Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rizs diéta fórum

Rizs diéta (beszélgetős fórum)


2012. júl. 4. 08:58
Sziasztok !Én is csináltam 1 hétig a rizsdiétát, Shaolin Diétának is nevezik, ( [link] ezt csináltam).Az időpontokat én csúszottam, 8,30kor kezdtem reggel, mivel 8-ra érek be a munkahelyre.Egész héten amíg csináltam semmi se ment le,viszont a 8 nap reggel -2 kg, ami azóta se jött vissza. Én semmit se mozogtam mellette.Szerintem mozgással akár 3 kg is lemegy.Jónak tartom a diétát,nekem ez a kaja mennyiség még sok is volt :).Mindenképpen megismétlem. Ismerőseim akik csinálták és tényleg betartották, amit kell ugyanezt mondták. Sok sikert mindenkinek,
2011. máj. 14. 14:27

Sziasztok!

Én megcsináltam a diétát,már közbe nem jöttem írogatni,mert senki nem jár nagyon erre a fórumra.De gondoltam megosztom az én eredményemet.

Végül is 80dkg ment le a 6 napon :),ami nem olyan rossz.És kétszer bűnöztem,mert megettem két pici jégkrémet.

Én olyan tipusú ember vagyok,aki nem nagyon szereti a zöldségeket,és ebben nincs tul sok azért,inkább a sok gyümi,amit imádok.

És mellette szedem a HOODIA P57(FEHÉR BELSEJŰ),KAPSZULÁT,AMI TELJESEN ELVESZI AZ ÉTVÁGYAM,ÉS NÉHA ALIG BÍROM MEGENNI MÉG A GYÜMIKET IS!!!

Hétvégén most pihenek,de hétfőtől megcsinálom megint azt a diétát.

Én lutsa vagyok külön főzicskézni magamnak,stb,és ez jo,mert itt nincs ez. :))))))))))

2010. jan. 10. 21:48

Ez mitől rizsdiéta? Egyszerűen kevesebbet eszel.

FT

6. 655201810e (válaszként erre: 5. - 655201810e)
2010. jan. 10. 16:07

amúgy még annyit,hogy ezt a rizs mennyiséget elosztva enném meg a nap folyamán nem egyben...

és használj basmati rizst,annak nem magas a glikémiás indexe,a sima rizsé az.

5. 655201810e (válaszként erre: 1. - D-o-r-i-s-z)
2010. jan. 10. 16:04

1 pohár rizs mennyi lehet?

100g?

abban 75g szénhidrát van,és ahogy elnézem ennél többet nem is nagyon viszel be a nap folyamán.

a fogyáshoz 1-3g szénhidrát/testsúlykilógram kell.

tehát egy 60 kilós nőnek 60-180g kell.

szóval ettől a diétától lehet fogyni,de a fehérjebevitelt nem szabad elhanyagolni mert akkor izmot is vesztel nem csak zsírt.

2010. jan. 10. 15:28
Köszi ! :)
2010. jan. 10. 15:24
elég uncsi diéta,de az alapja nem rossz.egy hét 1 kg.ez az egészséges fogyás.és a rizst a szénhidrát miatt kell enni.
2010. jan. 10. 15:22
Wow... ha kibírod biztos beválik. Én meghalok, ha nem ehetek éjszaka is
2010. jan. 10. 15:16

Mit gondoltok erről a diétáról? Vajon mennyire hatékony?



Saolin diéta

Dr Lyons alkalmazta kung-fu versenyzõ korában, elhihetjük neki, hogy a leírtak szerint 8 héten át megtartott diéta nem csupán a zsírfeleslegtõl szabadítja meg biztonságosan az embert, hanem kellõen formáz is.


A kúra alatt sem konzerv gyümölcs, sem tartósított zöldség nem fogyasztható, friss zöldségre nincs mennyiségi korlát.

Minden nap a megadott idõben kell étkezni, az ebéd legyen bõséges.

A folyadékfogyasztás is fontos: két és fél - három liter a szükséges mennyiség, ami lehet szénsavmentes ásványvíz és édesítõ nélküli zöld tea is.


Hétfõ

Reggeli 7 órakor: 1 pohár párolt fehér vagy barna rizs narancs-, kiwi- vagy almakockával

Tízórai 10 órakor: 1 alma vagy körte vagy narancs

Ebéd 12-13 óra között: Fõtt csirke v. pulykahús nyers zöldséggel, amit citromlével és olívaolajjal ízesíthetünk

Uzsonna 16-17 között: 1 szem gyümölcs

Vacsora 18 órakor: Friss gyümölcsbõl gyümölcssaláta


Kedd

Reggeli 7 órakor: 1 pohár párolt fehér vagy barna rizs narancs-, kiwi- vagy almakockával

Tízórai 10 órakor: 1 alma vagy körte vagy narancs

Ebéd 12-13 óra között: Párolt hal 1 pohár párolt rizzsel

Uzsonna 16-17 között: 1 szem gyümölcs

Vacsora 18 órakor: Párolt zöldség


Szerda

Reggeli 7 órakor: Párolt fehér vagy barna rizs narancs-, kiwi- vagy almakockával

Tízórai 10 órakor: 10 dkg aszalt gyümölcs

Ebéd 12-13 óra között: Zöldséges pizza vagy spagetti, mindkettõ sajt nélkül

Uzsonna 16-17 között: 1 szem gyümölcs

Vacsora 18 órakor: Friss gyümölcsbõl gyümölcssaláta


Csütörtök

Reggeli 7 órakor: 1 pohár párolt fehér vagy barna rizs narancs-, kiwi- vagy almakockával

Tízórai 10 órakor: 1 alma vagy körte vagy narancs

Ebéd 12-13 óra között: Párolt pulykamell, egy szem fõtt és diónyi vajjal megkent burgonya

Uzsonna 16-17 között: 1 szem gyümölcs

Vacsora 18 órakor: Párolt zöldség


Péntek

Reggeli 7 órakor: 1 pohár párolt fehér vagy barna rizs narancs-, kiwi- vagy almakockával

Tízórai 10 órakor: 1 alma vagy körte vagy narancs

Ebéd 12-13 óra között: Sok csirkemell vagy hal párolva, zöldborsókörítéssel

Uzsonna 16-17 között: 1 szem gyümölcs

Vacsora 18 órakor: Friss gyümölcsbõl gyümölcssaláta


Szombat

Reggeli 7 órakor: 1 pohár fõtt rizs

Tízórai 10 órakor: 1 alma vagy körte vagy narancs

Ebéd 12-13 óra között: Frissen préselt gyümölcslé

Uzsonna 16-17 között: 1 szem gyümölcs

Vacsora 18 órakor: Frissen préselt gyümölcslé


Vasárnap

Módjával hagyományos étkezés


A hetedik nap dr Lyons még a pörkölttõl sem tiltja el a diétázót, de ne akarjuk pótolni az elmúlt napokat! A mester ajánlja, hogy a diétát egészítse ki mozgás!


Hát ahonnan leszedtem 3-5 kiló fogyást ígér egy hét alatt, de utánaolvastam és ott már csak 8hét alatt 8 kilót ígér. Gondolom embere válogatja!!

Szóval nekem ez tetszik, még átrágom magam rajta és lehet hogy kipróbálom ;)



Köszi annak aki elolvassa és válaszol!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook