Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Püspökladány és környéke fórum

Püspökladány és környéke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. jan. 24. 17:04
Sajnos én is ismerem :)) Igaz hogy egy olyan nöje van akinek van gyereke és ráadásul már közös gyerek is van?
2010. jan. 24. 15:11
Aha szoktam menni persze, csak ebben a vizsgaidőszakban fogtam magam vissza...:P:D Igen ismerem, miért kérdezed? Ismered Te is?
2010. jan. 23. 21:17
köszike. :)) bulizni szoktál elmenni? Jut eszembe még most látom Nagyrábéi vagy ismered Kasza Lalit?
2010. jan. 23. 19:52
Gratulálok Nektek, azt kívánok, legyetek együtt még nagyon sokáig :)))
2010. jan. 23. 13:30

Nahát igen a tavasz :)))Annak idején én is igy voltam vele na majd tavasszal :))

De a végén nem a tavasz volt hanem a nyár vége :) Nekem már 5 éve van egy kapcsolatom ami nagyon jó eddig. :))

2010. jan. 23. 09:28
Hát most nincs senkim, sajnos...de dolgozok az ügyön ;))) Most a vizsgák miatt nem is nagyon volt ilyenre időm, de nem soká jön a tavasz, jó idő, majd másképp lesz ;) És Te? :)))
2010. jan. 22. 21:58
Jaja. A pasikkal hogy állsz? :)
2010. jan. 22. 20:39
Így van, majd elhagy egyszer bennünket...remélhetőleg :D
2010. jan. 22. 17:54
Nekem most azért jött elő sok mert abba hagytam a tabletta szedését.Az valamenyire visszafogta. De hát edig is kibirta velük ezután is :))
2010. jan. 22. 13:09
Az biztos, hogy kb. 1000 termékből 1, amit segít, persze ez olyan dolog, hogy a termékek nagyrésze az átlagos pattikra, de amilyen nekem volt...na arra semmi se :D Ha most visszakapnám azt a pénzt, amennyit én már ráköltöttem a sok krémre meg gyógyszerre, akkor most tudnék belőle venni egy pár dolgot. Már egy jó ideje nem kísérletezek semmivel, talán "kivövöm"...Reménykedjünk benne, hogy hamar elmaradoznak ezek a rondaságok ;)
2010. jan. 22. 12:13
Jesszus :S Akkor tényleg nem megyek :) Bár ez lehet hogy kozmetikus függő. De inkább még se. :) Apránként ha olyan ki nyomkodom én. De mellőzöm azt is :) Probáltam már kenceficéket is de az se csináltak semmit. Hiába reklámozzák nem tudnak azok semmit :)
2010. jan. 21. 16:27
Én sem ajánlom a kozmetikust, mert én már befürödtem vele...nekem is ajánlották még 2 éve nyáron, voltam is nála 2 alkalommal, és olyan vörösre nyomkodta az arcom, másfél óra kínszenvedés volt, és ahogy utána kinéztem...hát azt jobb elfelejteni...azt sem tudtam, hogy jöttem akkor végig az utcán, olyan csúnya voltam...:'( Akkor vagy 2 napig ki se mozdultam, majd csak utána csökkent a pirosság. Azóta nem nyomkodom, próbálok nem hozzá nyúlni, igaz nem könnyű, mert állandóan piszkálnám, de meg kell állni. Én már magamon kitapasztaltam, hogy melyek azok amelyek olyan nagyon gyulladtak, ahhoz nem szabad nyúlni, 1-2 nap múlva szépen elmúlik. Az ilyeneket meg képzeld TŰVEL nyomkodta a kozmetikus, gondolhatod, mennyire megkínozta az arcom, még mindig vannak hegek...:S Úgyhogy tényleg ne menj hozzá, legalábbis az arcoddal:))
2010. jan. 20. 21:13

Pattanás jajj ne is mondd! Az nekem is van. Olyan helyeken kitud jönni hogy meg áll az eszem :))Gondoltam már hogy ugy is járok kozmetikushoz szemöldök szedésre csináltatok már egy arckezelést is de amiket hallotam rola inkább nem. :)) Tépkedés is fáj hát még az ha nyomkod.


gne nagyon eltünt :(((

2010. jan. 20. 20:19

A kamillát már én is próbáltam, főleg amikor úgy éreztem, hogy arcüreggyulladásom van, mert jól kitisztítja az orrüreget, másrészről meg jó a pattanásokra is, amivel küzdöttem/küzdök több kevesebb sikerrel még most is...Na de ez már más tészta :D


gne hol vagy???

2010. jan. 19. 20:42
Köszi! :) Nem szedek. Mert akkor örökké a patikába mehetnék. Iszom a sok teát meg gözölögtetek kamillával és ennyi.Van olyan hogy egy káűét hétig semmi utánna elöjön megint. :))
2010. jan. 19. 16:02
Jajj szegény...jobbulást!!! És ilyenkor szedsz gyógyszert? Bár állandóan az sem jó, hozzászokik a szervezet...
2010. jan. 17. 12:28
Nem allergia.Ilyen hüvös időkbe örökké előjön. Főleg télen.
2010. jan. 16. 20:26
És mitől van a nátha? Allergia? Remélem javítható a helyzet! :)
2010. jan. 16. 11:04
Jó lenne. Nem szeretek beteg lenni. Igyis örökké náthás vagyok.Lassan már egy papirzsepkendő gyár mellé kell költöznöm annyit elhasználok :))))
2010. jan. 15. 21:13

Köszi a biztató szavakat! :)

Reméljük elkerül mindket ez a vírus, kimaradunk belőle.


gne merre vagy?

2010. jan. 15. 12:24

Szia! Biztos jól sikerültek ne aggodj :)) Jó kislány vagy és szorgalmas nem kell tartanod :)))

Semmi érdekes nem történt a héten velem legalábbis.

Az elsö felvonásba se ért utol a virus remélem a másodiknál sem fog :))


gne merre vagy? nagyon eltüntél mostanába remélem nincs semmi baj.

106. 1bea8350a2 (válaszként erre: 104. - Marcsi87)
2010. jan. 14. 22:18
Köszönöm a jókívánságokat! ;)
2010. jan. 14. 22:17

Sziasztok ismét! Már túl vagyok 7 vizsgán a 8-ból, még lesz egy szóbelim hétfőn, de attól már annyira nem félek! Remélem az eddiggiek meglettek.

Veleket mi újság? Mi történt a héten? Remélem jól vagytok, és nem támad ez a fránya vírus :) Szép hétvégét Nektek! :)

2010. jan. 11. 16:46
Szia :) Oké semmi baj.Várunk :)Sok siekert a vizsgákhoz.
2010. jan. 11. 16:43

Sziasztok! Ne haragudjatok, most egy pár napig nem jövök ide, mert minden nap vizsgázok, de ha ezeken túl leszek sikeresen, akkor erre a félévre le lesznek tudva a vizsgák és jövök majd sűrűbben ;)

Szép hetet Nektek!!!

2010. jan. 9. 12:16

Hu jó sokáig voltál.Biztos nem volt könnyű.

Igen jobb a Klinika de nem tudom hogy vállalnának e.Mert eddig Berettyóújfaluhoz tartoztunk de most meg már Nem oda hanem Karcaghoz.Meghát Karcag közelebb is van mint Debrecen. :) Karcagon Dr Ekine Atombosoba lenne a "kiszemlet" orvos.

101. gne2 (válaszként erre: 100. - Marcsi87)
2010. jan. 8. 21:00
Én még csak látogatni voltam a karcagi kórházban, nem ismerek ott senkit, de ha gondolod, megkérdezhetem az egyik ismerősünket, ő ott szült. Ilyen szempontból jobb a klinika: ha ott nincs fogadott dokid, jobban torődnek veled! És ott igazán jó dokik vannak, engem ott már mindenki ismert. :D 10 hétig voltam bent, az uram szerint pezsgőt bontottak, amikor végre megszabadultak tőlem! :D
100. Marcsi87 (válaszként erre: 98. - Gne2)
2010. jan. 8. 19:12
Huu azt a mindenit.Nem semmi. Nekem se szimpatikus valamiért.Az egyik nagynéném is megjárta vele.Elment hozzá hogy terhes és nem szeretné a babát.Ere rákosi mit csinált elküldte a védőnöhöz hogy csináljon meg mindne papirt.Semmit nem segitett. Elment karcagra a megbeszélt idöpontra és ugye mivel nem volt fogadott orvosa nagyon lekezelöen bántak vele.Csak egy néger orvos volt aki foglalkozot vele odaadóan.Majdnem ugy nézett ki hogy nem lesz mütétje.Meg feletkezdtek róla :S Ezért is kérdeztem hogy ki volt nekd hátha tudnál ajánlani egyett.Épp a néger orvosról kérdezdetek aki a nagynénémmel foglalkozott ő karcagi hogy milyen.Azt mondják jó orvos és nagyon rendes az a baj vele hogy töri a magyart és nehezen lehet érteni igy a beszédjét :)
99. Marcsi87 (válaszként erre: 96. - 1bea8350a2)
2010. jan. 8. 19:06
Ahhh de jól megye neked a matek :)) én örökké vagy 2-es voltam vagy 3-mas :))
98. gne2 (válaszként erre: 92. - Marcsi87)
2010. jan. 8. 17:17

Az elsőnél orvost fogadtam, a másodiknál 28 hetesen be kellett feküdnöm a kórházba, nem volt értelme a fogadott orvosnak. Inkább szülésznőm volt. És jó is lett így! :)

Ladányban én nem járok nőgyógyászhoz. Mielőtt ideköltöztünk Abrahámhoz jártam Bihartordára. Itt kötelező volt elmennem Rákosihoz, akkor voltam 12 hetes. Ragaszkodott az uh-hoz, hiába mondtam, hogy 2 napja voltam Ábrahámnál, és gondozásra Debrecenbe járok majd. Senkinek sem kívánom, ami velem történt... Kijelentette, hogy nem lát semmit, csak van egy nagy cisztám, a baba elhalt, be kell mennem kórházba, hogy elvegyék. DE ráérek majd januárban (?!) elintézni. A papíromat nem adta ki, elmentek előbb kávézni... Még jó, hogy a férjem is ott volt akkor velem,. Így december 30-án 120-szal autóztunk be a klinikára, végigbőgtem az egész utat, 180 volt a vérnyomásom. Az ottani ismerősünk várt bennünket, megultrahangoztak, és semmi baja nem volt a kisfiamnak, gyönyörűen dobogott a szíve, cisztának nyoma sincs (soha nem is volt)!

Visszavittem a papírt ehhez a dokihoz, és annyit mondott, hogy "Ez még a jobbik eset!". Soha többet nem láttam, csak a védőnőnél voltam, és a klinikán. Ha egy 12 hetes élő terhességet nem lát, akkor hogyan vesz észre esetleg egy komolyabb betegséget, aminek kisebb a jelei vannak?!

Szóval nekem nagyon rossz véleményem van erről az emberről!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook