Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Reprosys, Róbert Károly, Versys, tapasztalatok, vélemények fórum

Reprosys, Róbert Károly, Versys, tapasztalatok, vélemények (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
97. Camonilla (válaszként erre: 96. - Antia80)
szept. 18. 07:02
Igen remélem, hogy beindul majd :) Nagy türelem kell az biztos
96. antia80 (válaszként erre: 95. - Camonilla)
szept. 17. 21:26

Szia

Sajnálom 😔

Én márciusba kértem és augusztusra kaptam első konzis időpontot. De utána már pörög...🙂

szept. 17. 14:36
Sziasztok! Most telefonáltam a Reprosys-ba, idén már nincs időpontjuk, a jövő évet pedig még nem nyitották meg :(
94. antia80 (válaszként erre: 91. - Licsili)
júl. 20. 20:31
Én a vizsgálatok 90% tb alapra csináltattam. De ehhez kell egy normális nődoki aki hajlandó kiírni a vizsgálatokat. A háziorvosomtól vérvételeket kértem amit ki is írt.
93. rekab
júl. 20. 18:38

Sziasztok!

Valameddig visszaolvastam, de jo lenne friss velemenyeket olvasni, hogy jelenleg melyik intezetet vagy dokit ajanljatok leginkabb.

Masfel eve probalkozunk, elvileg nincs bajunk. 35, 45 evesek vagyunk.

Koszi a valaszokat elore is!!!

92. azizi (válaszként erre: 91. - Licsili)
júl. 19. 20:10

Bevallom őszintén, nekem sosem volt TB-s nőgyógyászom, így erre nem tudok választ adni. El kellene menned a dokihoz és megérdeklődni, hogy mire tud adni beutalót. Esetleg lehetne a háziorvosnál is tapogatózni.

Ha meglett volna minden papírunk, gyakorlatilag a következő ciklusban már kezdhettünk is volna, de mindkettőnknek hiányzott 1-1 bakteriológia, mi ezzel csúsztunk egy hónapot. De amint meglett, azonnal dobtak is be a mélyvízbe :) Ezért érdemes mindent összeszedni, amit csak tudsz.

Egyébként ha megnézed a Reprosys oldalát, van egy árlista, és ott helyben fizetősön majdnem mindent meg tudsz csináltatni ha már bent vagy a rendszerben, és ahogy én tapasztaltam olcsóbb alapvetően, mint a mezei nőgyógyászok/laborok.

91. Licsili (válaszként erre: 87. - Azizi)
júl. 18. 21:04
Kedves Azizi! Nézd el nekem az ostoba kérdést, de elkeseredetten tapogatózok még a sötétben egyelőre...Erre a sok-sok vizsgálatra a nőgyógyász be tud utalni? Vagy kihez forduljak első sorban? Szeretnék nem üres kézzel menni majd a klinikára, talán ezzel is gyorsítva picit a folyamatot.
90. antia80 (válaszként erre: 89. - Azizi)
júl. 17. 20:39

Jajj, sajnálom hogy nem lehetett beülti. Hiperstimum még nem volt de tudom hogy nagyon rossz tud lenni. És igen, én is pipa lennék ha nem szólnának hogy nem kaphatom vissza frissen a picurkámat.

Annak viszont örülök, hogy ezeken kívül pozitív véleményed van🙂.

Csak azért kérdezősködtem mert pécsről fogunk fel járni, és kiváncsi voltam 1-2 véleményre.

Köszi szépen

89. azizi (válaszként erre: 88. - Antia80)
júl. 17. 16:35

Gonosz módon elveszett a hozzászólásom, úgyhogy leírom még egyszer.

Nem tudok objektív véleményt adni az intézetről, hogy mennyire jók, mert mindenkinek másra van igénye :)

De egyébként mindenki nagyon kedves, segítőkész, türelmes. A időpontokat betartják nagyjából, nem kellett nekünk 3-4 órákat várni, max 10 perceket. Ha megcsúsztak, szóltak telefonon, hogy még ne induljunk el. Volt, hogy már nyitás előtt fogadott a doki, mert fél 8-ra tudtak időpontot adni. A vezető embriológusnak két darab csillagos ötöst adnék: emberségre és türelemre. Szóval szerintem színvonalas és igényes az intézet.

Ami miatt viszont rossz a számíze, az az, hogy nálam hiperstimuláció lépett fel, így nem volt beültetés, csak fagyasztás, és a FET csak 2-3 ciklussal később lesz esedékes. A doki már az utolsó előtti konzultáción tudta, hogy nem lesz beültetés, erről viszont engem nem tájékoztatott előre. Erre külön rá is kérdeztünk később, és kiderült, hogy ő tudta ezt, csak nekünk nem mondta. Ráadásul az embriológustól tudtuk meg a leszívás után, hogy nem lesz beültetés, nem is az orvostól. Ez azért elég rosszul esett a lelki világomnak.

88. antia80 (válaszként erre: 87. - Azizi)
júl. 16. 21:11

Köszönöm, hogy ezt mind leírtad, ezek majdnem mind megvannak. Az std-ből hiányzik 1-2 kenet de remélem elég lesz nekik. Volt már 5 stimum de nem náluk, bízom hogy itt több eséllyel indulhatok neki.

Szabad tudni hogy sikerült-e?

Tényleg olyan jók?

87. azizi (válaszként erre: 82. - Antia80)
júl. 15. 14:06

Sziasztok!

Kedves Antia80! Mi most vagyunk túl az első lombikon a reprosysban. Leírom, hátha segít Neked: problémától függően határozzák meg, hogy milyen leletek kellenek, de mindent elfogadtak tőlünk, ami már megvolt. A honlapjukon van egy női/férfi kivizsgálási protokoll, nagyjából azt követik.

Ennek megfelelően a női: méhnyakrák szűrés, hüvelyváladék-tenyésztés, STD, valamilyen méhtükrözés/átjárhatósági, 3. és 21. napi hormonpanel, trombózis panel, HIV, hepatitis, rubeola, syphilis, toxoplasma, immunológiai ellenanyagok, D-vitamin, IR vizsgálat.

Ezek közül maximum 6 hónapos lelet kell legyen a kivizsgálási lista alapján, amit ott adnak: a 3. és 21. napi hormonpanel, és a hüvelyváladék tenyésztés.

Férfi oldal: spermiogram, általános bakteriológia, STD, trombózis panel, HIV, hepatitis B,C, Syphilis, CMV. Itt a spermiogram és a bakteriológia nem lehetett 6 hónapnál régebbi.

Amit tőlünk elsőre nem kértek: általános labor, vércsoport (ezt leveszik majd a leszívás előtt), kariotipizálás (ez első lombik előtt még nem kellett).

Férfi oldalról van még pár vizsgálat a listán, de ez attól fog függni, milyen problémával mentek.

Remélem, tudtam segíteni.

86. antia80 (válaszként erre: 85. - Amina93)
júl. 11. 13:05
Köszönöm🙂
85. Amina93 (válaszként erre: 84. - Antia80)
júl. 11. 07:25
Az mindkettő jo lesz
júl. 10. 17:33

Köszi szépen

Az amh és az ir májusi, azt hittem 3 hónapnál régebbi nem lehet. Augusztusban megyek konzira.

83. Amina93 (válaszként erre: 82. - Antia80)
júl. 10. 16:15
Általában 1év..Azért amh -bol es ir vizsgálatból szerintem frissebb kéne..
júl. 10. 15:50

Sziasztok

Előkonzira mennyire régi leleteket fogadnak el? Pl:hüvelyváladék tenyésztés, amh, Ir...stb

81. messi4
máj. 20. 13:55

Na végre sikerült megtalálnom a jó csoportot, Reprosysos páciensek ... remélem hamar vissza tud igazolni valaki...

Köszönöm

80. mirva
máj. 3. 10:20

Sziasztok!

Van közöttetek olyan, akinek volt/van trombózisa, és ezzel lombikozik?

Én sajnos 8. hétben missed AB műtéttel végeztem :( Majd aznap este trombózist kaptam, ez 1 hónapja volt, azóta napi 2 Fraxiparint szúrok, voltam most ultrahangon de a lábamban még mindig nem átjárható a trombózisos vénám.

Mindenhol csak arról írnak,h a terhesség alatt fokozott a kockázat, hogyan előzzük meg, meg mitől alakulhat ki, csakhogy én ezen már pont,h túlvagyok.

Azt tudom,h a lombik kezelés és a terhesség 9 hónapja alatt végig kell majd a vérhigító, de vajon meddig kell várni a következő menetig? Elég az a 3 hónap amit a klinikán mondtak?

Senki nem adott még értelmes választ arra,h a trombózistól mennyiben kell függővé tenni a köv. lombik időpontját, vagy igazából tökmindegy, mert kapom a vérhigítót...?!

Némi személyes tapasztaltnak örülnék :)

79. d008a9ac8b (válaszként erre: 78. - Messi4)
ápr. 24. 13:48
Akkor szerintem csak az admin tud felvenni. Reprosysos páciensek csopiba jelentkeztel? Mert a Reprosys lombik szerintem nem aktiv, legalabbis oda az en jelentkezesem sem igazoltak vissza
78. messi4 (válaszként erre: 77. - D008a9ac8b)
ápr. 24. 13:42
Igen, tegnap
77. d008a9ac8b (válaszként erre: 76. - Messi4)
ápr. 24. 12:30
Szia! Én szîvesen felveszlek! Jelentkeztél már?
76. messi4
ápr. 24. 12:23

Sziasztok. Ma telefonáltam, október 10re kaptam időpontot Vass doktorúrhoz.

Valaki esetleg aki fent van a csoportba fel tudna venni?

75. messi4 (válaszként erre: 74. - Mirva)
ápr. 23. 16:18
Szia. Köszönöm a választ neked is. Igen vannak amikből friss kell, csak már ha tudok úgy mennèk, mivel 300km-ről megyek amit tudok vinnék magammal.
74. mirva (válaszként erre: 70. - Messi4)
ápr. 23. 15:08

Szia!

Csak megerősíteni tudom,h a Reprosys nagyon jó hely, és más a filozófia valahogy, mint a többi helyen. Itt tényleg nincs állami támogatott lombik sajnos...

Sajnos sokára kap az ember első időpontot, de onnantól, ha bekerülsz a gépezetbe, már megy minden a maga útján.

Átnézik a meglévő leleteidet és a doki eldönti,h mit kér be még, vagy milyen plusz kivizsgálást tarthat szükségesnek. A tavaly nyári lelet nagy része szerintem jó lehet, de friss nőgyógyászati labort biztosan fognak kéni, ciklus elejit és végit, de szerintem jól is teszik, friss képet kapnak Rólad. Sok minden változhat az emberben...

73. TAndi86 (válaszként erre: 72. - Messi4)
ápr. 23. 14:02
Reprosys páciensek
72. messi4 (válaszként erre: 71. - TAndi86)
ápr. 23. 13:41
Szia. Köszönöm. Mi a Facebook csoport neve?
71. TAndi86 (válaszként erre: 70. - Messi4)
ápr. 23. 13:33

Szia!

Én előző hónapban kaptam időpontot július 18-ra. Állítólag napi 1-2 beteget fogadnak csak, mert a minőségre mennek, nem a mennyiségre.

Ha fentvagy Facebookon, ajánlom az ottani csoportot is, sok infót lehet onnan is szerezni. ;)

70. messi4
ápr. 23. 12:48

Sziasztok.

Mi most készülünk időpontot egyeztetni a Reprosysba....

Aki mostanában telefonált mikorra kapott időpontot?

Olvastam az ajánlottan elvégezendő vizsgálatokat, ezeknek mennyire kell frissnek lenni? (Lapor átjárhatóság és méhtükrözés megvolt tavaly augusztusban)

Egyenlőre most készülünk vidéken a második inszeminációra, bízunk a sikerben de fel szeretnénk készülni ha mégsem .... nagyon sok jót olvastam az intézetről.... sajnos az állami szférában tapasztaltuk a futószalagos, belefáradt, életunt magatartást. Nem vagyok az a lelkizős típus de úgy gondolom aki már ilyen szintre eljut sajnos, egy mosoly vagy egy kedves szó sokat jelentene és nem kerül semmibe ....

69. mirva (válaszként erre: 68. - D008a9ac8b)
ápr. 12. 14:35

Szerintem nyugodtan hívd fel a recepciót,h mizújs, ilyenkor még ottvannak a biológusok is.

Ha ma nem hívtak, h holnap menjél, akkor ez hétfő lesz :)

68. d008a9ac8b (válaszként erre: 67. - Mirva)
ápr. 12. 11:43
Szia! Tegnapi infoim vannak, 3-an szerelembe estek, egy meg küzd. Ma még nem hívtak, hogy mi van! Tiszta ideg vagyok! Nem tudom, hogy holnap vagy hétfő lesz, vagy hogy egyáltalán megvannak-e... őrjítő ez a tétlen várakozás 🙁
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook