Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 1 évig külön voltunk. Ez idő alatt lefeküdt másokkal. Miért esik ennyire rosszul? fórum

1 évig külön voltunk. Ez idő alatt lefeküdt másokkal. Miért esik ennyire rosszul? (beszélgetős fórum)


1 2
35. temmp (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 1. 09:11

Nyilván jó volt neki. De ne vegyél rá mérget, hogy nem tudom én mekkora szexben volt része. Persze benne van a pakliban, de ugyanúgy az is, hogy azért volt vele sokat, mert nagyon nagyon kényelmes volt. Nem kellett folyton másik nőnek leudvarolni a bugyiját. Én személyesen ismerek pasit, aki 2 éven át d..ott egy nála 10 évvel idősebb, nagyon kövér nőt akivel a szex a saját elmondása szerint nem volt nagy szám, mert amúgy külsőre nem is jött be neki, meg még szégyellte is a barátai előtt, hogy egyáltalán lefeküdt vele, de folyton hívta szexelni, ha nem volt más, mert nagyon kényelmes volt, meg arra jó volt. Szegény nő, meg reménykedett, hogy lesz köztük valami...


Neked talán önértékelési gondjaid vannak, és azért fáj, hogy nélküled is jól érezte magát. Nyílván jót tenne az önbizalmadnak, ha nélküled romokban hevert volna, mert az téged és a köztetek volt 6 évet emeli. Ráadásul kicsit olyan, mintha meglopott volna és elvette volna tőled azt a tudatot, hogy csak te vagy akivel képes boldog lenni/jól lenni és ti kapcsolatotok különleges volt

34. Sütikee (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 22:13

Ezt most fordítsd át, és kérdezd meg magadtól is! Neked többet nyújtott a másik? Jobb volt vele/velük? Biztosan jó volt, ha azzal a másikkal/másikakkal voltál, amikor csak akartál!

Akkor tényleg nem értem mi a problémád.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Temmp)
2022. nov. 30. 20:31
Magamat sajnos. Mivan ha jobb volt, többet nyújtott, stb… Mert biztosan jó volt ha ott volt neki fixen amikor csak akarta.
32. temmp (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 20:29
És attól, hogy ő volt mássl is, magadat érzed kevesebbnek, vagy őt?
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Temmp)
2022. nov. 30. 20:26
Hogy mással volt testileg.. Tudom ez hülyeség, de hogy mással is csinált esetleg olyan dolgokat amit velem is. Ettől görcsbe rándul a gyomrom, ha belegondolok. Pedig tudom tudom, azzal kéne lenyugtassam magam, hogy hát nekem is volt más..
30. temmp (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 20:15
Meg tudod magadnak fogalmazni, hogy mi fáj igazából?
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Temmp)
2022. nov. 30. 20:10
Értem persze, de a csaj csettintésre ott volt mindig, ez a kajálgatás már jóval az összejárásuk után történt.. és engem is hívott, csak én nemet mondtam.. gondolom úgy volt vele, akkor elhívja őt ha már én nem vagyok.
28. temmp (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 20:04

De hát egy év, az hosszú idő, és neked is kellett valaki.


Az meg, hogy elvitte étterembe az nem jelent semmit. Azt mégse mondhatta neki pl.: nézd, nyuszi állati jó segged van, meg cuki pofid, de a hangodtól is feláll a szőr hátamon, szóval kell a hóhérnak veled egy kapcsolat, viszont k..ra kéne már egy nő, mert hamar elfárad a kezem. Szóval nem lesz itt semmi, csak dugunk egy pár egészségügyit, aztán mehetsz...


Nyílván kellett előtte éppen annyit kedveskedni, hogy becsúszhasson a lábak közé...

2022. nov. 30. 19:42
Ő is megmondta, hogy sokkal jobb az érzelmekkel teli szex… de nyilván amíg én nem voltam addig kellett valaki…sajna
2022. nov. 30. 19:42

Akkor örvendezz, mert ha tudná, akkor nem is jött volna veled össze, és neked nem lenne min tipródni.

Nyilván, ha le akart vele feküdni, akkor illett kedveskednie neki. Te akkor éppen nem voltál a képben, úgyhogy nyilván vele ment vendéglőben. Gondolom, téged sem rántott csak úgy be a köztes pasid az első sötét sarokba egy kupakolásra, hanem valamennyire igyekezett viselkedni.

25. temmp (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 19:39

Akkor neked is működik az érzelmek nélküli szex.

A pasiknál meg még sokkal jobban, mint nálunk nőknél.


Csak az a különbség, hogy nálunk a szex képes ugye sok szok oxytocint termeltetni, amitől aztán kötődni kezdünk a szexpartnerhez is, nekik meg nem termelődik annyi és tökéletesen érzelemmentesen tudnak szexelni.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Temmp)
2022. nov. 30. 19:30
Nem csak egy volt, de igen egynél éreztem csak többet.
23. temmp (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 19:28
Egy pasival szexeltel csak o utana, vagy tobbel is, de csak egynel ereztel tobbet?
2022. nov. 30. 19:28
Nem félek, hogy megcsalna, csak fura hogy csak szexnek állítja be ami a csajjal volt,de azért kedves volt vele, meg helyettem elvitte éttermezgetni és nyálas, szép szavakkal bombázta. Nem tud a pasimról, kijelentette, hogy nem akar semmit tudni mert tudja neki mennyire rosszul esne.
2022. nov. 30. 19:18
Ha olyan régen ismered, akkor megérezheted, hogy mikor hazudik. Ha nincs benned, bizalom most, akkor később sem lesz. Mellesleg, ő mit szól a pasidhoz? Tud róla?
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Temmp)
2022. nov. 30. 18:58
Ugyanis ő azt állítja neki nem jelentett többet a lány szexnél. Csak haverok voltak… Elég sűrűn összejárós haverok, illetve elvitte étterembe is…
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Temmp)
2022. nov. 30. 18:57
Egy személy volt, akinél többet éreztem. De gondolom mi nők máshogy működünk.
18. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 15:57
Te szeretted azt/azokat akikkel ebben az egy, külön töltött évben lefeküdtél?
17. Bichi (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 19:44

Ha ezt egy feladatnak fogod fel, az már rég rossz szerintem. Egyébként meg fel lehet ezt dolgozni, sőt teljesen normális. Külön voltatok, miért ne lett volna valakije?

A jó ember annyira nem ritka kincs, csak meg kell találni, nem azért kell visszamenni hozzá, mert lehet rá számítani később, és családcentrikus. Ez még nagyon kevés a boldogsághoz...

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Mimóza07)
2022. nov. 29. 19:33
Én most ezt egy feladatnak fogom fel, amit megkell oldani. Sajnos a mai világban ritka kincs egy jó ember, akire később számítani lehet, aki családcentrikus, és lehet neki is kellett most ez, hogy mondjuk ne gyerek mellett menjen félre.( persze tudom ez nem garancia semmire), de nekünk ez nagyon gyerekszerelemből indult, így kellett a “tapasztalat”. Csak nehéz elfogadni, hogy ez történt, de nem lehetetlen remélem!
2022. nov. 29. 19:22
Pont az ilyen meg hasonló dolgok miatt mondják, mint amit te kiírtál. Mert lehet később előjön még ez a probléma. Ilyenkor az emberben úgy meginog a bizalom. Még ha szakításba is voltatok, mint Rachel meg Ross, akkor is. De a legjobbakat kívánom amúgy neked. Nektek! ;)
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Mimóza07)
2022. nov. 29. 19:17
Sok sztorit hallottam már arról, hogy párok voltak külön és ma már házasok. Nem feltétlen kell szerintem általánosítani.
2022. nov. 29. 19:12
Azt mondják felmelegítve csak a töltött káposzta jó. 😏
2022. nov. 29. 19:09
Köszönöm a sok pozítív választ! Valahogy magamban kell ezt tisztáznom, mert kellett ez az idő, hogy rájöjjek mi kellünk egymásnak, csak nehéz a tudat…
11. Sütikee (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 19:07
Akkor ha neked is volt, akkor nem értem a problémát! Amúgy meg nem csalt meg, ha együtt sem voltatok. Ezért kár duzzogni, számon kérni meg főleg. És ha jó volt neki, akkor mi van?! Mégis veled van újra!
10. sanyinak (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 19:04
De ezek szerint te nem voltál ott neki...
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Timycat)
2022. nov. 29. 18:33
De volt. Viszont azért érzem rosszabbul magam, mert neki fixen volt valaki fél évig, akivel biztos jokat szexeltek, ami nekem egyenlő azzal, hogy tuti jól összeszoktak, amiből jönnek az érzelmek….(mindig ott volt a lány ha kellett)
8. globus (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. nov. 29. 18:19
Van olyan nőismerősöm, aki csalja a férjét. Megkérdeztem, mit szólna, ha férjéről megtudná? Az lenne az utolsó napja, mert szétvágná a fejét.
7. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 18:17

"Pasiknak érzelmek nélkül is működik a szex?"

Nőknek is.

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 17:05
Az nem zavar, hogy te is voltál mással? Ráadásul ha rácsodálkozol arra, hogy a pasiknak érzelem nélkül is megy, akkor neked érzelmeid is voltak afelé, akivel voltál. Ez nem gond?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook