Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek fórum

Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
268. a9e1c02a7b (válaszként erre: 267. - PumaNyuszi)
2008. máj. 20. 09:57

Mi az a hastáncos kardio? Jól hangzik. Nekem van itthon két hastáncos dvd-m, de gondolom ez vmi más.


Mennyit szeretnél még fogyni? Nekem még 4 kiló van hátra, eddig csak kettőt sikerült ledolgozni, igaz, nem erőltettem meg magam túlságosan. Most pár napja ügyeskedek ismét. Jön a fogyó hold is, és talán könnyebb lesz.

2008. máj. 20. 07:27
Sziasztok! A mai reggelim állt 1 narancsból, kb 10 dkg körözöttből, és egy nagy bögre tejeskávéból. Többet nem kívántam, mert mikor mérlegre álltam a tegnapihoz képest nem mutatott változást, pedig mint láttátok nem engedtem el magam, de ez volt az első nap mikor "hivatalosan nem fogytam" de ennek több oka is lehet-remélem :): pl. mindenem izomlázban van mert tegnap hastáncos kardioztam még este fél órát, a szokásos havi gonddal is küszködök, igaz gondolom az nem 4. napban befolyásolná a súlyom, vagy csak elkezdett rámpakolódni egy kis izom, ami 11szer nagyobb tömegű, mint tudjuk, mint a zsírsejt. :) Egyszerűen az is előfordulhat persze, hogy nem ment át rajtam az a sok folyadék amit ittam, mert nemigen ettem tegnap semmi vízhajtót. Csak azért írtam le ezeket, hogy lássátok, hogy nem csak veletek fordulhat elő, hogy igenis betartotok mindent mégsem fogytok, de nem szabad kétségbe esnünk, elvégre ha már belekeztünk, és lassan de biztosan elindul a szekér, utána már nem lesz gond. És én sem a -5 kgmnak örülök leginkább hanem az ezzel kapcsolatos javulásnak: egészségesebbnek, energikusabbnak érzem magam, és a hasam van már olyan lapos mintha kb. 10 kgt fogytam volna :) Még jövök ma többször a menübeszámolóval. :) Isti te is írhatnál többször is (meg persze ez mindenkire vonatkozik) :).
2008. máj. 19. 19:45

Sziasztok! ma nem ettem valami sokat, mert latin vizsgám volt és nem volt időm a konyhában tüsténkedni :). Reggelire zabpelyhet ettem kevés mazsolával, tejjel, édesítőszerrel 1 narancsot és egy bögre tejeskávét. Délben fél adag zacsis kínai levest toltam le gyorsan chilipaprikával és egy naranccsal. Uzsira 1 narancsot ettem (eltaláltátok, csak narancs van itthon gyümölcsből :P). Vacsorára vizsga után csináltam céklasalit: 2 céklát megfőzni, felszeletelni, önteni rá ecetet vizet, tenni bele ízlés szerint köményt borsot sót és édesítőszert és megrottyantani. Ebből ettem egy nagyobb adagot, ismét ittam 1 bögre tejeskávét, ettem még 1 deci kefírt 1 szelet gépsonkát és 3 szelet tavaszi felvágottat. Szerintem ha

belegondoltok nem kevés annyira :). Inni fél liter light kólát és sok házi készítésű (édesítőszerrel csináltam természetesen) bodzaszörpöt ittam.

265. topika (válaszként erre: 263. - PumaNyuszi)
2008. máj. 19. 07:34
Szia!Szintén gratulálok az eredményedhez,engem is nagyon érdekelne a menüd!Köszi!
264. a9e1c02a7b (válaszként erre: 263. - PumaNyuszi)
2008. máj. 19. 07:25
Gratula! Írhatnád a fórumba is, mi is kíváncsiak vagyunk rá!
2008. máj. 19. 07:15
Üdv mindenkinek! A vizsgaidőszak ellenére 6 nap alatt lement rólam 5 kg, úgyhogy a legújabb rajtom jól sikerült :). Sok sikert! Ma latin vizsgám lesz aztán írom a kért priviket, max. holnap :).
262. tneksz
2008. máj. 18. 15:26
Nekem te is leírhatod nyuszi egy teljes heti menüdet reggelitől a vacsiig,mert így nehéz elkezdeni hogy levest is meg ezt is meg azt is ehetsz.Konkrét heti menü kéne.Csak azért lettem volna konkrétan az istiére kíváncsi mert ő most is írta hogy 1 hét alatt megint sikerült neki a 3,2 kgtól megszabadulni.Priviben is írhatsz.
2008. máj. 17. 14:47
Az én menüm már nem is érdekel senkit? :P
260. tneksz
2008. máj. 12. 12:55
kisisti egyszer leírhatnád egy egész heti menüdet.Kíváncsi lennék,akár priviben is.1 heti menüt nem olyan bonyolult leírni.Sokunkat érdekelne.
259. 4916977221 (válaszként erre: 258. - PumaNyuszi)
2008. máj. 12. 09:33

Szia! Nekem sajna most nem megy semmiféle diéta. Egyszerűen nem áll rá az agyam! :-(( Egyenlőre tartom a súlyom.

Kitartás a vizsgákon!

2008. máj. 12. 08:20
Sziasztok! Hogy s mint van mindenki? Nekem már csak a latin írásbeli és a szóbelik vannak vissza. Grat kisisti! :) Írjon mindenki mert egyedül nem megy :)
257. kisisti
2008. máj. 3. 13:02
Üdv! Csak azért írok, hogy ismét bevált a módszer! egy hét alatt lement 3,2 kg! Köszönet Timi és Boldog névnapot!! :)
256. PumaNyuszi (válaszként erre: 255. - Fobe)
2008. máj. 1. 14:55
Szia! Lehet hogy leírtam, de én sem vagyok már biztos benne. :) Másfél hónap alatt adtam le kb. ezt a súlyt. A délutáni farkaséhség ellen pedig az ivás mellett kitűnő a fahéjas alma édesítőszerrel akár nyersen, sülve vagy kompótnak, a káposztasaláta édesítőszerrel vagy ilyesmi zöldség vagy gyümi. :) Sok sikert mindenkinek minden vizsgához, és persze a fogyókúrához. :) !
255. fobe
2008. ápr. 29. 20:18
Sziasztok! Remélem nem haragszotok, hogy bemutatkozás nélkül "berontok", csak sajnos nincs sok időm mostanában (de úgy látom ezzel ti is így vagytok). PumaNyuszi, tőled szeretném megkérdezni, hogy mennyi idő alatt sikerült ledobni ezt a nem kevés kilót? Nagyon tetszik, amiket leírtál...szerintem már holnaptól belevágok...bár rám délután tör rám egy megmagyarázhatatlan farkaséhség....de úgy olvastam, hogy te ekkor jó sok folyadékot ittál. Előre is nagyon köszi a válaszod, és ne hari, ha esetleg a fórumban már leírtad volna (csak hát gyerkőc, suli, háztartás...vizsgaidőszak a nyakamon....:( )
2008. ápr. 23. 20:51

Írnék én csak időm nincs. Szombatra kész kell lennem a szakdolgozattal és még múlthéten átíratták velem kétszer, úgyhogy éjjel-nappal írok. És ez még június 21-ig így is marad, akkor lesz az államvizsga, már ha eljutok odáig. Max pihenésképpen kukkolok:-)

Neked sok sikert az érettségihez, az is jó buli:-)

2008. ápr. 23. 19:17
Én is érettségire készülök így nincs időm szabályok szerint fogyózni, de talán nem is hízok. Szerintem mindenkinek írnia kéne, függetlenül attól, hogy fogy-e vagy sem, elvégre ez nem a számadásról és szemrehányásról szól, hanem egymás bátorításáról, ismerkedésről, és sokkal könnyebb az esetleges újboli nekirugaszkodás társasággal mint egyedül. :)
2008. ápr. 23. 12:00

Helloka!

Remélem fogytok lányok. Én el vagyok havazva, tanulás közben eszem és eszem és eszem:-((((

251. pimpi3 (válaszként erre: 249. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 23. 09:52

Én is itt vagyok!Minden nap!:))

Kérdésedre a válaszom!Idáig fehérjével fogyoztam.Most már elhagytam azt is és csak fogyozok!Napi 5 ször keveset !És tornázok ithol,meg vizitorna,uszás.

250. a9e1c02a7b (válaszként erre: 249. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 23. 08:54
Itt vagyok, de más nem nagyon van már. Nincs kedvük írni, lefogytak, vagy feladták?!
2008. ápr. 22. 14:03
Na hát jól magamra hagytatok :(
248. PumaNyuszi (válaszként erre: 247. - Pimpi3)
2008. ápr. 18. 18:27
Te milyen módszert követsz?
247. pimpi3 (válaszként erre: 246. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 18. 18:00
Nekem meg csöd az utcso 17 nap!Minusz 2 kilo!Á,EZ EGY NAGY S...!
246. a9e1c02a7b (válaszként erre: 244. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 18. 08:28
Azt nézem én is, hogy sehol senki már egy ideje. Lehet, nem akarnak dicsekedni, hogy milyen jól állnak a fogyival. Én meg sajna nem tehetem, mert elég rosszul jött ki ez a hét, de a jövő héten újult erővel folytatom.
245. pimpi3 (válaszként erre: 243. - 4b6a2525df)
2008. ápr. 17. 21:31

Köszi a válaszod!Megnézem öket!:))

Joéjt!

2008. ápr. 17. 19:44
Ejnye, de elhallgatott mindenki :P
243. 4b6a2525df (válaszként erre: 239. - Pimpi3)
2008. ápr. 16. 07:05

Van a Hoxán fórum róla, én indítottam:)

Mármint a zöldajkú kagylóporrol és szedem is már 16 hónapja. Számomra életmentő volt, van:)

2008. ápr. 14. 19:46
Sziasztok! Na én ma nagyon kivagyok, úgyhogy a receptajánló holnapra tolódik :P Jó éjt mindenkinek!!
2008. ápr. 14. 13:31
Na, mi van, kampánycsend?
240. a9e1c02a7b (válaszként erre: 235. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 12. 15:17
Nehogy leállj, nagyon teccenek! :) Személy szerint pl. azt az ananászos lecsót nagyon el tudnám képzelni. Nekem nem muszáj bele rizs, ha síma lecsót csinálok, akkor a vége felé egy tojást szoktam beleütni. De ez az ananászos ez nagy újítás.
239. pimpi3 (válaszként erre: 232. - Anyaka)
2008. ápr. 12. 14:37
Azért írtam,hogy nem tölle hallottam elösször ezt a kagylo port!Csak nem emlékeztem ki mondta!Én mindent elfelejtek!:))Azthiszem veszek én is,mert nagyon kivan a lábam!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook