Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Reggeli sírás az oviban fórum

Reggeli sírás az oviban (beszélgetős fórum)


10. Tim7
2014. jún. 18. 17:30

Ez nagyon jó ötlet, köszönöm!!! ;-)

Holnap életbe is léptette.

2014. jún. 17. 19:28

Bar nincs tapasztalatom ezen a teren,de probaltad mar motivalni? Nalunk itthon van egy tablazat,amiben pecseteket gyujtenek,5 utan jon a "gyerek rago".

Az en fiam szeret oviba jarni,viszont van testver "harc",ha segitik egymast,kedvesek egymassal,elsore osszepakolnak,stb,kapjak a pecsetet.

Nalatok hiszti mentes reggelekert lehetne osztani,a jutalom meg,amit szeret.

Nem tudom,csak egy tipp!:-)

8. Tim7
2014. jún. 17. 10:39
Álltalában én viszem.Az igaz,hogy akaratos gyerek de Pszichológus még eszembe sem jutott!!Többször beszéltem az óvónőkkel és ők csupán azt mondták,hogy: az elszakadás nála így jön ki,és azon kívűl nincs vele baj!Jó volt neki ithol anyával!Persze nem azt jelenti hogy amelyik gyerek nem sír annak rosszak a szülei csak a kisfiam így ragaszkodik.Olyan rosz őt így látni ,úgy szeretnék segíteni neki.Próbáltam győszködni,próbáltam határozott lenni de egy pár nap után megint előjön. :-(
7. körömvirág (válaszként erre: 1. - Tim7)
2014. jún. 17. 10:07

Az enyém most lesz nagycsoportos, de a reggelek nagy része úgy kezdődik, hogy anya én n em szeretnék óvodába menni és néz rám bánatos kiskutya szemekkel...aztán mikor megy érte az apja, kivétel nélkül maradni akar még, és: apa, miért jöttél ilyen korán értem?

Főleg akkor van ilyen nemszeretekovibamenni gondja, ha pl a legjobb barátjával összevesztek, vagy az óvónéni mérgesen rászólt :D


Szerintem hagyd, nincs semmi baj, ráadásul az óvónéni is azt mondja, hogy minden ok.

6. tündér74 (válaszként erre: 4. - Cippora)
2014. jún. 17. 10:01
:DDDDD
2014. jún. 17. 09:31

Unokatesóm kisebbik gyereke még nagycsoport elején is megkönnyezte, hogy anya elmegy dolgozni. 5 perccel később már rohangált a többivel...

Minden gyerek más...

4. Cippora (válaszként erre: 3. - 4740439ec6)
2014. jún. 17. 08:14

Minek??? :D


Komolyan lassan már ha el fingja magát egy gyerek akkor is rögtön pszichológushoz fogják küldeni...

2014. jún. 17. 08:00
Pszichológus?
2014. jún. 17. 07:58
Szia! mindig Te viszed Őt?
1. Tim7
2014. jún. 17. 07:56
Kisfiam szeptemberben kezdte az ovit és még mindig sír reggelente, hol jobban -hol kevésbé. Annyi mindent megpróbáltunk már de mindhiába. Pedig azt mondják az óvónők hogy jól elvan napközben ,kisbarátja is van. Valakinek valami ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook