Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rossz tapasztalataim fórum

Rossz tapasztalataim (beszélgetős fórum)

2009. szept. 22. 08:18
Én sem hiszem,hogy veszek tőlük,legalább is a szegedi boltból!
2009. szept. 21. 20:57
Ez a T.... egy nagy nulla,ha pontozni kellene nálam 0 Meg van a véleményem.Fogyasztó védelem nem foglalkozik velük sajnos,pedig meg érdemelnék,hogy büntetést kapjanak a félre vezetés miatt.Szégyen gyalázat amit ők csinálnak!Tehát műszaki cikket nem érdemes tőlük vásárolni,mert nem tudják meg csináltattni.Ülnek rajta és mikor balhézol vissza adja inlább az árát,de nem cseréli le másikra.Szóval nálam leírták magukat.
2009. szept. 21. 13:25
Igazad van
2009. szept. 21. 13:20
Meg szerintem ez teljesen pofára megy ,hogy kivel milyenek.
2009. szept. 21. 13:07
A telefon szervizbe legalább is ahol én voltam kedvesek voltak nem lenézőek.AZ ember nem biztos azért javíttatja még garancia időn belül,mert olyanja van,hanem még megismerni sem volt ideje a készüléket vagy mert ragaszkodik valamiért hozzá.Igaz a készülék hiába volt márkás (n...)3-szor is ki kellett cserélni,mert mindig valami baja volt.
2009. szept. 21. 12:03
Én is jártam már így,csak én telefonnal. Márka szervízbe vittem szoftver frissítésre (ami kb. fél óra),ott nem tudták megcsinálni,ezért elküldték másik szervízbe,és kb. 2 hónap után kaptam vissza,de úgy hogy a másik szervízben csak pár napot volt ott (kidrítettük egy ismerősön keresztül),és mondtam,nem érdekel,megyek a fogyasztó védelemhez. Kb. eltelt egy óra és már hívtak is ,h mehetek a telómért. Utána sűrű bocsánat kérések ezerrel. Ja és ezek után odaadtam ismerősnek,h rakják össze rendesen,mert azt is elb...ták.
2009. szept. 21. 11:56
Nagyon bánt,de azért legalább valakivel megoszthattam.
2009. szept. 21. 11:56
Igen,ez lenne a célszerű,de ez árúházanként változik sajnos. És mindent Bp-re küldenek szervízbe.
2009. szept. 21. 11:52
Mint kis naiv azt hittük,hogy megjavítják és visszakapjuk,mint minden rendes cégnék.
2009. szept. 21. 11:50
Hát igen,nekem még nem volt velük bajom,pedig már vittem vissza dolgokat (konyhai robotgép,mérleg) rögtön vissza adták a pénzt,nem küldték el szervízbe.
2009. szept. 21. 11:48
A Tesókám ment,mert mi 100 km re lakunk tőle.Az ö nevén fut az egész.A vevőszolgálatnál a kedvességet egyáltalán nem ismerik,a vezető azzal nyugtatta,hogy visszaadják az árát és ők ezzel le tudják,de ezt is másfél hónap után.Pedig szinte mindennap bement a Tesókám 2 hete.Viszont az ajándék ízét elrontották nagyon.
2009. szept. 21. 11:48
Nekem a porszívóm garanciás de egyszerűen azért nem vittem még be mert megmondták hogy 30 napnál hamarabb nem lesz kész...Hát...30 napig nem porszívózni...működik csak a zsinort magától húzza be és a rács hátúl folyton kiesik.Szóval mire ráveszem magam hogy elvigyem,addig szerintem már lejár a garanciája...
2009. szept. 21. 11:44
Szia! A javításnál 15 napra kell kötelezniük magukat,de ha 30 napon belül nem tudják megcsinálni ki kell cserélniük. A postára nem foghatják. Menj be,verd ki a balhét, panasz könyv (ez be szokott vállni).
2009. szept. 21. 11:40
Kapott egy olcsóbb ismeretlen márkájú m4-es ballagására a nagylányom.A multi cég a Te... szerintem nem kell leírjam.Sajna 2 hónap után nem lehetett tölteni és a számítógépre sem kapcsolni.Elvittük egy másik áruházába,ahol másfél hónapja se híre se hamva a javított készüléknek.A szervizbe a beadástól számított 3 hét után érkezett onnan már 1 hete elküldték.A postára fognak mindent,de náluk nincs.
2009. szept. 21. 11:35
Rossz tapasztalatom multi céggel kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook