Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Remélem a csemetém sosem próbálja ki a speedet, meg semmi... fórum

Remélem a csemetém sosem próbálja ki a speedet, meg semmi... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 30. 22:49

Én a Pepsit javaslom!


[link]

10. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 05:32
Egy szülő sem szeretné.
9. levarosbukta (válaszként erre: 8. - Myra)
nov. 26. 19:47

"Mindenki saját maga alakítja a sorsát."


Nem éppen! Sajnos a rossz példa is példa. Sajnos sok gyereknek esélye sincs saját magának alakítania a sorsát. Főleg ha rossz körülmények közt nő fel és nem lát más kiutat ő sem, vagy nem is keres kiutat mert nem tudja hogyan lehetne másképp élni. Szerencse kérdése ki hova születik.

8. Myra (válaszként erre: 7. - Apeeng)
nov. 26. 19:35
Nem hiszem, hogy szerencse, hogy kiböl mi lesz? Mindenki saját maga alakítja a sorsát.
nov. 26. 19:09

aki volt gyerek(akár nagyon régen is) az emlékszik rá(ha akar), milyen is volt a haveri kör...


...eltelt pár évtized, és ma már jobb körülmények közt teszik a szépet a fiúk...egy eldugott kínai kisközért mögött szívnak(bármit is), isszák, kínálják az energiaitalokat, tulajdonképpen "menőznek"....

Ezt szarabb körülmények között, de mi is megtettük 50-60 évvel ezelőtt..


Hogy ki mivé válik, az inkább szerencse kérdése...és néhány jókor elhelyezett pofofon kérdése. Persze nem árt, ha a szülő példakép...aztán valami lesz...

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 15:51

Akkor sokat kell beszélgetni. Őszintén és felnőttként kezelve a gyermeket. Meg fogja érteni, hogy mennyire károsak ezek a szenvedélyek és mennyire rabjává lehet válni.

Beszélni kell a jelenségről, a veszélyről, a barátokról.

A szülőknek pedig el kell gondolkodni, hogy milyen példát, problémamegoldást kínálnak, mutatnak a gyermeküknek.

Törekedni kell arra, hogy a gyermek bizalma a tinédzserkorban is megmaradjon a szülők felé. El tudja mondani, megosztani a szülőkkel a gondolatait, érzéseit és problémáit. A családon belüli bizalom és üsszetartás nagyon fontos.

nov. 26. 15:34
Jó, hát én is remélem.
4. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 14:38
Ahhoz elég az alkohol is, könnyebben elérhető és olcsóbb.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 14:31
Ha erős jellem, nem kell aggódnod.
nov. 26. 12:44
Én teljes mértékben megértem,de ezt sajnos nem tudod befolyásolni! Egy barátnőm fia "legjobb nevelést" kapta,kiváló tanuló volt,majd később kiderült,hogy drogfüggő! Több napig volt fent,úgy készült az államvizsgára hogy speedet használt. Jogász lett,de mai napig drogozik minden hétvégén,sőt már munkája során is. Ja...nem kell hozzá társaság,tudok olyat is aki magától kezdte el!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook