Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Reggeli hiszti az oviban! Tapasztaltad már?:) fórum

Reggeli hiszti az oviban! Tapasztaltad már?:) (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 14. 21:36
Oviban nem, de a bölcsiben igen, másfél évig minden nap. Persze csak addig tartott, amíg látott.
13. katus3 (válaszként erre: 11. - Ekka)
2010. szept. 14. 11:19
Lányom a szemét csukta be,amikor épült az ovi,és arra mentünk. Látni sem akarta! Most meg hogy megyek érte,úgy kell kicsalogatni a teremből.:-)
12. katus3 (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2010. szept. 14. 11:13
Nálunk tényleg így volt! Előfordult,hogy odajött a lány,és előttem ordított Bettivel.Azt hittem,ott helyben leverem. Szóltam óvónéniknek,szülőknek,a gyereknek,nem használt. Idén új ovi, semmi gond nincs,boldogan szalad befelé.
11. Ekka (válaszként erre: 9. - 5e76004fb5)
2010. szept. 14. 11:11

És akkor mi van, ha ovi hallatán befogja a fülét, hangos énekbe kezd, vagy éppen a számat tapassza be?

(hallani sem akar az oviról)

10. Ekka
2010. szept. 14. 11:10
Hajjjajjjj! A mai nap igazán nehéz volt! Oltári nagy hiszti volt ma az oviban! (Nem ismertem a Lányomra)..ha minden reggel ezt fogja csinálni, hát én kiszaladok a Világból!
2010. szept. 14. 11:10

Az ovónőnek igaza van türelem!

A legkisebb óvodás és még a mai napig is van "nemakarokovibamenni" hiszti.

Én a figyelemelrerelés módszerét szeretem a legjobban. Több mese szól az óvodába járásról talán segít.

2010. szept. 14. 11:07
Én sem ugy gondoltam, de ha nem hadjuk ott, mi akarjuk vigasztalgatni még rosszabb. Amugy lehet nem a legjobb módszer , de én néha szoktam igérni neki aproságokat és az bevállik 1-2 hetente egyszer, na meg persze elmagyarázom , hogy miért is nem jöhet velem.
2010. szept. 14. 11:06

2hetente járunk oviba mi is. ma reggel már végre nem mondta h nem megyünk, csak h még üljünk egy kicsit. :) oviban pedig 1-1könnycsepp még mindig van. irigylem azokat akiknek már hangosn köszönve, boldogan rohan befelé a csemetéjük.

Óvónénik szerint viszont egész nap jókedvű és játszik a kisfiam, csak nekem és az elválásnak szól a sírás.

Ma azt mondta, nem eszem az oviban, majd itthon. Mi lesz az ebéd? -azt hittem megzabálom egy helyben. :)))))))))9

6. Jéghegy (válaszként erre: 5. - 7f1aaaaa11)
2010. szept. 14. 11:04
Én ugyan nem hátráltatom. Sőt! Maximálisan hálás vagyok nekik, hogy bírják ezeket a reggeli cirkuszokat szeretettel kezelni!
2010. szept. 14. 11:02
Igen, rendszeresen, főleg hétvége után, de az ovonéni ezt álltalában orvosolni tudja nállunk, csak hagyni kell hogy végezze a munkáját.
4. Jéghegy (válaszként erre: 2. - Katus3)
2010. szept. 14. 11:02
Az enyém is ezt mondja, de az óvónő szerint nem igaz. (ismerem az óvónőt, nem beszél félre) Amúgy pedig 6 gyerkőc van a csoportba!
2010. szept. 14. 11:01

2.hete járunk oviba, és reggelente ne tudjátok meg, hogy mi van.

Reggel erőszakkal öltöztetem fel, mert másképp nem megy.. szinte vonszolnom kell az utcán. Az oviban ruhástól veszik el tőlem!

Ez idő alatt ordítás! (Ő ordít, nem én)

Próbáltam szépen, nagyon szépen, nagyon-nagyon szépen, de fel sem fogja amit beszélek!

Kezdek én is kiborulni.

Óvónők szerint türelem, most kezdte az ovit, majd "betörik".. Ja, be! De mikor? 2078-ra?

2010. szept. 14. 10:59
Igen,de pár nap után kiderült,hogy bántották.
2010. szept. 14. 10:58
Reggeli hiszti az oviban! Tapasztaltad már?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook