman részletei vannak összevágva.
2010. aug. 3. 00:24

Sziasztok!! Találtam 1 videót ahol érdekes részleteket fedeztem fel…. Kiki55 nézd meg te is és ha fel ismersz a videóban látott részeket amit le írtál vagy netán benne leszek. Jelezd nekünk. Lehet,hogy más filmek jelenete… nem tudom… de kiki55 te tuti tudod:))



[link]



:)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook