Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rosszul esik :(( fórum

Rosszul esik :(( (beszélgetős fórum)


19. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 5f176db420)
2013. dec. 22. 14:56
minek mondasz el bizalmas dolgokat egy olyan fickónak, akit csak kétszer láttál, és eleve nem is terveznél vele semmi komolyabb kapcsolatot? ne várd el, hogy csak mert te számodra fontos dolgokat elmondtál, neki kötelességei legyenek feléd :) nem is ismerhetitek igazán egymást. ne rágódj ezen, és hagyd a pasit, mert ha ezek után is még találkozgatsz vele, sokkal nagyobb csalódások fognak érni, ha már ilyen apróságon is kibuktál
18. ina87
2013. dec. 22. 14:44
Használd ki,aztán meg felejsd el!
17. Csipkerózsika (válaszként erre: 8. - Cbe6ba1fa9)
2012. máj. 26. 02:34
Jaja, ez lehetett.
16. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - 5f176db420)
2012. máj. 26. 02:33

Ha nem akartál tőle semmi komolyat, akkor minek kellett elmondani neki személyes dolgokat. És akkor mért esett rosszul, amit mondott?

Nem értem. Illetve lehet, hogy mégis értem. Nem akartál vele komolyat, de azért kitárulkoztál neki, és jól esett volna, ha ő akar. És meglepődtél, hogy nem.

Hát, aki arra akar használni egy pasit, hogy a saját hiúságát legyezgesse, annak nem biztos, hogy a "szennyes kiteregetésével" kell próbálkozni...

2012. máj. 23. 16:33

szerintem pedig simán ne bízz meg minden idiótában,mivel könnyen visszaélhetnek mindennel...

ne légy naív...röviden ennyi a lényeg...

s mitől kérdezősködik,attól te nem kell mindent elmondj neki...ez az egyik legnagyobb butaság amit elkövethetsz...

nyugi a pasiknak az sem jön be,ha nyitott könyv valaki...

14. bnedora (válaszként erre: 1. - 5f176db420)
2012. máj. 23. 16:24
Amennyiben nem érdekel, miért kell ezzel foglalkozni, főleg még mással meg is beszélni? Nem értem...
13. 74f8c12b8e (válaszként erre: 9. - 5f176db420)
2012. máj. 23. 15:57

Te felelősséget raksz rá azért,mert te úgy döntöttél,hogy elmondasz neki dolgokat.

Az hogy ő faggat,meg hogy bízz benne:hát perszehogy ezt mondja az is,aki csak le akar fektetni.Vannak ilyen vájkálós típusú emberek,pletykaéhség.És van olyan is,aki ki akarja kutatni a gyengeségedet,hogy kihasználja azt az érzést,hogy miután "vallottál " neki,közelebbinek érzed magadhoz,sőt nagyobb,kínosabb titok bevallatásával magához is köt úgymond.

Sztem téged az bánt,hogy nem te mondtad ki,hogy ő nem fontos neked,max. alkalmi,hanem ő mondta.

12. 5f176db420 (válaszként erre: 11. - 37403e3af4)
2012. máj. 23. 10:33
Köszönöm !
11. 37403e3af4 (válaszként erre: 9. - 5f176db420)
2012. máj. 23. 10:27
Mert egy p*cs :) Lehet, hogy elmondtad neki amire kiváncsi volt, és elriasztotta. De ezt végülis bevállaltad azzal, hogy elmondtad neki. Ha ezek után nem akarsz elmenni a találkozóra, én megértem, mert hülyén jött ki az egész. Keress mást, csak szexre sokan kaphatóak, és legközelebb ha ennyire félted a magán jellegű dolgaidat, akkor hiába nyüszít ( amire az ember kíváncsi és nem mondják el, annál jobban ingerli a dolog. Őt már nem érdekelte a problémád, csak hogy megkapja a "titkos" infót! - emberi természet, gondolj csak bele ), ne mondj semmit..
10. 5f176db420 (válaszként erre: 8. - Cbe6ba1fa9)
2012. máj. 23. 10:23
Határozott NEM a válasz. Nem én kerestem meg és még le is mondtam néhány találkát, nem vagyok nyomulós fajta és mondom annyira nem is tetszett.
9. 5f176db420 (válaszként erre: 7. - 37403e3af4)
2012. máj. 23. 10:22
Tudom, de akkor is sz@rul esik, mert én nem akartam ezekről beszélni, de kérdezett napokon át és elmondom és akkor "megkapom ezt". Minek megy bele lelki dolgokba? Van olyan kollégám, de még közeli haver is aki semmi ilyet nem tud rólam, mert pont nem akarom magam sajnáltatni :( erre egyszer elmondom és kész. Egyszer sem feküdtem még le vele azt sem tudja milyen lesz, még belém is szerethetne (most csak mondtam valamit) és egyből elutasít? értitek ami bánt ebben ? :((
2012. máj. 23. 10:21

Nem lehet, hogy arrol van szo, hogy te akartal o vele jatszani, kicsit hulyiteni, bolonditani, es most meg a fagyi visszanyalt? Emiatt meg szarul erzed magad.


:)

7. 37403e3af4 (válaszként erre: 4. - 5f176db420)
2012. máj. 23. 10:20
szerintem a magán jellegű dolgaidat nem kell vele kitárgyalni, a "bízz bennem" meg ilyen helyzetben nem is érdekes, nem is értem miért válaszoltál ha válaszoltál.
2012. máj. 23. 10:19
Ha nem akarsz tőle komolyat, akkor mi esik ezen rosszul? Tükör? Te is csak szexet akarsz nem? Pár alkalom és ennyi. Ha én nem érzek semmit, akkor nem érzem megbántásnak a saját szándékaimat...
2012. máj. 23. 10:18
Szerintem ha őszintén mondta ezeket, akkor korrektnek mondható, nem akar többet, de izgatod. A döntés már csak rajtad áll, hogy bele mész-e ilyen játékba.
4. 5f176db420 (válaszként erre: 3. - Vörös(ör)DÖG)
2012. máj. 23. 10:18
Tudom, de akkor minek faggat magán jellegű dolgokról? Eredetileg is csak erről volt szó és akkor jött azzal, hogy mennyire szeretné, ha bíznék benne stb ...
2012. máj. 23. 10:12

Meg akar fektetni, de többet nem akar, és el akarja kerülni a lelki gubancokat.


Ha így nézzük, tisztességes dolog tőle, hogy nem szédít mindenféle hülyeséggel, hanem kvázi közli, hogy kellesz neki, de csak szexre.


Ha neked is kell szexre, akkor használjátok ki egymást és ennyi. Nem kell ezt túlagyalni.

2. 5f176db420 (válaszként erre: 1. - 5f176db420)
2012. máj. 23. 10:08
Amúgy találkoztam vele személyesen is kétszer csak konkrétan "AZ" nem történt meg.
2012. máj. 23. 10:07

Megismertem valakit aki nagyon be van vagy volt indulva rám. Igaz nem történt testi dolog köztünk, mert nem tudtam elmenni a találkozóra. Azóta is keres most péntek szombat is látni szeretne. Én egy elég nehéz helyzetben élek amiről nem szoktam beszélni csak pár ember tud róla, de ez az illető férfi olyan sokat kérdezett felőlem meg erről a dologról, hogy őszintén elmondtam a helyzetem.

Na most én vele nem tervezek komolyabbat, mert van köztünk jópár év a "javára", de meglepett a ma reggeli levele,hogy ő most nem kész egy komoly kapcsolatra, mert munka miegymás sok van. Nagyon rosszul esett és nagyon meglepett. Szó sem volt róla, hogy bármi komoly legyen (nekem annyira ő nem is tetszik csak egy volt kis szerelmemre emlékeztet), de ő kérdezgetett és én meg válaszoltam őszintén erre mentegetőzik. Nagyon rosszul esik, mert nem volt oka előre magyarázkodni. De megkérdezte, hogy a hétvégén mikor lát, mert nagyon sokat gondol rám. Hát ezek után nincs kedvem elmenni, mert rosszul esik, hogy így "leszerelt" holott soha nem akartam volna vele és mással sem magán és komoly jellegű dolgokról beszélni .( Érti ezt valaki? Ami rosszul esik ebben? Nem tudom kinek elmondani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook