Rheuma (beszélgetős fórum)


2010. dec. 11. 11:22
Köszönöm a válaszokat. Sajna eddig senkit sem foglalkozott azzal, hogy magasabb a süllyedésem, sőt egyszer azt mondták, hogy 50-es süllyedés nem annyira vészes, mit izgatom magam. Magamtól elkezdtem utána járni a témának,manduláim már régóta nincsenek. Fogászaton is voltam, ahol megcsinálták az egyetlen rossz fogamat. A fogász azt mondta, hogy még tályogos fog sem csinál ekkora süllyedést, nekem meg "csak" lyukas volt. A másik ok, hogy nagyon elkezdtem forszírozni a témat az is, mert már nagyon sok sikertelen lombikon vagyok túl,és csak ez az egy értékem ami hibásnak tünik, és persze zavar az is, hogy kellemetlen illetve zavaró az állandó kézfájás, ami hidegre rosszabbodik, és ami még új dolog, hogy nem tudok gyűrűt viselni, mert püffedtek az ujjaim és nem jönnek rá a gyűrűk.
2010. dec. 11. 07:18

És a süllyedésre nem mondanak semmit, mikor évek óta magas?

A reumafaktor se mindig mond sokat, a szeronegatív RA-nál normális az értéke.

2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Csibe32)
2010. dec. 11. 06:28

Szia!

Igen, menj tovább! Köszvényt nézték? Azt hiszem ez a hugysav értékéből látható. Röntgen nem ártana...

2010. dec. 11. 05:36
Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni Töletek. Több éve fájnak a kezemen a kisizületeim. Nem annyira mint Nektek inkább azt mondanám, hogy erösen érzem,hogy vannak kisizületeim,ami már kezd zavaró lenni. Hidegre rosszabodik, sőt akkor már a fájnak a kezeim. Vetettem le vért,amiből megnézettema rheumafaktoromat ami jò lett 15-ös lett,süllyedésem 45 lett, ami viszont évek óta ennyi. Szerintetek forduljak ezzel orvoshoz? Köszönöm elöre is a válaszokat.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook