Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ment vissza a volt barátnőjéhez? Annyira rosszul esik. fórum

Miért ment vissza a volt barátnőjéhez? Annyira rosszul esik. (beszélgetős fórum)


1 2
46. ina87 (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. júl. 27. 14:20
Szerintem ne sajnáld h elment,ha már az ekx barátnöjét megcsalta az már nem hűséges tipus,azért kár valakivel járni h közben mindenfelé kacsingason,szerintem hozzád sem let volna hű es a srácot jobban érdekli a szex mint egy normális kapcsolat,azért meg h legyen valakijen abol kifojolag ha mástol nemkap hát azijenért nem kell epekedni enek a vége csak csalodás lett vólna.
45. f758a7200f (válaszként erre: 44. - Krisz42)
2013. jún. 10. 15:25

A képek mindig a külvilágnak szólnak!

Ha nem így lenne, akkor mindenki megtartaná otthon a pc-jén egy fájlban vagy kinyomtatná és kitenné otthon a falra.


Közösségi portál még a nevük is, természetes, hogy aki azt mondja, hogy nem a közösségnek tette fel, az akkorát hazudik mint egy ház:)

44. Krisz42 (válaszként erre: 41. - F758a7200f)
2013. jún. 10. 15:21
Igen,ebben igazad van.Tény,h a képek akülvilágnak szòlnak,a lány nagyon bizonytalan magában ill.a kapcsolatukban,ezért tett ki képeket.
43. f758a7200f (válaszként erre: 42. - Nyaligátor)
2013. jún. 10. 15:13
Hat meg szep! :)
42. nyaligátor (válaszként erre: 40. - F758a7200f)
2013. jún. 10. 15:08
Csináld csak, ponjó dolgokat mondc! :)
2013. jún. 10. 15:08

Ja, es Justin122, a masik csaj azert teszegeti fel a kozos kepeiket mert kirakatot akar, bizonygatni, hogy ok most boldogok, szerintem ahol tenyleg igy van, nincs szukseg bizonygatasra, de a csaj onerzetet serti a dolog es ezert tesz fel annyi kepet magukrol (kozben meg az is lehet, hogy a srac mar megint massal van, erted) :)


Mondjuk, lenyeg, hogy massal es nem veled. Keress mar valakit aki erettebb!

40. f758a7200f (válaszként erre: 39. - Nyaligátor)
2013. jún. 10. 15:04

:DDD

de mos' mieeee???

39. nyaligátor (válaszként erre: 37. - F758a7200f)
2013. jún. 10. 14:44
Dr. G'Ribi rendel! :)
38. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. jún. 10. 14:38
mindegy, hogy miert ment vissza hozza, ha nem veled van. nem csinaltal semmit rosszul, de nem tudhatod, hogy ok mit ereznek egymas irant. az a srac nem eri meg a szomorkodast, keressel gyorsan mast :)
37. f758a7200f (válaszként erre: 27. - E859f11f0c)
2013. jún. 10. 14:16

Jaj, draga, amiatt gorcsolsz, hogy kezdo vagy?:) ne csinald mar, az artatlansagnak es kezdosegnek is megvan a maga bajos kisugarzasa!


Egy idosebb ferfi tudna ertekelni az ilyesmit es biztos megtanitana nyelves-csokolozni (bar nem nagy kunszt), es sok minden mast is:)))


A sracrol annyit, hogy azert biztos tetszettel neki, csak hianyzott neki a szex, ennyi ido utan gondolom, mar hianyzott. De ez nem jelenti azt, hogy a masik jobb vagy rosszabb. Mondjuk ugy, hogy te eleg jo voltal ahhoz, hogy jarjatok de nem annyira, hogy kivarja, mig keszen vagy. A masik csaj meg eleg jo ahhoz, hogy visszaterjen hozza de megsem volt eleg jo ahhoz, hogy ne csalja uton utfelen.


Szoval hidd el, ez nem kettotok kozotti verseny, hanem o sem krpes epkezlab viszonyt fenn tartani egy lannyal, ahhoz tul csapongo

36. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - E859f11f0c)
2013. jún. 9. 23:38
Teljesen mindegy mit mondott a tettek számítanak...
2013. jún. 9. 23:28
Én is így jártam, mármint visszajött hozzám :)
34. e859f11f0c (válaszként erre: 22. - 9b68993820)
2013. jún. 9. 22:45
Ez tuti hogy így volt mert aki miatt elhagyta, vele együtt volt egy darabig. Tehát a srácnak volt kapcsolata, a lány meg egyedül volt sokáig.
33. e859f11f0c (válaszként erre: 32. - Fa96ed4cf8)
2013. jún. 9. 22:00
Nem kérdeztem, nem is beszélünk már egymással...
2013. jún. 9. 21:26

A legilletekesebbet nem kerdezted?

Az ifju Don Juan tudja a valaszt.

Vagy - aki hagyja magat...

31. e859f11f0c (válaszként erre: 29. - Krisz42)
2013. jún. 9. 21:13
Vele eleinte az esélytelenek nyugalmával vágtam neki, mondom találkozunk 1-2 alkalommal és ennyi. Mert hogy egy ilyen srác mit akarna egy "nebáncsvirágtól" aki ilyen kis csendes, mint amilyen én is vagyok. Igaz hogy először elég döcögősen indult a dolog, de azért néha láttam rajta hogy valami van. A nézése olyan volt. Szóval én teljesen meglepődtem már az elején is hogy jééé tényleg érdeklem? És mikor egyik este hazakísért és a kapuban megcsókolt hát nem hittem el.
30. e859f11f0c (válaszként erre: 28. - Krisz42)
2013. jún. 9. 21:09

"Lehet,h még téged szeretett is valamennyire,azért lépett le,mert téged nem akart átverni."


Na ez szimpatikus nézet lenne, hogy azért csak nem utált annyira. De sokszor nem tudtam őt hova tenni: eleinte sokszor beszélt a szexről, meg tett ilyen hülye 2 értelmű megjegyzéseket is de ez még akkor volt mikor csak randizgattunk. Sőőőt, így visszagondolva mondott olyat is mikor még először találkoztunk mint haverok (mert egy társaságból vagyunk de elég távoli ismerősök voltunk) tehát mondot olyat hogy "Most sem időm, sem kedvem egy kapcsolathoz". De ehhez képest elhívogatott randikra, udvarolt nekem, többször át is jött hozzám, hazakísért, meghívott ide-oda. Mondom biztos meggondolta magát :D

2013. jún. 9. 19:08
Olyan srácot keress,aki anbyira el tud varázsolni,h a nyelves csók is természetes lesz,izgatõ lesz és ha te is kívánod nem pedig görcsólsz,h mindent jól csinálsz,akkor nyugodtan lefeküdhetsz vele,még êlvezni is fogod:).A többit ne bánd,ha nem lesz semmi.
28. Krisz42 (válaszként erre: 27. - E859f11f0c)
2013. jún. 9. 19:05
Lehet,h még téged szeretett is valamennyire,azért lépett le,mert téged nem akart átverni.A másik lâny már elnézést,de jó nagy hülye.Egyilyen fiú után ne bánkódj és jobb,ha nem a saját károdon tanulod meg,h ő nem fog megvâltozni,senki nem lehet a tökéletes,akinek a kedvéért majd igen.Ha mégis-bár ebben nem hiszek-,akkor sem másért fog,hanem önmagáért.De neked a félênkségeddel pont nem egy ilyen srác kell és ha vissza akarna jönni,akkor se szabadna visszafogadnod.Ő úgy mászkâl köztetek,mint a méhecske a virágok közt.Azt hülyíti,akit tud,ha lehet,akkor többször is.Lehet,h nem akart veled sokáig járni,mert rögtön akart dugni,esetleg elég önző a szexben és oda megy,ahol vagy első vagy a lány el van telve azzal,h mennyire szereti és ezért mártírkodik is.Sokféle magyarázat lehet,de az biztos,h ez a srác nem egy főnyeremény,sőt...
27. e859f11f0c (válaszként erre: 24. - Noarashi)
2013. jún. 9. 18:44
De hogy ennyire behülyített :( Én naiv minden szavát elhittem. Elgondolkodtam hogy vajon ott rontottam-e el hogy párszor visszautasítottam a közeledését. Én pl nem tudok nyelves csókolózni, ezért csak sima csókok voltak és ilyesmi. A szexel be sem próbálkozott mert olyan szinten görcsöltem amiatt hogy kezdő vagyok.
26. 6b006fc769 (válaszként erre: 24. - Noarashi)
2013. jún. 9. 17:04
Pedig szeretheti. A hűség és a szerelem nem egymást átfedő fogalmak.
25. aa84065182 (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. jún. 9. 16:39
Figyelj csak, ne akard megérteni, mert nem látsz a fejébe, tehát válaszaid sem lesznek. Nehéz lesz, de el kell fogadnod úgy, ahogyan van, aztán lezárni és továbblépni. Attól, mert ez a csélcsap pasi visszament hozzá, nem jobb a volt barátnő, sőt. Nekem ilyen nem kéne vissza, és te is jobban jártál, hogy most ment, mint később, amikor csóknál már esetleg több is történt. Vannak ilyen pasik, akik nem bírják, hogy ne fűzzenek valakit, mert akkor esetleg rosszul érzik magukat, ezért nagyjából minden nőt meg akarnak szerezni, akit csak lehet.
24. Noarashi (válaszként erre: 10. - 6b006fc769)
2013. jún. 9. 16:11

Nem hiszem, hogy szereti a másik lányt. Gondolom leginkább csak önmagát szereti.

Amúgy a pasik nagy mesemondók...azt kimondani hogy szeretlek nem nagy kunszt nekik. Nem általánosítok, pasiknak nem nehéz, igazi érző férfi már meggondolja, mikor mondja ki.

23. Zizisicc (válaszként erre: 19. - E859f11f0c)
2013. jún. 9. 15:54
Figyelj csak ..... az ismert előzmények után, te nyugodt és boldog lennél mellette? Bíznál benne, elhinnéd, a szavait, amikor szépeket mond neked, és elhinnéd, hogy csak neked mondja, és nincs másvalakije melletted? Vagy nem zavarna, hogy veled jár, de esetleg téged is megcsal? Tényleg kéne egy ilyen fiú?
22. 9b68993820 (válaszként erre: 19. - E859f11f0c)
2013. jún. 9. 15:53

Nem tudhatod biztosan, hogy mi történt, hogy megcsalta-e egyáltalán, hogy volt-e másokkal egyáltalán. Nem voltál ott, az, hogy ő miket mesélt nagyzolásból, az nem számít. Lehet, hogy az a lány hagyta ott egy másik srácért, de jobb így mesélni, hogy ő dobta, csalta.

Jön majd neked is más, de ha ennyit lovagolsz ezen, és nem akarod elengedni a fejedből, akkor nem lesz új pasid. Ugye nem ezt akarod? :)

2013. jún. 9. 15:39

előtte is volt élet,meg utána is lesz.

nem kell azzal ennyit törődni!

20. rohiani (válaszként erre: 19. - E859f11f0c)
2013. jún. 9. 15:28
Nem szereti őt sem, ha megcsalta, megcsalja, meg fogja csalni újra.Ez a srác még nem szeretett senkit igazán. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Jobb lenne, ha lefeküdtél volna vele és veled lenne még egy-két hónapig, de közbe más csajt is dugna? Persze azt mondaná, hogy téged szeret. Ez jobb lenne?
19. e859f11f0c (válaszként erre: 18. - 42f8da2870)
2013. jún. 9. 14:43

Csak nem neki, pedig ő már kezdett fontos lenni nekem :(

Rá gondolok hogy miket csinálnak együtt, meg most őt csókolja, nagyon szomorú leszek...Hozzáteszem nekem ez a fejemben nem tud összeállni, hogy ha együtt voltak és szerette, miért csalta meg és miért hagyta el egy másik lány miatt. Aztán szemrebbenés nélkül szexelt kb 1 évig más csajokkal, pár hónapja még engem csókolt szintén érzelmek nélkül. Úgy hogy közben őt szereti.

18. 42f8da2870 (válaszként erre: 17. - E859f11f0c)
2013. jún. 9. 14:34
Valakinek fontos vagy,és leszel is..Ez biztos:)
2013. jún. 9. 14:32

22 éves vagyok de ő az első barátom és annyira elment a kedvem most megint az egésztől :( Eddig is mindig csak a csalódások, félénk vagyok, nehezen nyitok.


Meg most kezdett legalább egy kis önbizalmam lenni hogy valakit talán végre érdeklek, jól éreztem amgam, mosolygós voltam a tudattól hogy valakinek fontosa vagyok erre tessék. Kiderül hogy hiába hogy egy össze-vissza k*rogatós, azt a csajt szereti.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook