Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Püspökladány és környéke fórum

Püspökladány és környéke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
97. gne2 (válaszként erre: 96. - 1bea8350a2)
2010. jan. 8. 17:03
Az is nagyon jó! :)
2010. jan. 8. 16:55
Áh hülye vagyok, elírtam, nem 5-ös, hanem 4-es...hát igen, 5-ös az csak szebb lenne...:D
2010. jan. 8. 16:55

Igen, sajnos így van. Nagyon sok embernek kéne ahhoz összefogni, hogy egyáltalán szóhoz jussunk, de ekkor sem biztos, hogy lenne eredmény...:S

Na de beszélgessünk inkább szebb és jobb dolgokról :D

Képzeld a mai matek vizsgám 5-ös lett!! Jajj úgy örültem neki:D

Hogy vagytok ebben a változó időben? Hogy bírjátok ezt a sok esőt?

2010. jan. 7. 14:13
Sok minden válatozott régről.Jó volna ha egy kicsit is tudna változni a világ. De hát eröl nem mi döntünk. Ugy is az lesz amit az okosok akarnak :S
2010. jan. 7. 08:12

Köszi szépen a biztatást! :)

Így igaz, a mai világban már nagyon meg kell gondolni a babavállalást, nem úgy van, mint régebben. Sajnos:S

Na de majd eljön mindennek az ideje ;)

2010. jan. 6. 21:14

De kis cuki lehet gne2 :))Szeretem a kicsiket.akkor jó helyen született.Volt fogadott orvosod vagy csak épp aki majd akkor lesz ügyeletes? itt ladányba ki a dokid?


Jajj tényleg nori vizsga időszak van. Na akkor sok sikert és jol sikerüljön minden :)Még neekem sincs babó de jó volna már de addig mig nincs meg neki a biztos háttér addig nem jöhet.

2010. jan. 6. 20:49

Itt vagyok, bocsi hogy ilyen sokáig nem írtam, de annyira el vagyok most havazva, tele vagyok vizsgákkal, ma is vizsgáztam közgazdaságtanból, nem lett valami fényes, de legalább görbül ;)

Péteken matek vizsgám lesz, most már tartottam egy kis pihenőt, mert már nem bírtam...Na de ezzel jár az egyetem. :-)

Sajnos én még nem igazán tudok hozzászólni a babás témákhoz, még korai nekem, de szeretem olvasgatni a bölcsebbeket :) Van egy 10 éves öcsém, igaz végig kísértem a gyerekkorát, de csak nem anyukaként :) Nagyon szeretem, ő a legfontosabb a számomra, annyira jó a testvéri szeretet :) Remélem az én gyerekeim is így fogják majd szeretni egymást :) Jó éjt Nektek! :-)

90. gne2
2010. jan. 6. 16:28

Én eleve pénzért kértem a "vigyázást", ezért nem értettem.

6 hónapos már a kisfiam. :)

Ő Debrecenben született, a klinikán. Biztonságosabb volt így, úgy volt, hogy 30. héten meg kell születnie. De a végén csak kihúztuk a 38. hétig! :D

2010. jan. 6. 11:19

De egy kis izé már nem azért,most nem mindegy hogy 1 vagy 2 gyerekre vigyáz.Nem értem az ilyeneket.

Hát igen két gyerek mellett nehéz napirendet csinálni.Mennyi idös is a kicsi?Őszibarackot azt én is szerettem de most is. Tudja ő mi a jó :)) Annyitól nem lesz baja estleg hasmenése. :)) Hol született?Berettyóújfalú vagy Karcag?


Nóri merre vagy? :))

88. gne2
2010. jan. 5. 22:01

Áh, tudod a néni, akitől kérdeztem, hogy néha vigyázna-e a gyerek(ek)re, azt mondta, hogy akkor, ha a saját unokájára nem kell, és akkor, ha éppen ráér. Szóval elég furcsa volt, azóta nem is szóltam inkább.

De most hogy már újra jár oviba a lányom, egész jó, a kicsivel sokat játszunk, és lassan a lakást is rendbe tudom tenni helyiségenként haladva! A kisfiam nagyon jó baba, nevetgél, gagyarászik, nézeget, így tudok tőle haladni. :) Ő még mindig szopik, így sokáig úgysem tudnám másra hagyni. Bár ha nagyon éhes, megeszi a tápszert is, és már ismerkedik a gyümölcsökkel! A nagy kedvenc az őszibarack: az első kóstolgatáskor 1-2 kanálka után még tátotta a kis száját, így abból azonnal megevett egy fél üvegnyit. :D Tudom, hogy nem szabad először ennyit adni, de olyan édesen cuppogott és csücsörített hozzá, hogy adtam neki. :D

2010. jan. 3. 11:46

Na még szerencse hogy mindenbe van valami jó :))

Hát ez a rossz hogy nem lehet barátkozni. :S valaki mindig tart valmitöl :s De hátha sikerül egyszer összehoznotok hogy eltudjatok menni valahova. :)

86. gne2
2010. jan. 2. 20:25

A calcium pezsgőtabletta allergiára nagyon jó. Csak nem hat azonnal, mint az injekció. De azt csak ritkán kapok, mert olyankor nem szoptathatok. Mondjuk a calciumtól fáj a pocakja a kisfiamnak, elég jól átmegy a tejbe is! De jót tesz neki, mert segíti a csontképződést, erre pedig nagy szüksége van a betegsége miatt. Minden rosszban van valami jó! :)

Annyira nincs jó hangom, csak szerettem a társaságot, jó volt néha kikapcsolódni. Itt nem járok egyik karba sem. Így marad majd a tv-vel együtt éneklés! :D

Éppen ma beszélgetünk a férjemmel, hogy mi sosem tudunk elmenni sehova... A nagyszülők nincsenek a közelben, kevés embert ismerek itt. Akiket kérdeztem, hogy néha elvállalna-e gyerekvigyázást, elég furcsán reagáltak. Pedig eleve pénzért mondtam, nem ingyen. Nem baj, megoldjuk, ahogy tudjuk. :)

2010. jan. 2. 11:56
Na arra is jó a calcim tabletta nem csak dongó csípésre?:)Akkor jó hangod lehet ha még énekkarba is jársz. :) Nekem aztán nincs hangom :)melyik karba jársz jártál?Most az egyiknek meg halt a tagja. :S :(
2010. jan. 1. 17:39
B.Ú.É.K!!!
83. gne2
2010. jan. 1. 15:41

BÚÉK! :)


Nem csak a szülőkhöz mentünk volna, hanem mielőtt ideköltöztünk, énekeltem a helyi nótakörben, és velük lett volna szilveszteri összejövetel. (Oda sütöttem a tésztát is, de így megmaradt nekünk.) De az arcom és a kezeim elég rondák voltak még délután is, pedig kettesével ittam a calciumot. :(

Mi az ablakokból néztük a tüzijátékokat. A városra egészen jól rá lehet látni a nappalink ablakaiból, persze a legjobb az emeleti teraszról lett volna, de hideg volt, nem mentünk ki. A lányom még 1 órakor is pörgött, nem akart lefeküdni aludni, igaz, hogy délután sokat aludt, fél 6-kor kelt fel. A kicsit persze a szokásos időben lefektettem, annyi volt csak a furcsa neki, hogy az éjféli szoptatáskor most mindenki fent volt.

Mi is szeretjük a hamburgert! Amikor bevásároltam, láttam, hogy féláron vannak a hamburgerzsömlék, 25%-os engedménnyel a darált hús, úgyhogy adta magát, hogy pár szem paradicsom, uborka, lila hagyma is került a kosárba és délre meg is volt a nagy kedvenc! :D Tepsiben szoktam sütni a húspogácsákat, így szerintem sokkal finomabb, nem tocsog a zsiradéktól.

Mi 1 óra körül feküdtünk le, 9-kor keltünk. A kisfiam keltett bennünket, éhes volt, gügyögött! :)

2010. jan. 1. 14:04

Helló Mindenki! Boldog Uj Évet Mindenkinek!!


Hu hamburger de szeretem meg a kókuszos sütit is.Finomakat csiniztél :)

Hát sajnálom hogy otthon kellett maradnotok a fránya allergia miatt.De biztos olyan jol éreztétek magatokat mintha elmentetek volna a szűlőkhöz.

Medig birták kicsik a nem alvást?:) Mi 2 órakkor már haza jöttünk. Nem volt valami nagy buli.Lehet azért mert sokfelé csináltak házi bulikat is. De sebaj majd hátha jövöre :)

81. gne2
2009. dec. 31. 18:14

Sziasztok! :)

Boldog új évet kívánok nektek is! :)

Én hamburgereket csináltam, kolbászt és fokhagymás húst sütöttem krumplival, lesz még virsli is persze. És kókuszos sütit sütöttem.

Úgy volt, hogy megyünk ma anyuékhoz, de kijött az allergiám (és pont az arcom dagadt be), úgyhogy inkább nem mentem így sehova... Ketten leszünk + a gyerekek.

Bevásároltam, és itthon leszünk, tévét nézünk majd és társasozunk.

Nektek jó szórakozást kívánok! :D


BÚÉK!!!

2009. dec. 31. 16:34
:) köszike szépen. Igen olyan rossz ez az idő.Meg hideg is van. :S Sok mindenkitöl hallotam hogy inkább otthon maradna legszivesebben.De hát egyszer van szilvezster egy évbe. :) Hála istennek :)
2009. dec. 31. 16:18

Hát nekem sincs semmihez kedvem, annyira szar ez az idő, nincs semmi szilveszteri hangulatom...Már a fejem is megfájdult, ugy hogy még nem tudom hogy mi lesz, órák kérdése és eldől:D

Jó bulizást Nektek!!!

2009. dec. 31. 14:49

Szia.Na örülök hogy jol sikerült a doga :)

Nálunk is virsli és rétes van.Mindkettőt nagyon szeretem.Mész ma valahova bulizni? Vagy otthon maradsz?Mi megyünk is meg itthon is leszünk. :)Valahogy nincs az a nagy kedv hogy na irány bulizni.

2009. dec. 31. 13:38

Szia Marcsi! :D

Így van, azt a rengeteg kaját ki is kell pihenni, de legfőképp a szombati buli után egész nap pihentem...kicsit jól sikerült :P :) Na de erről nem szeretnék itt bővebben beszámolni.

Nálunk is a szokásos menü volt szenteste, sült hal salátával meg diós-mákos bejgli.

Karácsony 1-2. napján nagyszülőknél voltunk, vagy ők nálunk, egész nap ment a dőzsölés, volt minden, mi szemszájnak ingere.:D

Ma estére szendvics, virsli a menü és az elmaradhatatlan rétes.:D

Jaaa majd el felejtem:D 5-ös lett a vizsgám :D


Mindenkinek jó szórakozást estére és B.Ú.É.K.!!!

2009. dec. 29. 23:08
Hahó merre vagytok?Nagyon lecsendesültünk.Mindneki piheni a karácsonyt? :)))
2009. dec. 26. 13:20

Sziasztok!Boldog Karit Mindenkinek!!


Milyen az a tepsis raffaello?Ezt még nem hallotam. :)

Nálunk a menü Sült kacsacomb párolt lila káposztával meg rizsa volt és Töltött káposzta.Ez a szokásos menü. :)

És neketek mi volt?

74. gne2
2009. dec. 22. 22:19

Az jó, ha nagy a készülődés! :D

A lányom még inkább csak hátramozdító ;) a sütés-főzésben.

Nálunk nem szeretik a bejglit. Így mindketten (férjem és lányom) választhattak egy-egy sütit, amit megcsinálok. Ezért lesz Kinder-szelet és tepsis raffaello. És kekszgolyó, mert azt imádják elkészíteni is! :D Bár a lányom lúdláb tortát is kért, amilyet a szülinapi összejövetelre sütöttem. Még meglátom, hogyan lesz időm, de az nem olyan nagy munka. A mézest leszavazták, de még lehet, hogy most gyorsan összegyúrok egy adagot.

Minden ünnep után csak kidobálom a sok ételt és sütit. Ezért most tényleg nem sütök majd sokat. Esetleg olyat, amit ha nem fogy el, akkor lefagyaszthatok. Ételt is csak olyat, amit tényleg szeretünk, és biztosan elfogy! :)


Nálatok meg van már, hogy mi lesz a menü?

2009. dec. 22. 22:05
Helló helló!Na akkor nem soká ki kecmerekdetek már belöle.Hu én már megcsináltam a mézest Vasárnap most a zacsiba van puhulni :) Mindig kemyére sikeredik.De azért érdekes módón minidg elfogy :)Holnap egy kis diós kalácsot sütök ha mindne igaz :) Csütörtökön meg füstölt sajtos kiflit és a sütést be is fejeztem.Utánna kezdödik a kajcsi csinálása.
72. gne2
2009. dec. 22. 21:11

Sziasztok! :)

Javul a család, már "csak" a kicsi beteg. :( A karácsonyi készülődés nekem eddig az orrszívásról és lázcsillapításról szólt... Még holnap sütök majd 2 sütit, de nem viszem túlzásba, mindig ránk romlanak, mert általában az ünnep 1-1 napját a szülőknél töltjük. A fát megvette ma az uram, holnap hozza haza. ;)

Nálatok? Nagy már a készülődés?

2009. dec. 22. 13:46

Köszi szépen, még nem tudom az eredményt, de ha meglesz és szalonképes, akkor kiírom ide :P:D


Hogyan készülsz? Sütsz valami finomat?

Én mézeskalács házikót akarok, csak időt kéne rá szánni...:)

2009. dec. 22. 11:05

Szia!Szoritok hogy jo legyen.Bár már lehet hogy tudod milyen lett :)Velem nem sok.Ezerrel készülök a karácsonyra. :)


gne2 merre vagy? :))Remélem jol vagytok már!!!!

2009. dec. 21. 21:14

Szia Marcsi! Ma írtam egy vállalatgazdaságtan vizsgát, remélem jól sikerült:D

Veled mi újság?

2009. dec. 21. 17:41
sziasztok.Miujság erre felé?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook