Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Reprosys, Róbert Károly, Versys, tapasztalatok, vélemények fórum

Reprosys, Róbert Károly, Versys, tapasztalatok, vélemények (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
83. Amina93 (válaszként erre: 82. - Antia80)
2019. júl. 10. 16:15
Általában 1év..Azért amh -bol es ir vizsgálatból szerintem frissebb kéne..
2019. júl. 10. 15:50

Sziasztok

Előkonzira mennyire régi leleteket fogadnak el? Pl:hüvelyváladék tenyésztés, amh, Ir...stb

81. messi4
2019. máj. 20. 13:55

Na végre sikerült megtalálnom a jó csoportot, Reprosysos páciensek ... remélem hamar vissza tud igazolni valaki...


Köszönöm

80. mirva
2019. máj. 3. 10:20

Sziasztok!

Van közöttetek olyan, akinek volt/van trombózisa, és ezzel lombikozik?


Én sajnos 8. hétben missed AB műtéttel végeztem :( Majd aznap este trombózist kaptam, ez 1 hónapja volt, azóta napi 2 Fraxiparint szúrok, voltam most ultrahangon de a lábamban még mindig nem átjárható a trombózisos vénám.


Mindenhol csak arról írnak,h a terhesség alatt fokozott a kockázat, hogyan előzzük meg, meg mitől alakulhat ki, csakhogy én ezen már pont,h túlvagyok.


Azt tudom,h a lombik kezelés és a terhesség 9 hónapja alatt végig kell majd a vérhigító, de vajon meddig kell várni a következő menetig? Elég az a 3 hónap amit a klinikán mondtak?


Senki nem adott még értelmes választ arra,h a trombózistól mennyiben kell függővé tenni a köv. lombik időpontját, vagy igazából tökmindegy, mert kapom a vérhigítót...?!


Némi személyes tapasztaltnak örülnék :)

79. d008a9ac8b (válaszként erre: 78. - Messi4)
2019. ápr. 24. 13:48
Akkor szerintem csak az admin tud felvenni. Reprosysos páciensek csopiba jelentkeztel? Mert a Reprosys lombik szerintem nem aktiv, legalabbis oda az en jelentkezesem sem igazoltak vissza
78. messi4 (válaszként erre: 77. - D008a9ac8b)
2019. ápr. 24. 13:42
Igen, tegnap
77. d008a9ac8b (válaszként erre: 76. - Messi4)
2019. ápr. 24. 12:30
Szia! Én szîvesen felveszlek! Jelentkeztél már?
76. messi4
2019. ápr. 24. 12:23

Sziasztok. Ma telefonáltam, október 10re kaptam időpontot Vass doktorúrhoz.


Valaki esetleg aki fent van a csoportba fel tudna venni?

75. messi4 (válaszként erre: 74. - Mirva)
2019. ápr. 23. 16:18
Szia. Köszönöm a választ neked is. Igen vannak amikből friss kell, csak már ha tudok úgy mennèk, mivel 300km-ről megyek amit tudok vinnék magammal.
74. mirva (válaszként erre: 70. - Messi4)
2019. ápr. 23. 15:08

Szia!


Csak megerősíteni tudom,h a Reprosys nagyon jó hely, és más a filozófia valahogy, mint a többi helyen. Itt tényleg nincs állami támogatott lombik sajnos...

Sajnos sokára kap az ember első időpontot, de onnantól, ha bekerülsz a gépezetbe, már megy minden a maga útján.

Átnézik a meglévő leleteidet és a doki eldönti,h mit kér be még, vagy milyen plusz kivizsgálást tarthat szükségesnek. A tavaly nyári lelet nagy része szerintem jó lehet, de friss nőgyógyászati labort biztosan fognak kéni, ciklus elejit és végit, de szerintem jól is teszik, friss képet kapnak Rólad. Sok minden változhat az emberben...

73. TAndi86 (válaszként erre: 72. - Messi4)
2019. ápr. 23. 14:02
Reprosys páciensek
72. messi4 (válaszként erre: 71. - TAndi86)
2019. ápr. 23. 13:41
Szia. Köszönöm. Mi a Facebook csoport neve?
71. TAndi86 (válaszként erre: 70. - Messi4)
2019. ápr. 23. 13:33

Szia!


Én előző hónapban kaptam időpontot július 18-ra. Állítólag napi 1-2 beteget fogadnak csak, mert a minőségre mennek, nem a mennyiségre.


Ha fentvagy Facebookon, ajánlom az ottani csoportot is, sok infót lehet onnan is szerezni. ;)

70. messi4
2019. ápr. 23. 12:48

Sziasztok.


Mi most készülünk időpontot egyeztetni a Reprosysba....


Aki mostanában telefonált mikorra kapott időpontot?

Olvastam az ajánlottan elvégezendő vizsgálatokat, ezeknek mennyire kell frissnek lenni? (Lapor átjárhatóság és méhtükrözés megvolt tavaly augusztusban)


Egyenlőre most készülünk vidéken a második inszeminációra, bízunk a sikerben de fel szeretnénk készülni ha mégsem .... nagyon sok jót olvastam az intézetről.... sajnos az állami szférában tapasztaltuk a futószalagos, belefáradt, életunt magatartást. Nem vagyok az a lelkizős típus de úgy gondolom aki már ilyen szintre eljut sajnos, egy mosoly vagy egy kedves szó sokat jelentene és nem kerül semmibe ....

69. mirva (válaszként erre: 68. - D008a9ac8b)
2019. ápr. 12. 14:35

Szerintem nyugodtan hívd fel a recepciót,h mizújs, ilyenkor még ottvannak a biológusok is.

Ha ma nem hívtak, h holnap menjél, akkor ez hétfő lesz :)

68. d008a9ac8b (válaszként erre: 67. - Mirva)
2019. ápr. 12. 11:43
Szia! Tegnapi infoim vannak, 3-an szerelembe estek, egy meg küzd. Ma még nem hívtak, hogy mi van! Tiszta ideg vagyok! Nem tudom, hogy holnap vagy hétfő lesz, vagy hogy egyáltalán megvannak-e... őrjítő ez a tétlen várakozás 🙁
67. mirva (válaszként erre: 65. - D008a9ac8b)
2019. ápr. 12. 11:37

Szia!

Mizújs? Dúl a szerelem a petri csészében? :D

66. mirva (válaszként erre: 65. - D008a9ac8b)
2019. ápr. 10. 14:45

Azt a mindenit!! Gratulálok!!! Nekem sem veri az egeket az AMH-m :( Mégis csuda jó eredményeket értek itt el!

Hétfőn voltunk a doktornőnél, és mondta,h két pici ikerlányka mellett nagyon húzós volt ez az 1 év, pihennie kell, elmennek külföldre 1-2 évre, de saját bevallása szerint visszajönnek.

Van blogja, meg nyilvános facebook oldala, ott követem majd az eseményeket, biztos ír majd erről is idővel.

65. d008a9ac8b (válaszként erre: 64. - Mirva)
2019. ápr. 10. 14:35
Igen, elvileg Ő már jövőhéten lesz. Nálunk is long protocoll volt. Korai petefészek kimerülésem van (amh=0,33), és így is lett 6 petesejt, pedig csak 4 tüszőt láttak még szerdán is :) igaz kettő még picit gyengécske. Holnap tájékoztatnak az állapotukról. Reméljük, hogy hétfőn visszakapunk egyet és velünk marad 9 hónapig :). Nem tudod, miért lesz olyan sokáig távol a doktornő?
64. mirva (válaszként erre: 63. - D008a9ac8b)
2019. ápr. 10. 14:30

Óó, de bele trafáltam! :)

Most találtam meg egyébként ezt a fórumot :)

Mennyi tüsződ volt ill. mennyi szép sejted lett?

Vass doktor gondolom csak ideiglenesen van külföldön ;)


Azt mondta Anna doktornő, hogy 2 ciklust javasol várni és a 3. előtt már mehetek indító ultrahangra, és akár indulhat is a kezelés a 3. menstruációval. Nekem az OC long protokol jött be, ami fogamzásgátlóval indul, szóval június-júliusra várhatók az akciók :)

Remélem a menstruációm is helyreáll szépen!


Majd mesélsz, hogy hogy alakul tovább a manók sorsa? :)


Akinek volt ilyen első trimeszterben elment babája mi volt a tapasztalat? Mikor jött meg legközelebb? Rendesen helyre állt a ciklus utána? További kezelések hogyan alakultak utána?

63. d008a9ac8b (válaszként erre: 62. - Mirva)
2019. ápr. 10. 14:19
Szia! Ma volt a leszívás! :) Alexandra doktornő csinálta, nagyon pozitív a benyomásunk Vele kapcsolatban is, mint mindenkivel. Nekem eredetileg Vass doki a kezelőorvosom, de mivel Ő külföldön van, így a Doktonő vett át. Mikor készültök a következőre?
62. mirva (válaszként erre: 60. - D008a9ac8b)
2019. ápr. 10. 14:07

Szia!

Hogy alakult a lombikotok? :)

61. mirva
2019. ápr. 10. 13:58

Sziasztok!


Mi szeptember óta járunk a Reprosysbe, Vörös Anna doktornőhöz, aki sajnos hamarosan elmegy hosszabb szabadságra :( (1-2 év)

Februárban volt egy sikeres lombikunk, ami sajnos a 7-8. hét során (2 héttel ezelőtt) vetéléssel végződött :( Aminek a tetejébe a befejező műtét után trombózist is kaptam :(

A Reprosysban viszont továbbra is bízunk, nagyon pozitív benyomásaink vannak a helyről, és azokat a pozitívumokat amiket korábban itt írtatok, mi is mind tapasztaltuk!!

Egészen más a szemlélete és a hozzállása itt valamennyi dolgozónak, mint ahova korábban jártunk.


Az lenne a kérdésem, hogy valakinek van-e közvetlen tapasztalata Alexandra doktornővel? Azt gondolom első körben,h vele szeretnénk a következő lombikot végig csinálni, ez a női vonal nekem szimpatikus :) De a neten nagyon keveset találtam róla.

Egy-két saját tapasztalatot örömmel olvasnék.


Köszönöm!

60. d008a9ac8b (válaszként erre: 51. - 40c893d684)
2019. márc. 16. 08:34
Szia! Én december elején hívtam föl az intézetet, és február 4-re kaptam időpontot. Tehát nekünk 2 hónap volt a várakozás. Ezután megcsináltak még néhány vizsgálatot, ami nem volt meg (hycosy). Most fogamzásgátló egy cikluson keresztül. Hétfőn pedig UH... izgulok nagyon!
59. antia80 (válaszként erre: 58. - Tundev)
2019. márc. 15. 19:57

Köszi szépen 🙂.

Szerencsére a java megvan annak amit kérnek. És remélem nem lesz nekik régi, mert időpontot csak a jövő héten fogok kérni.

58. tundev (válaszként erre: 56. - Antia80)
2019. márc. 15. 19:25

Szia Anita!


Mi 760 ezret fizettünk a beavatkozásért. Ebben benne volt az ICsi, a hosszu tenyésztés és 90 ezer volt a microfluid spermium szelekció.

Így jött ki a 760eft. + gyogyszerek 200ezer. + std, tenyésztés, HIC, Hepa, mell UH. Ez kb 150-200 ezer volt. Igy a vége kb.1,2 millio.


Minden más vizsgálatom megvolt.

57. tundev (válaszként erre: 55. - 40c893d684)
2019. márc. 15. 19:21

A 14 millió/ml az nagyon jo. :)

Arra elvileg még inszemináciot is szoktak csinálni.


Nekünk 3m/ml. Pedig mütét elött 5m/ml volt.


Lesz egy ciklust megelőző uh. Majd szurizás alatt még 4 uh. Azutá a leszívás és beültetés.

56. antia80 (válaszként erre: 52. - Tundev)
2019. márc. 15. 18:17
Szia, azt megkérdezhetem hogy ebbe az összegbe csak az alap lombik volt, vagy más vizsgálatokat is ott csináltattál. Voltam náluk és azt mondták hogy átlag 700-800 ezerbe meg áll gyógyszerekkel együtt egy lombik ha viszem a kért vizsgálatokat.
55. 40c893d684 (válaszként erre: 54. - Tundev)
2019. márc. 15. 15:54

Mennyi az annyi nektek?

Nálunk 14 millió/ ml.

Próbálkozik most a Folandrollal, hátha, majd húsvét után kontroll, utána meglátjuk.


Egy olysn kérdésem lehet-e még, hogy mondjuk optimális esetben egy lombik folyamat az intézetben kb mennyi megjelenést jelent? Nekünk ez is szempont, mert vidékiek vagyunk, nem mindegy hányszor kell felutazni, mennyi szabadságot kell kivenni.

54. tundev (válaszként erre: 53. - 40c893d684)
2019. márc. 15. 15:34

Nekünk is a mennyiség a legnagyobb baj. Most telt el egy lév és sajnos nekünk a mennyiség nem javult :(


Amugy a beavatkozás nem volt fájdalmas, férjem már másnap ment volna tenni-venni, de szigoruan ágyban fekvésre itéltem. Azt mondta, hogy az volt a legrosszabb neki, hogy feküdnie kellett, pedig semmi baja nem volt :)

Amugy Szabó doki műtötte.


Ugyhogy nem kell félnie a férjednek. :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook