Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek fórum

Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek (beszélgetős fórum)


178. kisisti
2008. ápr. 11. 06:23
A diétát egyáltalán nem nehéz betartani akkor ha az ember rendszeres és nem görcsöl: minden étkezést be kell tartani és segítségül lehet hívni annyi szénsavas üdítőt, amennyit csak nem sajnálsz magadtól :).
177. kisisti
2008. ápr. 11. 06:22
Sziasztok! Jó reggelt! Furcsa a kérdés, hogy levesessel fogytam-e, mert igazság szerint levesből tartalmaz Timi diétája talán a legkevesebbet, de igen, azzal a módszerrel. :) Kicsi a világ hál' Istennek valóban, habár anno Timi rajtam kívül még 8 embernek segített sikeresen a fogyásban, így ez elég rossz arány, hogy csak én találtam meg. És az a legjobb, hogy maradtak olyan ételek, amik nélkül máig sem tudnám elképzelni a mindennapokat: reggelire a zabkása igaz én teszek rá egy kis diétás dzsemet is- Mennyei!!, a görög salátás grillezett hús, a diétás krémtúró és még lehetne sorolni :)
176. tneksz (válaszként erre: 174. - Kisisti)
2008. ápr. 10. 20:40

kisisti te is ezzel a levesessel fogytál amit a pumanyuszi leírt az elején?

Milyen kicsi a világ!

175. Dinadin (válaszként erre: 174. - Kisisti)
2008. ápr. 10. 16:31
Hú azt a mindenit! Nem semmi! Gratula a sok - kilóhoz és a csak 1+ kilóhoz! Mennyire volt könnyű ill. nehéz betartani a diétát?
174. kisisti
2008. ápr. 10. 15:34
Sziasztok! Én ma regisztráltam az oldalon, és valami csoda folytán rögtön rátaláltam az oldalra és írtam is Pumanyuszinak, hogy ő-e az a bizonyos Timi,akivel tavaly 40,azaz negyven kilót sikerült fogynom, és igen ő az!! Tehát Dinadin kérdésére a válasz: Igen, most már biztos van, három hónap alatt fogytam 40 kgt, úgy hogy azóta is egy kiló jött csak vissza pedig eltelt 2 húsvét 1 karácsony szülinapok miegymás, és a barátságát, segítségét soha nem fogom tudni eléggé meghálálni. Köszönet, remélem nem zavartam, én ugyan nem fogyni szeretnék, de gondoltam erről beszámolok. Sok sikert mindenkinek!
173. a9e1c02a7b (válaszként erre: 171. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 10. 08:14
Ez jól hangzik, nem is tűnik kevésnek. Tök jó, hogy így előre tervezel. Nekem maradt tegnapról egy kis marhapörkölt update tarhonyával. Egész jó ez az upd. tarhonya, megpirítva nem is érzik rajta, hogy más. Eszek mellé valami zöldséget, azt még venni kell. Reggelire ettem 2 sz. Fogyi kenyeret felvágottal + egy körtét + tejeskávét, a tízórai nekem is banán lesz. Vacsira natúr joghurtot tervezek.
172. Dinadin
2008. ápr. 9. 22:29

Sziasztok!


Most találtam erre a fórumra. Én is azon sokak közé tartozom akaik szinte minden megpróbálnak elérni az áhított súlyuk elérése véget!

Márciusban elkezdtem a 90 napost, de közbe jött a húsvét és abbahagytam. Aztán most a héten kezdtem az anyósom féle diétát, ami neki nagyon bevált mert mikor ő csinálta sokat fogyott tőle! Hát majd elválik!

Olvastam a te általad javasolt diétát, és ha úgy adódik ki is fogom próbálni! Nkem a sok zöldésg és gyümi tetszik benne!


Van valaki itt a fórumon akinek nagyon bevált?

171. PumaNyuszi (válaszként erre: 170. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 9. 20:07
Reggelire szerintem marad a zabkásám mazsival és egy naranccsal, tízóraira eszek egy banánt ebédre kínai levest egy almával 2 virslivel és édesítőszeres ubisalival uzsira túrót keverek ki édesítőszerrel+ pár szem mazsival vacsira pedig csinálok fahéjas almakompótot. Meg persze mozgok is :).
170. a9e1c02a7b (válaszként erre: 169. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 9. 18:50
És mi lesz a holnapi menü? A hashajtót én sem pártolom, rá lehet szokni.
2008. ápr. 9. 18:33
Sziasztok! Nekem ma még a sorbanállások miatt az automatás szendvics volt a menü- 4 óra alatt hívott be a doki, de holnapra már elő van készítve minden! :) Nem szabad ám túlzásba vinni a hashajtót, mert néha többet árt mint használ.
168. Hanata (válaszként erre: 163. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 9. 13:54
Köszönöm a bíztatást és a tippet. Utánajárok a dvd-nek, remélem eredményes lesz!
2008. ápr. 9. 09:10
Itt is leírom, milyen boldog vagyok. Végre sikerült lemennem 97 alá. Tegnap be mekiztem, de a súlyom ugyanott. Ma koplalás van meg hashajtó, hogy megszabaduljak a tegnapi este emlékeitől:-)
166. pimpi3 (válaszként erre: 165. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 8. 14:55

Várunk vissza és kitartás!

Menni fog ez a fogyi ezután is!:))

2008. ápr. 8. 14:53
Sziasztok! Megtörve bár, de fogyva nem újra köztetek... :P Nem baj, holnaptól már nem felügyelnek a dokik, így újrakezdek mindent. Jó pár kilót rámaggattak, de nem csüggedek :).
164. 4916977221 (válaszként erre: 161. - Hanata)
2008. ápr. 8. 08:17

Szia!

Fiatal vagy, még gyors az anyagcseréd, biztosan sikerül lefogynod.

Szerintem az nagyon fontos, hogy következetesen (kivétel nélkül) úgy tervezd meg a napodat és a táplálékokat, hogy 6 óra, de ha tudod inkább 5 óra után már semmit se egyél. De tényleg semmit. Csak teák, víz.

Ha ezt tudod hosszú távon tartani, biztosan fogyni fogsz.

163. a9e1c02a7b (válaszként erre: 161. - Hanata)
2008. ápr. 8. 08:05

Ja, a lisztes és cukros dolgokat a minimumra kellene szorítani, krumplival, rizzsel és a nagyon nagy cukortartalmú gyümölcsökkel (banán, szőlő, aszalt gyümölcsök) is mértéket tartani. Próbálj sok rostos dolgot beiktatni, hogy telítsen (zabkorpás dolgok, alacsony cukortartalmú gyümik, zöldségek). Jók még a rántás nélküli levesek, darálthússal rakott zöldségek (lehetőleg rizs nélkül).


Jaj, nekem is inkább az elmélet megy, a gyakorlatot még kicsit csiszolnom kell.

162. a9e1c02a7b (válaszként erre: 161. - Hanata)
2008. ápr. 8. 07:54
Hát a mozgás az elég nehezen kivitelezhető nálunk is (két nagyon anyás kisfiú mellett, bár az egyik már óvodás). Én próbáltam régebben futni babakocsival, de nem ajánlom senkinek. Nekem van itthon egy Béres Alexandra dvd-m, Változz vissza címmel. Ebben három tornaprogram van, egy kismamáknak és kettő szülés utánra. Nem túl hosszú egyik sem, heti 3-4-szer talán be lehet iktatni. Szerintem nem túl megterhelő, de hatékony. A diétás étkezést én úgy oldom meg, hogy római tálba (de akármilyen tepsi is jó) belepakolok húst, zöldséget és együtt megsütöm. Hamar kész van, nincs túl sok mosatlan és diétás. Ezt lehet variálni többféleképpen, többféle zöldséggel, gombával, különböző húsokkal, light sajttal, sonkával, savanyú káposztával.
161. Hanata
2008. ápr. 7. 21:30

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni! 23 éves vagyok és 95 kiló! Ez már magában szörnyű! Másfél éve terhes lettem, és született egy gyönyörű fiam, de sajnos sokat, nagyon sokat híztam a terhesség alatt. 35 kilót. Semmi extra kaja, vagy kívánósság, mégis ez így alakult. Az orvosom nem igazán tudott mit mondani rá. A súlyom a szülés óta sem változott semmit, Mozogtam a szoptatás mellett is, diétázni nem mertem, de nem is zabáltam. Most már nem szoptatok, szeretném aktívan csinálni a fogyókúrát! Sok olyan módszert olvastam, ami havi 20 - 30 ezer plusz egy családban. Sajnos ez nekem sok. Tudnátok olyan recepteket küldeni, ami diétás, mégis laktató, valamint olyan mozgásformát találni, ami egy naygon anyás kisfiú mellett is elvégezhető?

160. 4916977221 (válaszként erre: 158. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 7. 20:57
Sajna egyfolytában ettem. Ideges voltam, és hogy jobban legyek, általában az evésben vezetem le a feszültséget - csoki, csoki és csoki. Mindig segít!
2008. ápr. 7. 17:59

Sziasztok!

Nekem jól sikerült a hétvégém. Igaz pénteken ettem egy szelet tortát, de behoztam mindent. Nagyon ügyi vagyok, aminek köszönhetően híztam is megint 1 kilót:-) Nem hiszem el hogy én nem tudok lefogyni:-(

2008. ápr. 7. 11:06
Lányok, milyen volt a hétvége? Nekem borzalmas, zabahegyek, szokás szerint. De: mától minden a régi.
157. pimpi3 (válaszként erre: 154. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 4. 20:09
Vigyázz magadra és probálj ott sokat pihenni!:))
156. 4916977221 (válaszként erre: 154. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 4. 20:08
Abban a pár napban csak az egészségeddel törődj! Mi itt leszünk! :-)
155. 4916977221 (válaszként erre: 153. - Pimpi3)
2008. ápr. 4. 20:07
Algás zsírégető krémet használok a fólia alá.
154. PumaNyuszi (válaszként erre: 152. - Pimpi3)
2008. ápr. 4. 19:09

Üdv mindenkinek! Én pár napig megint kórházi kosztra leszek ítélve, és így jelentkezni sem fogok tudni, de aztán ismét teljes gőzerővel folytatom :). Csak gondoltam szólok, hogy nem elfelejtve vagytok! Sok kitartást mindenkinek, fogyjatok helyettem is :). Remélem nem lesz semmi gond és hamarosan ismét találkozunk!


Pimpi, nagyon boldog évfordulót, vacsizz bátran, megérdemled :)

153. pimpi3 (válaszként erre: 150. - 4916977221)
2008. ápr. 4. 19:04
Kensz valamit a combodra a folia alá?
152. pimpi3 (válaszként erre: 151. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 4. 19:04

Én is imádom a körtét,csak nem tudok enni,mert nagyon rosszul leszek tölle!Amugy azt nemtudom mennyire lájtos!:))

Már nagyon várom,hogy hazaérjen az uram ,mert ma eggyüt vacsizunk!Igen,sajna ma fogok vacsizni!De azthiszem ennyi belefér!Ma van az évfordulonk!Vettem neki egy csoda lámpát!Hát az ára is csoda volt!Azthittem leteszem az arcom!Remélem tecceni fog neki!

És ,hogy megy a fogyitok?

151. a9e1c02a7b (válaszként erre: 137. - Pimpi3)
2008. ápr. 4. 18:49
Ma csináltam sült körtét mikróban, ahogy írtad. Almát megint nem vettem, nem is voltam ma boltban. A körtét tatám hozta, gondoltam kipróbálom sütni. Nem raktam rá semmit, natúran is finom volt. Tudom, a körte nem annyira lightos, mint az alma, de azért nem annyira vészes!?
2008. ápr. 3. 18:37

Sziasztok!

Ma nagyon rendes voltam. Egész jól betartottam a diétámat és a sportot: 1 óra spinning, 1 óra lovaglás és estére most egy kis fólia a combjaimra.

Sajna nem fogyok, de a közelgő "nehéz napjaimra" fogom.

2008. ápr. 3. 16:30
Sziasztok! Hűű de sok mindenről lemaradtam. M elég bűnözős napom volt sajnos, barátnőmnek volt szülinapja, de igyekszem helyrerázódni :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook