Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rombolom a kapcsolatom:( fórum

Rombolom a kapcsolatom:( (beszélgetős fórum)


1 2
4. Lujz
2009. ápr. 27. 20:00
Egyszer mondta vmi pszichológus, hogy az édesapám szeretetéért harcolok, amikor a barátoméért. Nem tudom. Ilyenkor már sok mindenkivel beszél az ember, olvas mindenfélét, fogalmam sincs, mi segíthetne. A kérdés az, hogyan javíthatnék ezeken. Nem akarom elveszíteni őt, csak már Vele is nehezebb lett, mert sokszor veszítettem el a fejemet és veszekedtünk (akkor még nem volt agresszivitás), s ő is egyre jobban belejött. Már olyan dolgokkal vág vissza (soha többé nem fogom őt látni, soha többé nem leszünk úgy együtt, majd megoldja mással, stb-stb), amire egyszerűen mérhetetlen fájdalmat érzek magamban, hogy idáig jutottunk. Lehet, ez a kapcsolat már sosem lesz olyan, amiben mind a ketten jól éreznénk magunkat? Beszélgetni erről már nem lehet Vele, hiszen újat nem tudok mondani, minden szavamat elcsépeltnek érzem már. :(
2009. ápr. 27. 19:53
Igazából nem írtad le a kérdést. Ha arra gondolsz, hogy mi legyen a kapcsolattal, sztem neked kell érezni, hogy mennyire erős. Ha a Te viselkedésed a probléma, hát az elég gáz. Egyenesen rohansz a felé, hogy vége legyen. Agresszióval még soha nem lehetett szeretetet elérni.
2. Belle Morte (válaszként erre: 1. - Lujz)
2009. ápr. 27. 19:52
Talán gondolkozz, mielőtt nekiesnél. Beszélgessetek, mondd el mit szeretnél, s Ő is ugyanígy mondja el. Meg lehet ezt beszélni, csak nyugodtan kell tenni.
1. Lujz
2009. ápr. 27. 19:46
Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy közel 3 éve vagyok együtt a párommal (huszas éveink elején járunk), de úgy érzem, a hatalmas szerelem ellenére egymást tesszük tönkre főleg az én vezetésemmel. Neki állandó gondjai vannak (suli, munka, pénz hiánya), otthoni kellemetlenségek, s még rájön, hogy 4 évvel vagyok idősebb nála, s glom, sok probléma ebből is fakad. Nálam 2 év után váratlanul előjött a bizalmatlanság, a féltékenység, folyamatosa szeretetéhségem van, minden pillanatban magam mellett tudnám, s ha nem úgy viselkedik velem, mint máskor, vagy elutasít, elborul az agyam, s agresszióval reagálok. Régebben csak hiszti volt, pár hónapja jött be az agresszió is. :( Így biztosan elveszítem, legutóbb már elzavart, mikor már másodszorra emeltem rá a kezemet elkeseredettségemben. Próbálok a 7köznapokban megnyugtató dolgokat tenni, megbocsátani naponta többször az egész gyerekkoromban engem verő édesapámnak, s kinyomozni honnan jön ez, mivel tehetnék ellene. :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook