Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Püspökladány és környéke fórum

Püspökladány és környéke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. febr. 12. 19:44

Igen, és is szeretek csak úgy nézelődni, jókat enni, de amikor vannak ezek a téli meg egyéb leárazások, akkor nagyon megéri :)))

Egyetemi koliban vagyok, 2 ágyas, nagyon modern szobák vannak, úgyhogy ki lehet bírni:) A mindennapi bejárást nem bírnám, nagyon fárasztó lenne, tanulni már nem is maradni időm..:)) Sűrűn jársz Debibe?

2010. febr. 12. 13:19
Én még nem voltam a Fórumba. Mindig készülök de sose jutok el odáig. Pedig ha leárazások vannak akkkor az jó. Én a Plázába is szeretek menni. Ha nem is vásárolni hanem ugy nézelődni vagy épp kajálni egyett. De legtöbbször az van hogy sose jövök haza Debiből üres kézzel :)) Albiba vagy vagy koli vagy haza jársz mindennap?
2010. febr. 11. 21:18

Jó Nektek, hogy nem esett az eső, de szerencsére délutánra elállt, így tudtam menni vásárolni a Fórumba, vettem is 3 jó kis felsőt a Jeans Club-ból, tele van minden üzlet leárazásokkal, és így sokkal olcsóbban jutottam hozzá a cuccokhoz:D


Okés, én meg visszajelöltelek :DDDD

2010. febr. 11. 12:51

Itt Ladányba nem esett sütött a nap. De még most is. Olyan jó látni. Amikor esik az eső vagy épp a hó akkor olyan lehangoló idő van. Nagyon nem szeretem.


Én meg Szabó Mária :)De akkor egyúttal bejelölek és akkor nem kell keresgélni mert vannak még páran ilyen nevezetüek :)

2010. febr. 11. 09:41

Akkor ennek örülök, hogy nem csak nekem vannak ilyen cipős gondjaim :))) Én is inkább vennék már fel egy jó kis sportcipőt:) Tegnap milyen szép idő volt, ahova odasütött a nap, ott kifejezetten jó idő volt :D De ma meg arra kelek hogy esik az eső:((( Hát ez nem igaz.......


Akkor ha gondolod, megkereshetjük egymást :))) Bende Nóra vagyok :DDD

2010. febr. 10. 13:15

Sajnos ez van. De majd lesz jobb is. Látom nekd se birja alábad a magassarkut :S Mert az enyém se. Ugy kitud készülni benne. :S Pedig mindent kiprobáltam már de semmi. :S Igy maradok a lapos cipőknél. Ha olyan helyre megyek akkor azt az egye fél orát egy orát kiszenvedem valahogy :))

Ja tiszta koma ezerrel :)) ilyen ez mikor valaki sokáig mulat :)))))))


Igen fenn vagyok.

2010. febr. 9. 21:03

Óh sajnálom, hogy nem sikerült a munka, de biztos lesz ennél jobb is ;))) Azért már elég durva, hogy ilyenek vannak, hogy ugymond "beetetik" az embert, közbe meg semmi...

Hát ez sajnálatos, hogy sehol sincs a tavasz...:((

Ahh jó volt a party nagyon, mág most is fáj a talpam, kellett nekem magas sarkúba menni..:DDD Jaj csak az nem volt jó, hogy reggel 8ra menni kellett matek órára, és kb fél 4kor aludtam el...gondolhatod milyen voltam órán :DDD


Még nem is kérdeztem, iwiwen fennvagy?

2010. febr. 9. 16:40

Na voltam a munka miatt de semmi. Mondom hogy itt és itt láttam és érdeklődjek az önkormányzatnál. Felhivnak valakit megkérdezik és mondják hogy semmi ilyet nem hirdettek. Na nem akartam már beszolni hogy na tudják kit nézzenek hülyének.


Tavasz? Állitólag még sehol nincs a tavasz hire. :S Tv.be mondták az időjósók. Milyen volt a party?

2010. febr. 8. 20:25

Húú akkor majd szorítok, hogy sikerüljön valami jó kis munka :DDD

Én sem tudok róla semmit :(

Jajj ez a hideg, ne is mond, már ez a sok hó kikészít...mikor lesz már tavasz??

Na nem panaszkodok itt többet :D Most megyek készülődök, lesz ma Menza party :D

Jóéjt! Szia

2010. febr. 8. 17:19
Helloka! Majd eljön a következő otthonlét is nyugi :) Jol vagyok kössz, bár ez a hideg nem jó :S gneről nem tudok semmit.:S Holnap megyek az önkormányzathoz állás ügybe. remélem sikerül valami munka:))
2010. febr. 8. 16:31

Sziaa! :)))

Nem sok minden, elkezdődött ma a 2. félévem az egyetemen, pedig már annyira megszoktam az otthonlétet és pihenést...na de nem lehet mindig lustálkodni :DDD

Ti hogy vagytok? Mizujs Veletek?

Most nem írok többet, megyek shoppingolni a Plázába :DDD

Sziasztok! :D

2010. febr. 6. 22:00
Sziasztok mizujs?
2010. febr. 1. 18:50
Ahha értem. Hát igen nem egyszerű az biztos.Mindent megkel fogni. Egyszer meg majd kialakul valami :))
2010. jan. 31. 22:10
Ez mindig attól függ, mennyi rendelést adok fel. Úgy van, hogy a megrendelt összeg 20-25%-a az enyém marad, szóval ahhoz képest, hogy nem sok mindent kell érte tenni, megéri csinálni, a mai világban minden kis összeget meg kell fogni sajnos...általában 25-30ezer Ft-nyi megrendelés összejön mindig, vagy ha akció van, vagy pl karácsony stb., akkor még több is. Így 3 hetente megvan belőle 5-6ezer Ft-om. Csak néha megküzdök a pénzek "behajtásával", nem sok olyan ember van, aki azonnal tud fizetni...de hát meg lehet érteni, sok itt a szegény ember, sőt...mindenki az...De azért reménykedjünk, hogy ennél már csak jobb lesz majd :)))
2010. jan. 31. 21:18
Gondoltam már rá én is hogy jó lenne vele foglalkozni de az a baj hogy nincs nagy ismeretségi köröm meg akiket ismerek azok nem vesznek vagyis nem érdekli őket. Nálam is volt már oylan hogy rendeltem valamit és nem jött meg :S Másodjára is meg volt rendelve és akkor se jött meg :S Ez gáz egy kicsit :S Mennyit keresel vele?
2010. jan. 31. 21:15
Igen, már 2007 ősze óta "csinálom" :DDD Hát személy szerint én sem vagyok értük odáig, esetleg egy két szemceruza, parfüm vagy sampon, tusfürdő az amit szoktam magamnak rendelni, de a vásárló az első, ha nem lennének, akkor nem csinálnám. :))) Sokszor bosszankodtam már miatta, amikor rendszeresen nem jönnek meg termékek, és aztán magyarázkodhatok a vevőknek, hogy "majd a következő rendeléssel"...Na de másrészről meg jó kis zsebpénzkiegészítő ha komolyan foglalkozok vele :)))
2010. jan. 31. 20:10
Háttt... Ha van olyan ujságom és tetszik belöle valami akkor igen használok.De inkább Oriflame jobban használok. Régota foglalkozol vele? Én csak vezsem nem vagyok "eladó" :)))
2010. jan. 31. 14:00

Igen, most is olyan nagy pelyhekkel hullott, ki is mentünk öcsivel meg apuval szánkózni, de összekötöttem a kellemest a hasznossal, mert legalább séta közben kihordtam az Avon termékeket :))) Ideje volt már, csütörtökön hozta a Postakocsi :P De sokan úgysem tudnak időben fizetni, ezért gondoltam ráér :)))

Te használsz Avon termékeket?

2010. jan. 31. 11:50
Na igen akkor kellett volna. De ugy van vele az idő ami elmaradt az most bepótolja :)) De ma is szakad.Lassan már nálunk is méteres havak lesznek :))
2010. jan. 29. 19:37
Hát sajnos én sem tudok meglenni net nélkül hosszabb ideig..:PP Nekem tetszettek Bagiék, de már a végét félig álomban néztem, olyan fáradt voltam :)) Nem kéne már több hó, amikor kellett volna Karácsonyra meg Szilveszterre, Újévre, akkor bezzeg nem esett, mostmár nem kell :)))
2010. jan. 29. 10:45
Na még szerencse hogy nálunk ilyen probléma nincs. Talán mikor jön a vihar nyáron akkor a net szokott elmenni de ez is bőven elég :) Nagyon net mániás vagyok :)A Fábryt én is néztem a tegnap de nem találtam érdekesnek igy mást néztem :)
2010. jan. 28. 21:03
Igen esik itt is, ne is mond, már vagy 10szer elment meg visszajött az áram, alig tudtam megfürödni, ráadásul még hajat is kellett mosnom, gyorsan siettem, nehogy elmenjen megint...már elő kellett venni minden lámpát meg gyertyát...hát ebből látszik mennyire nem tudunk már áram meg víz nélkül élni:DDD Most már egy ideje nem ment el, remélem már így is marad, nézni akarok Fábryt :DDD Jóétj!! :)))
2010. jan. 28. 18:38
Áhhh esik a hó. Felétek is?
2010. jan. 28. 14:39
Reméljük:)))
2010. jan. 28. 14:11
Nagyon nehéz jo pasit taláni.Mert most általába mind arra hajt hogy megfektesse a csajt és kész vége.De hol lehetne iylet találni aki rendes és normális az jó kérdés :) Nem tudom mi lehet vele tényleg nagyon rég volt.Lehet nincs ideje itt lenni és csak ez van semmi rossz.
2010. jan. 25. 22:17

Na akkor ez már tényleg jó kis bonyolult sztori :))) Ismerem őket, és el is tudom képzelni róluk, amiket mondasz...:) Nehéz normális pasit találni, és ha már van, akkor azt meg nagyon meg kell becsülni és vigyázni rá :))

Gne régóta nem volt, vajon mi lehet vele?? Remélem nincs semmi baj..:S

2010. jan. 25. 21:19

na igen.Majd neekd is lesznek vagy már vannak

:)utánna lali hugomra kattant rá :)közbe meg volt a a gyerekes nője :S Attila meg a szomszéd lányal is járt de nem sokáig.

2010. jan. 25. 20:39
Akkor megértem, miért írsz így róla..Attilát is ismerem nagyon jól, unokatesója Lalinak, bnőm barátja már vagy 2 éve...Hát vannak ilyen kalandos esetek, de hát ezek nélkül nem lenne izgalmas az élet :DDD
2010. jan. 25. 15:50
Igy tudtam én is ahogy elmondtad :)) Igen nem valami jó. Bár fiatal volt hozám de még is akart valmit lehet hogy én is :))) Vagy csak szorakozni akartam mert épp hadi lábon álltunk a mostani barátommal. :))Nem tudom. Bár ö nem mutatta ki érzéseit(Nekem nem is voltak csak tetszett) mert volt egy vagy van egy haverja Attila az nem nagyon akarta hogy legyen is valami :)) De mikor szánta magát hogy lépjen már késő volt.
2010. jan. 25. 07:30
Hááát...sajnos igaz, és ikreik lettek, mellette a nőnek már volt 3 gyereke...úgyhogy nem irigylem őket...de hát ők tudják. De ha jól tudom, akk nem él velük, de nem akarok hülyeséget beszélni :))) A "sajnos" szóból gondolom, hogy nem valami szép emlékek fűződnek hozzá... :)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook