Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Revalidról tapasztalatok fórum

Revalidról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
7. dzsetta (válaszként erre: 5. - 7ac3ef7d1d)
2009. jún. 16. 13:31
Én csak napi 2x1-et szedtem, nekem elég volt az is. :)
2009. jún. 16. 13:31
Ja, és nem híztam tőle egy dekát sem...
2009. jún. 16. 13:30

Szia!


Én már elég régóta szedem a Revalidod, én a körmeim miatt kezdtem el. Az elején betartottam a tájékoztatóban előírtakat, tehát napi 3*2 szemet szedtem be, hihetetlen, de 1 hónap után már szemmel látható volt az eredmény. Ez a kúra három hónapig tartott, utána csökkentettem az adagot, napi 3* 2-re, ezt 1 -1,5 hónapig csináltam így, utána 1 hónapig 3*1-et szedtem, most meg ott tartok, hogy hébe- hóba ha eszembe jut bekapok napi 2 szemet. Nagyon szép egészséges körmeim lettek tőle, sokan azt hitték műkörmöm van, a hajam is szép fényes lett tőle, és én úgy vettem észre, hogy jobban vagyis gyorsabban is nő.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a kapszulával!! Nekem eddig ez vállt be a legjobban, csak ajánlani tudom.


Én is fogamzásgátló tabletta mellett szedem, nem olt még semmi bajom ebből. Szerintem nem befolyásolja a hatását.

2009. jún. 16. 13:30
szia. nekem nem jött be. inkább a biovanne, az nagyon szépen helyre hozta a hajam, körmöm. fogamzásgátlót nem befolyásol, mert ez étrendkiegészítő, vitamin. nincs hatással rá.
2009. jún. 16. 13:29

Szia!

Én egy nyáron át szedtem, és nagyon jó hatással volt a hajamra és a körmeimre is! Tényleg nagyon jó, a kis nyeszlett körmeim szinte karmokká váltak 1,5-2 hónap alatt. :)

Viszont nagy hátránya volt számomra, hogy én híztam tőle. :S

Persze mindenkinek más a szervezete, nem biztos, hogy a tiéd is így reagálna rá.

Szerintem mindenképp érdemes kipróbálni, mert használ!

2. Marjann (válaszként erre: 1. - Bibi85)
2009. jún. 16. 13:29
Én ettem Revalidot is, meg más hasonló bogyót is. Egy doboz után semmi hatása sem volt, ahhoz meg drága, hogy "hátha" alapon vegyek még egyet.
2009. jún. 16. 13:25
én egy hónapja szedem a revalidot,mert eléggé törik a hajam.szeretném megkérdezni hogy ha valaki használta mi a véleménye róla,mik a tapasztalatai?és a tájékoztatóban nem kaptam hírt arról,hogy befolyásolja-e a fogamzásgátló tabletta hatását.a válaszokat előre is köszönöm!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook