Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Klinika, dr. Fülöp István tapasztalatok fórum

Róbert Károly Klinika, dr. Fülöp István tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
35. malacka1207 (válaszként erre: 32. - SZILVICSEK)
2019. dec. 26. 11:09

Szia!

Megkérdezhetem hogy hogy alakult a lombik és mennyibe került egy kör a Róbert-ban?

Mi is küzdünk a meddőségel már 5 éve sajnos. 36 éves vagyok🙁

34. Toffe
2019. szept. 13. 09:40
Sziasztok!Én még új vagyok itt a fórumon,azt szeretném megkérdezni,hogy van-e itt olyan köztetek akit Fülöp doki műtött méhsövénnyel?Sajnos már több sikertelen lombik után,a méhtükrözésnél derült ki,hogy sövény van a méhemben.Nem igazán ajánlottak senkit,vagyis egy dokit de ő Pécsen végzi a műtéteket.Köszi szépen a válaszokat!Mindenkinek egy kalappal!
33. SZILVICSEK (válaszként erre: 28. - Karpathos)
2019. jún. 8. 07:39

Szió! Most olvasom a kérdésed. Én a héten voltam nála magánban, és endó műtétre nekem 750.000 _ ot mondott.1hónap múlvára kaptam időpontot.

És Te? Azóta túlestél már a műtéten?

2019. máj. 27. 19:37
Sziasztok. Milyen áron lehet kalkulálni a Róbertben egy lombikra mostanában? Fülöp dokihoz fogok járni. Két hét múlva megyek hozzá és addig puhatolózom. Tudom, hogy van árlista, de személyes tapasztalatoknak jobban örülnék. Köszönöm előre is!
31. Rika14
2018. máj. 30. 07:01

Sziasztok,

Nem találok véleményeket Dr.Rucz Árpádról. Minden tapasztalat megosztásnak örülnék.

2018. ápr. 3. 17:03
Sziasztok! Lehet ostoba a kerdesem de mi a kulonbseg abban ha Dr Fulop-hoz a Rober Karolyban vagy a maganrendelesere (Nemetvolgyi ut) kerek idopontot mioma eltavolitassal kapcsolatban??
29. Szabó Csí (válaszként erre: 18. - Tarobika)
2018. febr. 23. 14:53
Szia, nézz utàna az AVIVA tornànak, állítólag jó rà.
2018. jan. 23. 18:43
Sziasztok! Segitseget kernek. Dr Fulop ugye csak a robert karolyban mut endometriozist? Megneztem az arakat, jol latom hogy 500-600 e Ft korul van egy endo mutet? Milyen gyorsan kerul sor a mutetre az elso konzilium utan? Par honap? Vagy hamarabb? Koszonom
27. Eviczi83 (válaszként erre: 26. - Biga75)
2018. jan. 10. 22:08
Szia biga75, voltal azota a Rucz dr-nal?
26. biga75
2017. okt. 12. 18:52
Sziasztok.Ismeri valaki Dr. Rucz Árpád-ot? Most mennék hozzá. Köszönöm
2013. júl. 17. 10:44
Van akit a Kútvölgyiben műtött bél érintettséggel a doktor úr? Tapasztalatok?
24. KatViki (válaszként erre: 22. - Sziszi27)
2013. jan. 10. 09:14
Kedves Sziszi27!Engem most küldtem fel db-ből,mert a kezelések ellenére is előjött ez a fránya endometriosis.Már 3 műtéten vagyok túl, már recidiv.Most a klinikára küldtek hozzá. Ismételt műtétre.Vagyis őt ajánlották.A kérdésem az lenne, hogy bejelentkezés után az első konzultációra sokat kell várni?Az összeget megmondják, hogy mennyire számíthatunk?Köszi a választ. Remélem jól vagy a műtét után.
23. 272727 (válaszként erre: 22. - Sziszi27)
2012. nov. 30. 20:35
Szia Sziszi27, megkerdezhetem, hogy mekkora volt a csomo, amit kivettek? Nekem is ott az endo es epp mutetet intezek. Kosz
2012. nov. 16. 14:36
Sziasztok csak gondoltam megosztom veletek a napokban voltam egy nagy műtéten az Rk-ban Fülöp dr is közben járt a műtétemen!! egy szuper jó dokinak tartom és vle együtt dr Rucz Árpádot egy igen hozzáértő csapat kezében voltam!!! amugy hüvely és bél közti endóm volt!!!!!4 órás műtétem volt!!!Aki megteheti hozzájuk forduljon én szívből ajánlom!!!
2012. okt. 30. 10:01
sziasztok érdeklődni szeretnék Fülöp doktor után én most mennék műtétre hozzá és Dr Rucz Árpádhoz hüvelyfali endoval volt valakinek esetleg ilyen betegsége, vagy műtötték már a klinikán???köszi a segítséget előre is
20. obarok
2012. okt. 1. 23:36

Dr Fülöp István páciensei vagyunk a páromal.

21 éves vagyok és a párommal nagyon szeretnénk kisbabát.Sajnos a páromnak egyáltalán nem lehet,ezért jöttünk a Róbert klinikára.

Nekem van egy gyermekem elöző párkapcsolatból 3éves.

Elmentünk a konzultációra ahol elmondtuk,hogy a páromnak nem lehet gyermeke sosem sajnos!Minden papirt dokumentációt be is vittünk a doktorhoz ami ezt alá támasztotta elkerülve a fölösleges vizsgálat szükségességét. Így engem küldtek kivizsgálásokra ami nagyszerű is volt, minden egy adott vizsgált napjáig, petevezető átjárhatósági vizsgálatot csináltak és megállapították,hogy elvan záródva az egyik petevezetékem.Előszőr mikor csinálta akkor nagyszerű minden csak ezt mondta az orvos, majd az aszisztens nőnek mondta mégegyszer azért nézzük meg:, meg is nézte egyből mégegyszer, aztán csak egyszer azt mondta,hogy lehetséges elvan záródva az egyik petevezetőm. Ezt csak Laporaskopiás beavatkozással lehet megmondani,hogy pontosan mi a helyzet és,hogy ha elvan záródva akkor meg e lehet nyitni vagy sem! de az sem kizárt ha nem lehet megnyitni akkor kiveszi. Hát nagyon levagyok törve nem gondoltam volna! Nagyon sok mindent halottam már nem tudom mitévő legyek! Ezekszerint pontosan nem tudja megmondani,hogy elvan záródva vagy nincs:) de azért a laporaskopiás beavatkozást ajánlotta ami lehet sikeres (Ha egyáltalán elvan záródva) Sosem volt problémám nőgyogyászatilag sem felfázás vagy ilyesmi. És minden eredményem tökéletes volt. (ezt kivéve) Ha valaki tudna tanácsot adni azt nagyon meg köszönném:) üdv .

19. obarok
2012. okt. 1. 22:54
hello én egy 20 éves lány vagyok és szeretnék pár dolgot meg osztani veletek van már egy három éves kisfiam övolt az elsö terheségem vele minden rendben ment és most három éves.
18. Tarobika (válaszként erre: 12. - Őzike37)
2012. jún. 15. 19:32
Hát igen, Fülöp doktorral kapcsolatban nekem sem túl jók a tapasztalataim sajnos. Csemetét szerettünk volna, majd kiderült, hogy természetes úton nagyobb esélyt jósol a dolognak- rá fél évre ciszta/mióma problémák jelentkeztek- ekkor nemes egyszerűséggel azt javasolta vegyük ki a méhemet.:) Kissé túl drasztikus áttérés egyik megoldásról, a másikra. Persze, no méh , no problem. No brain, no problem. :( Persze lehet, hogy csak rossz napja volt. De! Mindenkinek javaslom, ha egy doki valamit ki akar venni belőletek, legalább 3 másikkal konzultáljatok.
2012. jún. 14. 10:09

Sziasztok!

Nekünk 2009. júliusban volt a RK a lombikunk,Fülöp I. csinálta,és az első sikerült.Most már lassan 2,5 éves a kislányunk.Persze előtte voltak előzménye.Mi már 2005-ben ide jártunk(akkor még TB támogatott volt,2007. nyarán-őszén lett magán klinika).Volt műtétem,majd amikor ezek után nem sikerült spontán ide mentünk vissza inszemre is.Végül 2006-2007-ben volt 4 inszem,amiből egy méhen kívüli lett,majd kettő a 9. héten missed ab. műtéti befejezéssel.Ezek után Fülöp doki nem a lombikot erőltette,hanem elküldött immunológiai kivizsgálásra egy másik orvoshoz.Ez a doki nagyon alapos kivizsgálást kért(olyanokat is amiket akkoriban még nem néztek ott,de ahogy olvasom a honlapjukat most már nézik)Kiderítette mi a probléma,kezelték a nyavajáimat,majd fél év sikertelen próbálkozás után ismét a RK kötöttünk ki.Csináltunk még két inszemet(fizetőset),ezek nem sikerültek,majd belevágtunk a lombikba.Ez sikerült,sőt a F. doki a 12. terhességi hétig vállalta is a terhesgondozást.Persze utána felajánlotta a klinikán dolgozó egyik orvost,d e ezt már nem vállaltuk be.Nekünk akkor 2009-ben 240E Ft volt a lombik,60E Ft a szurik(szerencsére nagyon jól stimulálható vagyok)és 50E Ft a blasztocisztás tenyésztés és 20E Ft a fagyasztott embrió éves tárolási díja,mert sikerült 5 embriót lefagyasztani.Most kistestvért szeretnénk,ismét kivizsgálásokra járok,és úgy néz ki lehet spontán próbálkozni.Ha mégsem sikerülne,akkor megyünk vissza FET-re.Velünk mindig kedves és normális volt Fülöp doki,mi meg voltunk elégedve vele.Ha konzultáció után kiírja a vizsgálatokat,kérdezd meg,hogy máshol végzett vizsgálatokat elfogad-e,mert ha van egy jó nőgyógyászod aki kiírja a vizsgálatokat akkor sok minden meg lehet TB alapon csináltatni.Lombik előtt feltétlenül nézessétek:

-trombózis hajlam(trombofília panel)-nálunk senkinek sem volt trombózisa mégis örököltem.

-Ogtt(terheléses cukor)+inzulin 0',60' és 120'-es-ezt a háziorvos is kiírhatja

-TSH-ezt is kiírhatja a ho.

Remélem tudtam segíteni!

16. brizo
2012. jún. 8. 03:55

Igen hozzá járunk egy hónapja -lombik előtti vizsgálatokra- újra kistesó projekt ügyében.

2009-ben műtött is endometriozis és méhsövény miatt, meg itt sikerüt novemberben a lombikunk,kislányunk 22 hónapos. Doktor úr és a klinikával kapcsolatosan szívesen írok neked priviben ha szeretnéd. Mikorra tervezed a kivizsgálás elkezdését? Doktor úr augusztusban lesz szabin.

15. LiliumSouliei (válaszként erre: 14. - Brizo)
2012. jún. 7. 13:14
Szia, én nem. Egyenlőre kivizsgálásra mennék, doktorúrral való tapasztalatok érdekelnének. Te hozzá jársz?
14. brizo
2012. ápr. 23. 14:07
Jár erre valaki mostanság aki az RK meddőségi részlegén lombikozik, vagy mostanába lombikozott?
13. Anny79 (válaszként erre: 12. - Őzike37)
2011. júl. 14. 20:03
sajnálom, hogy ilyen tapasztalatot szereztél!
2011. júl. 14. 11:52

Lehet, hogy babaprojekt ügyben jó szakember dr. Fülöp, de nekem csalódás volt a velük való találkozás. Én más jellegű problémával mentem hozzá - azt gondolván jó UH szakorvos is -, konkrétan petefészek cisztával. A ciszta mellett megállapított nálam méh miómát és polipot is, felajánlott potom 370 eFt-ért egy nagy műtétet a klinikán. Persze újabb UH kontrol igénye nélkül...

Kicsit mellbevágó volt. Szerencsére van azért még olyan szakember aki bizonyított már és tényleg az ország legjobb nőgyógyász UHosai (Győrfi Mátyás, Artner Attila..). Megnyugtattak, SEMMI nincs a méhemben, nehogy engedjem, bárki hozzám nyúljon...Felmerül a kérdés, szakbarbárral vagy pénzéhes emberrel hozott össze a sors..És mindezek mellett velem is kedves volt, végig mosolygott..

11. Bcicus (válaszként erre: 9. - Anny79)
2011. máj. 2. 13:28
Tűűhöz menny először ha ir gyanús vagy. Én neki köszöhetem, hogy holnap anya leszek.
10. lamoni (válaszként erre: 9. - Anny79)
2011. máj. 2. 11:38

Amikor a kivizsgálás volt, és a lombik előtt megnézték a hormonokat, de azon kívül úgy kellett kisírni. Most már biztos egyből nézik ha kéred, mert február óta azért is fizetni kell.

Fülöp ért vmennyire a hormonokhoz, de nem endokrinológus, az IR-t a Mensmentisben csináltattam én is, és ha vmi kérdéses ott beszélem meg. Ezt ő is helyeselte, és mondta is hogy az inzulint, meg az MR eredményt vagy megnézetem a Mensmentisbe, vagy ő konzultál endokrinológussal és úgy beszéljük meg. Tehát hülyeséget nem mond, és nem ír fel össze vissza gyógyszereket, hanem ha kell ő is egyeztet vkivel.

9. Anny79 (válaszként erre: 8. - Lamoni)
2011. máj. 2. 10:52
A klinikán nem nézték meg a hormonokat? Nem tudom én mire számíthatok az első konzultáción, de ha RK-ban nem vizsgálják a PCOs, IR-t, stb. akkor Mens Mentis-ben gondolkodok, jókat olvastam a Tű dr-ról. A Fülöp az nem endokrinólógus is? Anny
8. lamoni (válaszként erre: 5. - Anny79)
2011. máj. 2. 10:13

Nem tudom, hogy jó helyen vagyok e, de próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, mert az is nagyon számít.

Itt újra csináltatták a vérvételeket, a férjem vizsgálatát + kértek anti-müller hormont és mell uh-t. A leletek alapján a doki azt mondta, hogy ő nem csinál nekem lombikot, mert nem verheti át az oep-et, mert magától is össze kell jönnie, vagy esetleg inszemmel, és ha mégis lombikot szeretnék és ki tudjuk fizetni, akkor menjünk vissza, mert Fülöp úgyis megcsinálja.

A novemberi lombik a mi döntésünk volt, mert már annyira szeretnénk a babát, de egyszer sem próbáltak lebeszélni róla, sőt kezdettől fogva próbáltak rábeszélni.

Ennek ellenére nincsenek rossz érzések bennem, továbbra is tartom, hogy úgy éreztem biztonságba vagyok, és Fülöpben teljesen megbíztam, ezt a bizalmat más doki iránt még nem nagyon éreztem.

A lombiknál meg én voltam a hülye, mert hagytam rábeszélni magam, ahelyett hogy kerestem volna egy a mostaninál is jobb endokrinológust, vagy sűrűbben nézettem volna a hormonokat magamtól, mert ebbe senki se segít.

7. Anny79 (válaszként erre: 6. - Bcicus)
2011. máj. 2. 07:12

Szia!


Priviben leírnád az okát?anny

6. Bcicus (válaszként erre: 1. - Anny79)
2011. máj. 1. 22:05
Én is oda jártam. Eljöttem és nem az anyagi okok miatt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook