Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rettegek egész nap fórum

Rettegek egész nap (beszélgetős fórum)


1 2
50. Icuska538 (válaszként erre: 49. - Icuska538)
2022. jún. 2. 22:30
Bocs a hibáért...
49. Icuska538 (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 22:29
Légy nyugodt, tütrlmes menni fog. Irj majd. Sok sikert... 🍀🙏
48. tulipán*** (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 22:17
Szuper. Vissza fog térni beléd az élet. Pontosan ez kell neked. Hogy lefoglald magad. És remélhetőleg olyan közegben leszel ahol jól érzed magad a többiek között vagy lesznek olyan emberek, akikkel jól kijössz. Nagyon kell ez neked. Az sem baj, hogy 6 órában kezdesz csak mert könnyebb lesz bele rázódni. Nem lesz annyira stresszes mintha 8 órát dolgoznál szóval magadat sem terheled meg annyira de ugyanakkor leköt majd. Most próbálj erre koncentrálni és örülj a lehetőségnek plusz ha kell akkor készülj fel rá, addig is elfoglalod magad. Aztán később majd ha tetszik akkor biztosan lesz lehetőség 8 órában is dolgozni, de kezdetnek ez a 6 óra éppen megfelelő lesz. NAgyon örülök, hogy sikerül kikerülnnöd ebből a lefele húzó örvényből. Addig is jelentkezz bármikor, hogy hogy érzed magad. :) 🍀
2022. jún. 2. 21:29
Egyszer mindenki meghal a halhatatlanok kivételével.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Tulipán***)
2022. jún. 2. 21:24

Igen, pontosan ez a lényeg,amit itt a végén leírtál.

Túl sok időm van magamra.

Agyalni.

És magam figyelni .

Találtam munkát, remélem tudok dolgozni,mert idegileg elég szarul vagyok .

Kedden kezdek .

Igaz 6 órában egy gyárban de bízok benne emberek között újra visszatér az élet belém.

Lesz miért felkelni.

Lesz célja a napnak.

Nem csak feküdni itthon egyedül nulla ingerrel .

45. tulipán*** (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 19:50

Az alvás nagyon sokat számít. Ha az ember nem alszik eleget, akkor a hangulata sem olyan. Nem mintha rá akarnálak beszélni, de ha kell én beveszek egy negyed altatót hogy el tudjak aludni vagy vissza tudjak aludni az éjszaka közepén, ha felébredek. Még mindig jobb, mint egy nem kellőképpen regenerálódott elme és test a köv. nap. Próbálkozz talán természetes szerekkel vagy agykontrollal, hogy jobban tudj aludni, ha minimális gyógyszert sem szeretnél szedni.

Már nem emlékszem .... dolgozol? HA nem, nem lenne jobb munkát találni? Szerintem az is lehet a gond, hogy nem foglalod le magad, túl sok a szabadidőd, nics célod és nem tudsz mit kezdeni magaddal. Ilyenkor az elme el tud szabadulni és kontrollálja a testet. Ha több dolgod lenne ami lekötne, nem lenne annyi időd agyalni.

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Globus)
2022. máj. 27. 12:06

Alvás

Tegnap előtt aludtam egész éjjel ami hetek óta nem volt már .

És tegnap jobban voltam jöttem mentem tettem vettem.

Ma éjjel megint 3 óra alvás és semmihez semmi kedvem.

Mi köze lehet ennek az alváshoz?

43. globus (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 11:06
Azt figyeld meg, hogy mi történik másképpen, amikor jobban vagy. Társaság, több elfoglaltság, kimozdulás, napsütés, alvás?
2022. máj. 22. 11:00

Annyira nem ...pedig próbálkozom.

Teszek veszek,de nem jó

Pár nap jó volt aztán tegnap ma tiszta ideg vagyok

41. globus
2022. máj. 22. 08:13
Szia, jobban vagy már? 🙂
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Perzsacica)
2022. máj. 9. 21:10

Köszönöm neked!!!

Ha másért nem,ez a komment miatt keresek szakembert.

Csókollak

39. perzsacica (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 9. 20:28
Életem során kétszer is voltak hasonló tüneteim de nem ennyire súlyosak és mindkét esetben ismertek voltak az okok. Először egy vizsgát követően ,ami nagyon jól sikerült ugyan de rettenetesen kimerültem miatta. Azt követően az autogén tréning elég volt a javuláshoz. A másik meg egy ritka betegség során , amikor közben dolgoztam is és tanultam is és egyéb családi gondok is jöttek és mindenhol nekem kellett tartani a frontot. Azok nemcsak fizikailag de lelkileg is megviseltek . Fontos , hogy merjen az ember segítséget kérni , nem kell mindent egyedül megoldani. A rendszeresség beépítése is jól jöhet, amikor elakadok akkor a rutin feladatok végzése- vissza építése- átemel a rosszabb perceken. Nekem a zenehallgatás is jót tett, minden zene de főleg a klasszikusok. Nem hagyom ki soha a reggeli 10-15 perces átmozgató tornát . Meg fogsz gyógyulni ha te is akarod, de ehhez csináld tovább a sétákat és menj kezelésre . Sok sikert hozzá!
38. birebora (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 9. 16:53
Pszichológus, pszichiáter. Kérj időpontot és menj el.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Birebora)
2022. máj. 9. 15:58

Azt hiszem igen

Egész nap halálfèlelem van rajtam

Állandóan

Ma azt mondta a futár holnap behozza a papírokat

Nekem az volt a gondolat hogy én már nem leszek meg ilyenek...

Meg olyan fura minden,mintha nem is én látnám ami történik,vagy a hangom is más, rekedt.

Még a a hangombam is a félelem

36. birebora (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 9. 14:27
Megtudod fogalmazni, hogy miért idegeskedsz? Egyébként van oka?
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Perzsacica)
2022. máj. 9. 14:24

Köszönöm


Te is voltál ilyenben?

Ma egész nap mentünk,most értünk haza de ideges vagyok ugyanúgy és a kedvem sem jó 😞

34. perzsacica (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 9. 12:37
Erre én itt nem tudok korrekt választ adni, azt csak a kivizsgáló / kezelő szakember tudja, hogy mi lesz a legjobb. A pszichológus általában -ha nem orvos- módszereket ajánl, a pszichiáter adhat gyógyszert is, esetleg csak rövid időre . Nem mindenáron kell gyógyszert szedni de ha muszáj akkor azt is el kell fogadni legalább a legszükségesebb ideig . A lényeg, hogy ki lehet jönni ebből a szorongásos állapotból és tovább lehet lépni. Ha már tudod, hogy mi a bajod akkor azt kezelni is lehet.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Perzsacica)
2022. máj. 9. 10:31

Terápiát szeretnék, gyógyszert nem.

Az baj lehet ?

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Perzsacica)
2022. máj. 9. 10:30
Igazad van !!!!
2022. máj. 9. 10:10
Mikor tudsz orvoshoz menni? Ha lehet ne halogasd!
2022. máj. 9. 10:08
Jobb lesz, mert már tudatosan tudsz tenni ellene. A neten is olvasgass a témáról és csinálj autogén tréninget.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Napsugár8)
2022. máj. 9. 09:30

Igen

Csak rettentően szorongok... elmegyünk ebédelni már most tiszta ideg vagyok hogy menni kell.

Állandóan ideges vagyok.

Remegek reszketek

Ez borzasztó.

Jobb lesz ez valaha ?

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Tien)
2022. máj. 9. 09:11

Nem.

Ez nem én vagyok.

2022. máj. 9. 07:09

Kedves FI!

Ma van az a holnap, amikor ígéreted szerint elkezded az új életedet!


- Eddigre már gondolom kibújtál az ágyból. Nyomás lefőzni édesanyádnak a kávét, kinyitni az ablakokat, átszellőztetni a lakást.

- Lehet hozzáfogni akár takarítani is, de rendet pakolni mindenképp. És természetesen reggelit készítened mindkettőtöknek. Mert ugye tudod, hogy ettől kezdve te fogod édesanyád elé tenni a kész ételt, te fogod az ő eddigi munkáját elvégezni, te fogod őt kényeztetni... ugyanolyan szeretettel, gondoskodással, ahogy az elmúlt években, évtizedekben tette ő ugyanezt neked... kezdd el, és csináld!

26. 16eb25c92a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 8. 22:32
Vagy csinálsz valamit ami értelmet ad az életednek, vagy nem. Túl sok választás nincs.
25. tien (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 8. 21:36

Tanult tehetetlenség.

Olvass utána.


Nem vagyok szakértője a témának ,lehet neked más a gond ,de egy próbát megér.

2022. máj. 8. 21:29

B vitamin komplex és a magnezium pótlása sokat segít😊

Amire szükség van még az a csodálatos napsütés.Rengeteg D vitamint gyűjthetünk be általa.😊

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Tien)
2022. máj. 8. 16:11

Igazad van elszívja az erőm

Holnaptól egész nap menni fogok mindegy hova mindegy minek.de menni fogok amíg annak nem örülök,hogy otthon lehetek !!!!!

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Perzsacica)
2022. máj. 8. 16:10
Köszönöm!!!
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Papája)
2022. máj. 8. 16:10

Nem

De elolvasom!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook