Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aktív rizs diéta fórum

Aktív rizs diéta (beszélgetős fórum)


18. drkbk (válaszként erre: 17. - Pintyo577)
2009. nov. 12. 19:25
Ok, hatása jó, elhiszem. Íze?
17. pintyo577 (válaszként erre: 16. - C1e9612cd3)
2009. okt. 29. 10:22
Köszönöm, arraválik!!!!!
16. c1e9612cd3 (válaszként erre: 15. - Pintyo577)
2009. okt. 29. 09:26
egészségedre! :)
15. pintyo577 (válaszként erre: 9. - C1e9612cd3)
2009. okt. 27. 21:11

Szia!

Akkor mondjál véleményt valamiről, ha próbáltad, hiszen fogalmad sincs arról, hogy mi ez a termék.

5 hónapja eszem, most voltam vérvételen, tökéletes a vérképem, semmi vitaminhiány nem lépett fel, mert ebben a termékben minden benne van amire szüksége van a szervezetnek.

Semmi kamu nincsen benne, viszont nagyon kevés kalóriát tartalmaz.

Szóval arról mondjál vélemény, főleg rosszat, amit ismersz.

2009. okt. 27. 20:58

Sziasztok!

Én június óta eszem a rizsformulát, azóta 16 kg fogytam.

November óta keményen kondizok,és különböző porokat ettem és ennél drágábbakat is, fogytam néhány kilót, de aztán 4 hónapig semmi.

Amióta eszem a rizsformulát azóta fogytam le egy csomót, erőlködés nélkül, a kondit ugyan úgy naponta csinálom.

13. 4b6a2525df (válaszként erre: 6. - 8f1ddc2679)
2009. okt. 7. 05:36
Én csak bemásolatam, nem reklámozom, sőt nem is terjesztem, csak a találgatásokat akartam elkerülni, hogy végre azok irjanak ide, akik tényleg fogyasztják
12. 4b6a2525df (válaszként erre: 8. - Mrs_suzy)
2009. okt. 7. 05:33
Én csak azok miatt tettem fel, akik nem ismerik. Úgy gondoltam, gogy ne a találgatásokkal menjen az idő:)
2009. okt. 7. 05:02
Lehet hogy én elmaradtam a fejlődésben, de én eddig úgy tudtam, hogy a rizs hizlal, hiszen magas a szénhidrát tartalma. Ha ez a valami rizsből készül, akkor nem fogyaszthat. Ha nem rizsből készül, akkor miért hívják rizsdiétának? Mindenesetre elég drágának tűnik.
10. 85055abb64 (válaszként erre: 8. - Mrs_suzy)
2009. okt. 6. 23:12

Szia,


Én még ilyenről nem is hallottam.

De ezeknél az izéknél, mindig fel van tűntetve, hogy miből mennyi van benne, így a hatását ki lehet következtetni. Ez csak egy tipp volt, mert az előttemszólóval totál egyet értek.

Én is szoktam barnarízst enni (köretként) nekem csak jó tapasztalataim vannak vele.

9. c1e9612cd3 (válaszként erre: 7. - 4b6a2525df)
2009. okt. 6. 22:29

Ja! Hogy erre is szakosodott már vki, hogy italporba csomagolja/ varázsolja át a barnarizst! :) Mik nem vannak! :))))

Kamu! Gagyi! Kérdezz meg egy dietetikust, de sztem ebben a turmix porban annyi az extra, mint egy tál barnarizsből főzött tejberizsbe! Max. hozzáadtak még 1-2 vitamint, nyomelemet, hogy mégis hangzatosabb leírást lehessen írni róla!

Valahol, valamikor olvastam ennek az Ősibb, primitívebb verzióját, ahol nem ital formájában kellett a rizst elfogyasztani, hanem megvolt, hogy melyik nap, melyik étkezésre, mekkora adag barnarizst kell enni, és mivel. Olcsóbb is, és én jobban is hiszek a primitívebbnek.

8. mrs_suzy (válaszként erre: 7. - 4b6a2525df)
2009. okt. 6. 22:27
ez mind szép és jó, de ezt már olvatam a neten...én személyes tapasztalatra lennék kiváncsi, mert még nem találkoztam senkivel, aki fogyasztotta már...
2009. okt. 6. 22:20

Aktív Rizs DIÉTA



Karcsúság és Szépség Természetesen - Egészségesen!

Testsúlykontroll tartós eredménnyel kínzó éhség, idegeskedés és „jo-jo” effektus nélkül mindenkinek…

Az AKTÍV RIZS DIÉTA egy sor nagyszerű felfedezésnek köszönhetően elsőként tartalmaz azonnal oldódó rizskivonatot, stabilizált rizskorpát, amely új távlatokat nyit, hogy a rizs kiváló hatásai -kombinálva más értékes összetevőkkel- eddig soha nem látott hatékonysággal szolgálják egyszerre fittségünket és egészségünket.

Emellett a fehérje mátrix elemei a tejsavó és a szója izolátum valamint a szénhidrátok, rostok, vitaminok (B,E), antioxidánsok, ásványi anyagok, nyomelemek, aminosavak és az inulin alacsony kalória bevitel mellett kellemes teltségérzetet váltanak ki. Az állandó inzulinszintet biztosító szénhidrátok folyamatosan látják el szervezetünket energiával alacsony GI (glikémiás) index mellett, ezáltal az AKTÍV RIZS DIÉTA fogyasztásával elkerülhető a drasztikus fogyókúrákra jellemző alacsony vércukorszint okozta rosszullét.

Egészségtelen táplálkozási és életvezetési szokásaink eredménye, hogy túl sok haszontalan kalória és rengeteg salakanyag rakódik le szervezetünkben felesleges kilókat, egészségügyi problémákat okozva. A túlsúly és az elhízás oka az energia bevitel és felhasználás közötti egyensúly felbomlása, amelyek tovább gyűrűzve esztétikai és lelki tüneteket is eredményeznek. Az AKTÍV RIZS DIÉTA minden adagja biztosítja, hogy energikusabbnak érezzük magunkat, hozzájárul a napi tápanyagszükséglet kielégítéséhez, fenntartja a jóllakottság érzést úgy, hogy közben nem terheli a gyomrot és egészséges emésztést eredményez.

Az AKTÍV RIZSDIÉTA ideális választás ha szeretnénk visszaszerezni elveszített formánkat és nem csak ideiglenesen akarunk lefogyni néhány kilót. A fiatalos, karcsú külső megőrzése, a feszes, sima bőr mindenki vágya, amelynek elvesztése a plusz kilókon felül még önbizalmunkat is rombolja. A koplalással járó fogyókúrák amellett, hogy tönkreteszik szervezetünket még bőrünkre is igen káros hatásúak A keservesen leadott kilók szinte azonnal visszatérnek, sőt még akár többet hízhatunk vissza, ami a bőr megereszkedését, ráncok, narancsbőr , striák megjelenését, a meglévő panaszok súlyosbodását okozhatja. Bőrünk nem csupán esztétikai, hanem védelmi szempontból is fontos szerv. Szüksége van olyan összetevőkre, amelyekhez elsősorban a táplálkozás révén juthat hozzá. Az AKTÍV RIZS DIÉTA egyik fontos komponense a tejsavó amely táplálja,megszépíti a bőrt, segít eltüntetni a narancsbőrt. Az ásványi anyagok mint a kalcium, cink, szelén „bőrépítő” tulajdonsággal rendelkeznek. A szervezet fehérje ellátottsága ill. egyes aminosavak jelenléte elengedhetetlen a bőr kollagén képződéséhez. Megfigyelhető, hogy az ázsiai nőknél a bőr öregedése jóval később kezdődik, amely a gabonafélékben (rizs), szója/szójatartalmú termékekben gazdag étrendjüknek is köszönhető. Bőrünk belső „táplálásához” hozzátartozik az egyenletes és megfelelő mennyiségű napi folyadék fogyasztás is (min.2-3l/nap).



Néhány jó tanács és hasznos információ 1.Beteg, legyengült állapotban, ill. ha terhes NE fogyókúrázzon!

2.Azért, hogy elkerülje a csalódásokat reális célokat tűzzön maga elé: kora, súlya, egészségi állapota, a diéta időtartama szerint.

3.A diéta során a test látványosan átalakul, ezért elsősorban ne csak a kilókat figyelje, hanem a cm-ben mért változásokat is. Vezessen fogyókúra naplót!

4.A fogyókúra hatása jelentősen fokozható, ha hajlandó olyan apró változtatásokra, amelyeket szinte észrevétlenül és lemondások nélkül be tud építeni a mindennapjaiba.

5.A gyors és drasztikus éhezéssel leadott kilók döntő része vízvesztésből származik.

6.Koplaláskor a szervezet a hiányzó energiát nemcsak a zsírraktárakból szerzi be, hanem kezdi lebontani az izomszövetet is. Ideális: heti 0,5-1,5kg súlycsökkenés.

7.Kerüljön minél több zöldség, gyümölcs, főzelék, saláta az étrendbe.

8.Fontos a napi ötszöri étkezés a többször kevesebbet elvét követve.

9.A finomított cukrok fogyasztását minimalizálja. Nem kell lemondani kedvenc ételeiről, elég, ha figyelünk az élelmiszerek zsír- és cukortartalmára.

10.Ha testsúlyunkat csökkenteni akarjuk étrendünk energiatartalma legyen tényleges energiaigényünknél 500-700kcal-val kevesebb.

11.Mozogjunk rendszeresen!

12.Fontos a kitartás! Következetesen folytassa a megkezdett kúrát.

Az AKTÍV RIZS DIÉTA bármikor újra kezdhető, megismételhető.


Javasolt felhasználás

Keverjen el 4 adagolókanál=1adag (35 g) italport 2,5 dl 1,5%-os zsírtartalmú tejben vagy energiaszegény joghurtban, kefirben, gyümölcslében, de akár vízben is. Turmixgép nélkül is jól elkeverhető.

Egészséges táplálkozáshoz: napi 1 főétkezést váltson ki 1 itallal, a másik két főétkezés valamint a tízórai és az uzsonna során táplálkozzon kiegyensúlyozottan.

Testsúlykontroll esetén: napi 2 főétkezést váltson ki 1-1 itallal, a harmadik főétkezés valamint a tízórai és az uzsonna során táplálkozzon kiegyensúlyozottan. Amennyiben a kúra folyamán éhséget érez keverjen egy plusz adag italt magának.

A termék fogyasztása mellett gondoskodjon az energia-bevitel (összesen napi kb. 1.200 kcal) csökkentéséről és fizikai aktivitásról. Ügyeljen a megfelelő folyadékbevitelre (2-3l/nap)!


Extra tipp: AKTÍV RIZS DIÉTA program

Szabaduljon meg felesleges kilóitól 1 hónap alatt egészségesen.

1.-2. nap : Mind az 5 étkezést váltsa ki 1-1 adag AKTÍV RIZS DIÉTA itallal.

3.- 10. nap: A 3 főétkezés váltsa ki 1-1 adag AKTÍV RIZS DIÉTA itallal.

Tízóraira és uzsonnára válasszon az ajánlott ételekből.

Ezen időszak alatt napi max. 1000kcal-t vigyen be!

11.-30. nap: A reggelit és a vacsorát váltsa ki 1-1 adag AKTÍV RIZS DIÉTA itallal. A fennmaradó 3 étkezésre válasszon az ajánlott ételekből.

Ezen időszak alatt napi max. 1200kcal-t vigyen be!

Az 1. és 2. napon elindul a méregtelenítés, a szervezet kitisztulásának folyamata. A gyomor összeszűkül, felkészítjük szervezetünket a kevesebb táplálék felvételére. Ebben a két napban is fokozottan ügyeljünk a kielégítő folyadék mennyiség elfogyasztására!

A 30 nap alatt felkelés után egy pohár szénsavmentes ásványvízzel kezdjük a napot!

Napközben igyunk meg 2-3l szénsavmentes ásványvizet és/vagy gyógyteát.

Ajánlott ételek: sovány húsok, zöldség, gyümölcs, saláta, főzelék.

Az ajánlott napi kcal mennyiségbe az AKTÍV RIZS DIÉTA ital energia tartalmát is számolja bele!

2009. okt. 6. 22:19
Nem ismerem ezt a terméket. De valamit nem értek. Ha ezt igen, és egy csomó más italport, táplálékkiegészítőt, tablettát és mindenmást fel lehet tenni és él a topic, válaszolnak rá és lehet róla beszélgetni, az enyémet a turbós fogyiról miért törölte a rendszer egy percen belül???!!!! Bocs az offért:(
2009. okt. 6. 22:19

Superfood aktív rizs diéta

Kategória: Fogyasztószerek - Egyéb fogyasztószerek


Superfood aktív rizs diéta leírás

Kiszerelés: 700g



Ár: 5730 Ft



Az AKTÍV RIZS DIÉTA egy sor nagyszerű felfedezésnek köszönhetően elsőként tartalmaz azonnal oldódó rizskivonatot, stabilizált rizskorpát, amely új távlatokat nyit, hogy a rizs kiváló hatásai - kombinálva más értékes összetevőkkel - eddig soha nem látott hatékonysággal szolgálják egyszerre fittségünket és egészségünket.


Emellett a fehérje mátrix elemei a tejsavó és a szója izolátum, valamint a szénhidrátok, rostok, vitaminok (B,E), antioxidánsok, ásványi anyagok, nyomelemek, aminosavak és az inulin alacsony kalóriabevitel mellett kellemes teltségérzetet váltanak ki. Az állandó inzulinszintet biztosító szénhidrátok folyamatosan látják el szervezetünket energiával alacsony GI (glikémiás) index mellett, ezáltal az AKTÍV RIZS DIÉTA fogyasztásával elkerülhető a drasztikus fogyókúrákra jellemző alacsony vércukorszint okozta rosszullét.


Egészségtelen táplálkozási és életvezetési szokásaink eredménye, hogy túl sok haszontalan kalória és rengeteg salakanyag rakódik le szervezetünkben felesleges kilókat, egészségügyi problémákat okozva. A túlsúly és az elhízás oka az energia bevitel és felhasználás közötti egyensúly felbomlása, amelyek tovább gyűrűzve esztétikai és lelki tüneteket is eredményeznek. Az AKTÍV RIZS DIÉTA minden adagja biztosítja, hogy energikusabbnak érezzük magunkat, hozzájárul a napi tápanyagszükséglet kielégítéséhez, fenntartja a jóllakottság érzést úgy, hogy közben nem terheli a gyomrot és egészséges emésztést eredményez.


Az AKTÍV RIZS DIÉTA ideális választás ha szeretnénk visszaszerezni elveszített formánkat és nem csak ideiglenesen akarunk lefogyni néhány kilót.


A fiatalos, karcsú külső megőrzése, a feszes, sima bőr mindenki vágya, amelynek elvesztése a plusz kilókon felül még önbizalmunkat is rombolja.

A koplalással járó fogyókúrák amellett, hogy tönkreteszik szervezetünket még bőrünkre is igen káros hatásúak A keservesen leadott kilók szinte azonnal visszatérnek, sőt még akár többet hízhatunk vissza, ami a bőr megereszkedését, ráncok, narancsbőr , striák megjelenését, a meglévő panaszok súlyosbodását okozhatja. Bőrünk nem csupán esztétikai, hanem védelmi szempontból is fontos szerv. Szüksége van olyan összetevőkre, amelyekhez elsősorban a táplálkozás révén juthat hozzá. Az AKTÍV RIZS DIÉTA egyik fontos komponense a tejsavó.

4. mrs_suzy (válaszként erre: 3. - C1e9612cd3)
2009. okt. 6. 22:15
húú, én ehhez már elég fáradt vagyok :)))
2009. okt. 6. 22:13
az aktív rizs diétának nem az a lényege, hogy barnarizst, barnarizzsel eszel? Lehet én vagyok hülye hozzá, de sztem nem a rizs az aktív ebben a diétában, hanem azért aktív, mert rizs, rizzsel van benne. Nem?
2. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 1. - Mrs_suzy)
2009. okt. 6. 22:11
mi az az aktív rizs?
2009. okt. 6. 22:08
Sziasztok! Fogyasztott valaki aktív rizst? Milyen az íze? Kipróbáltátok a diétát? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook