Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Regenor negativ tapasztalat fórum

Regenor negativ tapasztalat (beszélgetős fórum)

2020. dec. 8. 16:12

Sziasztok!

En igaz fogytam tőle de mint kiderult artottam magamnak

Nem tudtam tavaly volt egy félig eszmeletvesztesem. Elkezdtem május elejen a regenort, augusztusban abba hagytam viszont akkor elvesztettem az eszméletem és be is remegtem utána még 2 hasonló rohamom volt, kiderult epilepsziás vagyok. Nem a regenkrtol de sajnos elosegitette. Mivel az epilepsziasoknak a sok zsír bevitel nem a legjobb.

És pl sehol nem írják hogy épisek ne is használják. Maga az étkezés miatt 😥🙄 így tömören ennyi

2019. okt. 13. 09:33

Sziaszok, megosztanám saját tapasztalatomat veletek.

Idén kezdtem bele a Regenor kúrába, saját döntés volt, senki nem beszélt rá, fogyni akartam és több ismerősöm is szépen lefogyott tőle. 3 hónap alatt a 10 kg le is ment, épp gondoltam, hogy na még 3 hónap és bomba nő leszek,de jött egy nagy zuhanás, mikor kiderült, hogy barátnőmnél iszonyú magas vérnyomásemelkedést okozott, aki összesen 5 napig csinálta a regenor kúrát. Az első naptól panaszkodott, hogy rosszul van, elviselhetetlenül fáj a feje, munkahelyről haza kellett jönnie, és ekkor még csak az első heti 5 ml-es csökkentett adagot szedte. Megmértük a vérnyomását, 176/92volt! Amúgy 100/70 kb az átlag vernyomása! És ekkor már jobban volt, mikor mértük, gyanítom 200 körül lehetett mikor rosszabbul volt. Nos, akkor már megmértem a sajátomat is, én is alacsony vérnyomásos vagyok amúgy, a mérés eredménye: 162/97! Barátnőm egyből abbahagyta a regenort, és 4-5 nap alatt rendeződött a vérenyomasa, megszűntek a rosszullétek. Én még teszteltem 3 napot, reggelente 140 körüli értékek voltak, estére 160-170 között volt. Nekem is voltak fejfájásaim, de csak enyhék, betudtam annak, hogy sokat dolgozom, de mint kiderült, volt más alapja. 2 hét kellett, hogy rendeződjön a vérnyomásom.Mikor jeleztem a kúravezetőmnek a helyzetet,abszolút tagadás volt az első reakció. Nagyon rosszul esett, mert régi ismerősöm és segítő hozzáállást vártam, de mást kaptam. Megadták a cég"természetgyógyászának a telefonszámát,aki megpróbált lyukat beszélni a hasamba és legjobb havaslata az volt, hogy ilyen magas vérnyomásra bizony szedjünk vérnykmáscsökkentőt! Amúgy menjünk biorezonanciás szűrésre, és aztán !orvosi felügyelettel! nyugodtan fogyhatunk tovább a regenorral! Nagyo ideges lettem, be is fejeztem vele a beszélgetést.Nagyon felháborodtam, kinek ér annyit egy fogyás, hogy aztán orvosi felügyelet kelljen hozzá!???! Persze az elején kellett volna orvossal konzultálnom, és biztosan azt javasolta volna, hogy ne kezdjek bele! Utólag volt orvosi konzultáció, nem javasolt bárkinek ez a kúra, nagyon komoly egészségügyi problémák merülhetnek fel abszolút jól működő szervezetnél is! A regenort úgy értékesítik, mint egy csodaszert! De a mellékhatásairól semit nem mondanak. Ha meg probkémád adódik, hát olddmeg, mert nekik aztán nincs rá semmi igazi megoldásuk.

A cég sok-sok más termékét is kipróbáltam, ahol viszont pozitív tapasztalataim vannak. A vitaminjaikat most is szedem, a víztisztítójuk is be van szerelve nálunk, ezek rendben vannak. Kellett egy termék nekik, amivel vevőkört tudnak fogni, ez a regenor, de sajnos ez pont keresztülhúzza a cég jóhírét,ha baj van, nincs segítség!

10. eindhovenaar (válaszként erre: 9. - Leonka)
2018. okt. 25. 10:52

Nem a Regenortól, mint tejsavótól, lettél beteg, hanem a javasolt DIÉTÁTÓL. Három evőkanál telített zsír bevitele naponta nagyon egészségtelen. Ha a májad nem adja be, akkor olyan mértékű érelmeszesedést kapsz pár éven belül, hogy jöhet a bypass.

Normál, változatos, cukor és telített zsírokban szegény, vitaminban gazdag, napi egy adag gyümölcs és legalább 250 gram zöldség, és elegendő fehérje és rost, egy jól kiválasztott multivitaminnal és napi legalább 30 perces intenzív mozgással meghozza az eredményt.

Remélem a májfunkciód már jó, és további Regenor-mentes fogyást kívánok!

2018. okt. 23. 11:22
Két évvel ezelőtt elkezdtem én is a regenor kúrát. Nem igazán hittem benne, de a barátnőm piszok sokat lefogyott vele, ő beszélt rá. De mint tudjuk két szervezet sem egyforma, én nem fogytam tőle pedig mindent betartottam. 10 hónapig csináltam a kúrát, mivel bíztattak, hogy majd beindul, hát nálam nem tette és abbahagytam. Aztán majdnem egy év után újra elkezdtem gondolván talán valamit elrontottam, szigorúbbra fogok mindent. Aztán beteg lettem, már tartott egy ideje. Állandó hányinger, gyomorfájdalom és egyre csak híztam. Elmentem belgyógyászhoz. Kiderült, hogy a szervezetem nem bírja a zsírt megemészteni, valószínűleg besokallt, elszállt a májfunkcióm és sorolhatnám. Meg sem mertem mondani az orvosnak (aki hepatológus is), hogy ezt a diétát csináltam. Vitaminokat és emésztést segítő gyógynövényeket illetve májregeneráló szereket kaptam, illetve zsírmentes diétát kell csinálnom, és mozogni. 3 hónap alatt 11 kilót fogytam. Így utólag már nem hiszek a regenorban én beteg lettem tőle és soha többet nem ajánlom senkinek.
2018. aug. 31. 19:39
Annyi, hogy önmagában a termék teljesen hatástalan (tejsavó), ha meg diétázol és odafigyelsz az étrendedre akkor eleve eredményes leszel. Magyarán felesleges pénzkidobás. Bajod nem lesz tőle, mivel nincs benne semmi veszélyes összetevő maximum a tejcukor amire van aki érzékeny. Aztán hogy kinek mennyire szimpatikus ez a fajta magasabb zsír alacsony szénhidrát 0 gyümölcs diéta az egyénfüggő.
7. magány77 (válaszként erre: 2. - Marica777)
2018. aug. 31. 10:48
Szia. Nagy vonalakban megosztanád velem?
6. Icuska538 (válaszként erre: 3. - Páfrányfenyő)
2018. aug. 30. 14:48
Hát hogy hogy alszol azt csak te tudhatod.....??!!!
2018. aug. 30. 14:45

Csak a pontosítás kedvéért.


A Regenor mellett a diétát is követte, akinél mellékhatás jelentkezett, vagy csak a folyadékot itta?

2018. aug. 30. 10:32
Én is fogyasztom a Regenort , személyesen nincs semmi negatív tapasztalatom , de mástól hallottam elég sok rossz mellékhatást
3. páfrányfenyő (válaszként erre: 2. - Marica777)
2018. aug. 28. 15:04
Ilyent még nem hallottam. Érdekelne, hogy volt-e, van-e valami az emésztéshez kapcsolódó egészségügyi gondod, mennyi ideig fogyasztottad, milyen gondjaid voltak, azóta más eszközzel megoldódott-e a problémád, jól alszok-e, mit mozogsz, mennyi folyadékot iszol? Ha nem sok ennyi kérdés!
2018. aug. 28. 07:04
Igen, nekem sajnos van. Nem nyitom a vitát, de nekem többet ártott mint használt.
2018. aug. 27. 16:43
Van valakinek rossz tapasztalata a regenorral??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook