Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Püspökladány és környéke fórum

Püspökladány és környéke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. márc. 2. 13:53

Jajj bocsi, hogy megint felhoztam a havat :-PPP

Reméljük igazad lesz :DDD

Jajj ne is mond, ilyen időben hogy lehet benn rohadni a teremben??? Áhh csábít ki az idő :DDD Olyan jó lenne most otthon lenni és biciklizni egyet öcsémmel...:((( Nagyon ajánlom az időnek, hogy hétvégén is ilyen idő legyen, mert különben megbánja :DDD Nekem ilyenkor mindenen a biciklizés, és hogy itt a jó idő, nagyon hiányzik...meg hát úgy otthonról minden...na de ez már más téma. :DDD

2010. márc. 2. 13:24
Már vártam mikor irod hogy jön a hó :)))) Igen nagyon szép idő volt de ma is. Nem lesz már olyan nagy hó. Csak még utoljára megmutatja magát és elmegy. Remélhetöleg :) Ez a két nap alatt annyit voltam a levegőn :) Mint aki sose látott jó idöd :) Ilyenkor az ember hangulata is. Nekem Sokszor elvette a figyelmem a tanulsról. Mindig vágyatam kifelé.
2010. márc. 1. 22:07

Ilyen ez a nyelvtanulás, hogyha nem használja az ember egy ideig, akkor képes elfelejtődni sajnos...nekem is ez a bajom, hogy már majdnem egy éve nem gyakoroltam, és most fel kell elevenítani rendesen a dolgokat...

Jajj ma annyira szép időnk volt, és elkezdődött a naptári tavasz, viszont a csillagászati még nem...sőt még a hétre havat is mondanak, meg esőt...hát szép lesz...bár ha jól emlékszem, akkor tavaly márciusban is esett még hó...meg van bolondulva a világ :-DDD

2010. febr. 28. 22:14
Másképp látnám a világot ha dolgoznék :) Én is németet tanultam.12 évig. szerettem. De azért ha társalogni kéne akkor csak anyit tudnék kérdezni hány éves vagy hol laksz meg ezekre tudnék válaszolni :)Szavakat is tudok sokat. De már mondatokat alkotni nem. :)
2010. febr. 28. 22:04

Jajj ne is mond, én sem nagyon birom a meleget, vagyis jobban mondva a bőröm...én is hamar leégek, utána meg hámlok...Úgyhogy ilyen kinti munkára én sem mennék többet...Remélem sikerül majd sokáig megtartani a munkát! :)))

Németből akarok nyelvvizsgázni, bár mivel infó karon tanulok, illene az angollal is foglalkozni...De a németet már lassan 10 éve tanulom, angolt meg csak 4 évig tanultam, előbb a némettel próbálkozok, aztán jöhet az angol :))) Te milyen nyelvet tanultál? Szeretted?

2010. febr. 28. 21:44
Azok nem jók amik teljestmény bérre mennek.Képtelenésg lenne végig gürizni.Bár valaki jól birja. :) Én biztos nem :) Egyszer voltam nyári munkán az is Címerezés volt. Hátttt.... jó lenne ha nem lenne a kukoricásba vagy 50 fok.Meg birnám a meleget. Mert általába vagy leégek.Vagy napszurást kapok. Esetleg mindkettő :) Igy hát nyári munkára nem megyek. Ami a "rendes" munkát illeti azzal sehogy se állok. Nincs semmi. De állitolag majd mikor meg lesz az egyéves kapcsolatom a munkaügyel(szeptember)akkor majd kiközvetitenek munkára ovodába és talán nem csak 3 honapig maradok hanem 1 évig. Egy kis segitségem lesz ezzel az ügybe. Bár még nem akarom beleélni magam mert kitudja addig mi lesz. :) Angolból vizsgázol?
2010. febr. 25. 17:06
Hát igen, a tavasz=szerelem...hmm jó is lenne...:-))) Háát egyszer voltam vagy 2 éve nyáron meggyet szedni...de 1 napos volt ott a pályafutásom...:DDD valahogy nem az én világom volt, meg nagyon meg kellett dolgozni egy kis pénzért is, mivel teljesítmény után fizettek...meg olyan volt hogy a nap végén amikor öntötték a kis ládákba a meggyet és mérték, akkor az enyémből átöntöttek egy másik ember ládájába azzal a címszóval hogy "mert az még nincs tele", így az enyém végül sokkal kevesebb lett, a másik ember meg jól járt vele...szóval mondtam hogy nekem elég volt belőle ennyi...mást lehet hogy kéne keresni, bár nyelvvizsgáznom is kéne lassan, ugyhogy arra is kéne készülni, meghát a nyár az amikor még semmittévően otthon ülhetek, és élvezhetem.:))) Te hogy állsz már a munkával?
2010. febr. 25. 15:36
Ilyenkor nyilik ki minden igazán :)) A szerelem is ilynekor mindneki társat akar magának emlékszem rá mikor kissebb voltam mindig vártam hogy jöjjön a tavasz mert hátha lesz valakim :)) nem tudom milyen lesz a nyár. Csak hallás után mondom hogy most nagyobb lesz az aszály mint tavaly:S kiváncsian várom. Bár nem akarok dög meleget. Inkább olyan közepeset.Se nem meleg se nem hideg. lehet bennünk van a hiba bár nem mindenki szereti a izzasztó meleget. Nyári munkára mész valahova? Vagy kérdezzem ugy hogy szoktál menni melozni? :))
2010. febr. 23. 21:59
Igazad legyen, nagyon remélem, hogy havat legközelebb már csak decemberben látunk :-DDD Jajj annyira szép ilyenkor minden, meg az embernek még a kedve is jobb :))) Egyre többet lehet kinn lenni a szabadban, nyúlnak a nappalok :))) Csak nehogy az legyen, hogy nyáron meg olyan dögmeleg lesz hogy akkor meg azt nem fogjuk bírni...mert az előző évek tapasztalata alapján elég valószínű...sajnos... de lehet hogy bennünk van a hiba, sose jó az ami épp van :-DDD
2010. febr. 23. 21:51
Oké nem beszélünk róla :)) Hóvirág? Az már nálunk is kinyilt. Olyan jo látni hogy virágzik meg azt is hogy bujnak kifelé más virágok is. A fák kezdenek rügyezni.. Azt mondták ha Zsuzsanna napkor megszolala a pcsirta akkor jön a tavasz. És meg szollalt. Szal már hó és hideg nem lehet :))))
2010. febr. 22. 21:45
Igen mindig van olyan, aki saját hibájából kerül bajba, de a több az, amikor valaki más hibájából sajnos...ezt tényleg nem lehet elkerülni..na de ne is beszélgessünk ilyen szomorú témáról :))) Inkább keressünk valami vidámabbat :D Mondjuk azt hogy már most elég jó lesz az idő remélhetőleg :D Amikor a mult héten hazamentem annyira megörültem, amikor megláttam a kertben a hóvirágokat :-))) Még idén nem láttam őket, és olyan jó volt megillatozni őket :DDD
2010. febr. 22. 21:01
Persze hogy jo volna. Csak mindig vannak és lesznek őrültek az utakon. De hogy kaphat jogsit az olyan. Bár aki elalszik a volán mögött az nem azért hibás hanem hogy ugy ült autóba hogy nem aludta ki magát. Végülis senki nem tudja hogy alakul.
2010. febr. 22. 16:15
Jó is egy részről a vezetés, mert én nagyon szeretek vezetni, csak ne lenne annyi őrült az utakon, akkor sokkal több ember szeretne vezetni :))) Nagyon kell vigyázni, és éjszaka nem ajánlatos, főleg buli környékén.
2010. febr. 21. 14:26
Gondolom :)) jajjj ne is mondd a kocsit. Nagyon sokan meghalnak. na ezért se akarom letenni. :)) Nem veszem meg a halálom :))) Meghát én neki mennék az első villanyoszlopnak legelső vezetéskor :)) Inkább marad a lábbusz vagy a bicikli. Azok még nem hagytak cserbe :))
2010. febr. 20. 22:41
Jaja, heringparty, millió ember és nagyon meleg :-DDD Az biztos , hogy én se jutnék el ilyen helyekre, ha nem lennék egyetemista :) Itt a környéken is vannak azért néha jó bulik, csak az a baj, hogy kocsival kell menni, és hát az már akkor nem teljes buli annak aki vezet :PPP Nekem is van jogsim, de 1 az hogy anyuék nem is adnák ide a kocsit éjszakára, a másik meg hogy nem is vállalnám, hogy elmenjek vele...olyan sok bulis balesetet hall az ember...viszont ha itt helyben van a buli, innen még gyalog botorkálva is hazatalálunk :DDD
2010. febr. 18. 19:14

Semmi baj értettem :)) heringparty ez tetszik :)))

Egyiket sem ismerem. csak a Kozmixot. Azt szeretem :)) nem sok ismerősőm van aki egyetemista szal nem bulizunk :)))

2010. febr. 18. 14:59

Na most látom, az elsőben mennyi hibát ejtettem... :D

Javítás: 3.sorban: "Menzán van a buli"

5.sorban: ""vagy szoktak jönni" :DDD

2010. febr. 18. 14:57
Jah azt elfelejtettem mondani, hogy nekem Kiss Ádám a kedvencem, de sajnos őt még nem láttam élőben.:(( De majd ha jön Debrecenbe, tuti elmegyek :DDD
2010. febr. 18. 14:56
Jók szoktak lenni igen, csak van hogy nagyon sokan vannak, és kb. heringparty az egész :-DDD Hát változó, a Loviba például nem csak egyetemisták mehetnek, csak azt tudom, hogy egyetemistáknak olcsóbb a belépő. Ha viszont a Menzán vagy a buli, ami ingyenes, akkor oda csak egyetemi diákkal engednek be... A Loviba ritkábban járunk, pedig ott általában mindig van vmi sztárvendég, tegnap például a Kozmix volt, vagy szoktam jönni a Stand Up Comedy-sek. :-)))Szeptemberben a szülinapomon Hadházi Laci meg KAP léptek fel, nagyon jó volt :))) Szereted őket?
2010. febr. 17. 13:05
ja az kéne még hogy az egyetemi bulikon megjelenjenek:)) Érdekes lenne egy picit :)) Jok szoktak lenni az iylen egyetemi bulik? Még nem voltam ilyenen. Bár lehet azért mert nem járok egyetemre. Vagy nem muszáj egyetemistának lenni ahhoz?
2010. febr. 17. 12:19
Jaja, nálunk is nagyon sokan vannak....Van, akivel nincs baj, de abból van sajnos a kevesebb...Azt én is hallottam, hogy a Red-ben nagyon sok a kis fiatal, és ezért már nem is olyan jó. Itt Debrecenben azért az egyetemi bulikon általában figyelnek erre, hogy a fiatalabbakat nem engedik be, de jól is van ez így, ők még mit keresnek ilyen helyen :)))
2010. febr. 15. 21:08
Igen a Redbe.Jó hely meg minden de ott is sokszor a 14 15 évesek uarlják jobban a helyet. és ez baj. Nincs egy értelmes hely ahova ellehetne menni mert vagy a tul fiatalok vannak vagy cigányok. :S Deberecenbe bulizni még akkor voltam mikor nem volt meg a barátom.Jártam a Sárkányba Caribibe(most már Silence) Vigadóba. Még a Kazánba akartam menni de elötte volt egy balhé és inkább kihagytam :))Nálunk nincsennek ilyen szereveztek a cigányok miatt. Mindent elrontanak.
2010. febr. 15. 18:52

Óhh még mindig a hideg jön? :((( Már nem bírom...lassan az lesz, hogy nincs átmeneti évszak, hanem van egy nagyon meleg, meg egy nagyon hideg évszak és kész.:((( Ennek a globális felmelegedésnek tuti köze van mindehhez...

Bajomba a Redbe szoktatok menni? Én még nem voltam, sose jutottam el :DD Általában itt Debrecenben az egyetemen bulizok, hétvégén meg általában otthon pihenek, vagy néha otthon is felmegyünk a haverokkal valahova, bár nem sok lehetőség van...Van Rábén egy BIKE nevű szervezet (Barangoló Ifjúsági és Kulturális Egyesület), és én is tagja vagyok, van egy IFI-ház ahova szoktunk feljárni, billiárdozunk, csocsózunk, beszélgetünk :)

2010. febr. 15. 15:31

Ezt én is hallottam meg olvastam is a Napló ujságba hogy jön az enyhülés de utánna jön ismét a hideg :S Kiváncsi leszek rá. Valahogy én is jobban szeretem a hétvégéket mint a hétköznapokat. Nem tudom miért.

Itt ma is van egy farsang elkéne menni de olyan kis lusti vagyok hogy nincs kedvem :))

Szoktunk eljárni. legtöbbet itt Ladányba na nem mintha itt hű de jó bulik vannak de hát kell egy kis kikapcsolodás. Nádudvarra szoktunk meg Bajomba nagy ritkán elmenni. Ugy évente 2-szer :)) te?

2010. febr. 15. 09:50

Jajj ne is mondjunk ilyet, hogy a március is ilyen lesz :))) Arra gondoljunk, hogy nem soká jön a TAVASZ :DDD Egyébként reggel ahogy hallgattam a rádiót, már a hét közepétől enyhülést mond, úgyhogy ez egy jó jel :)))


Ahh de soká lesz még hétvége, ez a hétfő annyira nem jó...Szombaton megyünk öcsémmel az általános sulis farsangra, jó lesz egy kicsit kikapcsolódni :)))


Szoktatok valamerre járni bulizni? :)

2010. febr. 14. 21:46
nem nagyon tudnak mit csinálni. legfelejebb kirakják a koliból. De utánna lesz következő olyan aki ugyan azt csinizzi. Nahát nagyon boldog voltam :(( Most már nagyon utálom :)) Nekem nem egy évre lett elegem hanem két évre :)) Még az lesz csak nagy szám ha még a Március is iylen lesz :S
2010. febr. 13. 20:43

Júj akkor elég rossz ott a helyzet...nálunk is minden szekrényhez van külön kulcs, meg a szobához is mindkettőnknek, de nem egyforma szerencsére :)) Hát aki meg ilyeneket csinál, azt jól meg kéne büntetni...de manapság nem nagyon figyelnek az ilyenekre, és az ártatlanok csak szenvednek, nem tehetnek semmit ellene..igaz is a mondás, hogy vagy megszoksz, vagy megszöksz...sajnos...


Na mit szólsz a mai újabb hóadaghoz? Már elegem van egy időre a hóból, mégpedig egy évre :DDD Decemberben majd szivesen veszem, de most köszönöm szépen, nem kérek többet belőle :DDD

2010. febr. 13. 16:02

Ohh akkor az szuper koli.


Karacs Ferenc iskolának a kolija. barátnőm ott volt két évig de elege lett belöle. Volt mindenkinek kulcsa a szekrényhez de rájöttek hogy aza kulcs nyitja a másik szekrényt is. Igy szorakoztak hogy ellopkodták amilyük volt. Vagy ha valakinek még se tudták kinyitni akkor belopoztak a szobájába és ellopták a kulcsot. Vagy levágták a nyakárol mig aludt. Semmit nem tudnak csinálni mert eddig sose bukott le senki. Mindegyik cak vár és vár hogy hátha történik már valami.

2010. febr. 13. 11:40

Aha szerencsére még eddig (hogy lekopogjam) nem volt semmi gond a biztonsággal. Van egy portás, és csak beléptető kártyával lehet bemenni, van egy forgókapu, ami csak minket enged be. Persze lehet vendégnek is jönni, de neki le kell adni a portán egy fényképes igazolványt és kap egy beléptetőkártyát arra az időre, amíg benn van :)))

Hát az biztos, hogy nagyon drága a közlekedés...most is feljebb mentek a jegyek is meg bérletek is, távolsági is meg a helyi is...de muszáj megvenni...majd lehet egyszer visszatérül :DDD Melyik kolit mondod?

2010. febr. 12. 19:55

Ja értem. Hát tényleg fárasztó. Akkor nem olyan a koli hogy vigyázni kell a holmidra ne hogy lenyúlják? Mert A mi kolinkba igy van. :S

Áááá nem sűrűn. Igy havonta 1-2 alkalom. Sokba kerülne többször menni.:S

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook