Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pszichológusnál hogy beszéljek minden gondomról, ha több van? fórum

Pszichológusnál hogy beszéljek minden gondomról, ha több van? (beszélgetős fórum)


7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 10. 17:41
Látod, ezt a felsorolást elmondod neki, és megkérdezed, melyikkel kezditek? Majd ő ennek ismeretében fogja a beszélgetést irányítani. Nem hiszem, hogy témánként fogtok külön-külön sorba venni mindent, ezek valahol benned egymásba kapcsolódva vannak. Ha elkezd oldódni az egyik, majd oldódnak az egymásba kapcsolódó kötelékek is. Bízd rá magad! Ő a szakember. :)
2022. febr. 10. 15:13

Mi lenne, ha egyszerűen elmennél?


Ő pontosan fogja tudni, mit és hogyan.

2022. febr. 10. 13:55
Hosszú folyamat lesz, nem egy két alkalom. Mindent el fogsz tudni mondani. Sok sikert a gyógyuláshoz!
2022. febr. 10. 13:51
És ha az igazat nem mondhatod akkor nincs értelme az egésznek.
2022. febr. 10. 13:30
Szerintem kezdj azzal, amelyik a legjobban zavar, fáj, emészt, szóval amelyikkel a legnagyobb a problémád és majd úgy is a beszélgetés, további kezelés folyamán szépen mindre ki tudtok térni. Sőt, lehet hogy az egyik megoldásával javul a másik.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 10. 13:27
Szerintem majd ő úgyis irányítja a dolgokat te csak őszintén válaszolj
2022. febr. 10. 13:26

Régóta szeretnék elmenni pszichológushoz de sok gondom van amitől évek óta nem tudok megszabadulni.

Küzdök:

-szociális szorongással/fóbia

-depresszióval

-irracionális fóbiákkal/félelmekkel

-OCD gyanú (nem diagnosztizálom magam de nagyon erre utalnak)

-szuicid gondolatok

Sok dolgot kéne ezekhez vázolnom hogy a pszichológusom megértse, hogy lássa miként jött ki nálam pl sulis dolgok mert úgy nagyjából képben vagyok csak magamtól nyilván nem tudok meggyógyulni. Hogy szokott kezdődni egy sztknál mondjuk egy rendelés? Magánra nincs pénzem most. Nekem mivel kéne kezdenem? Mi van ha elsőre nem szimpatikus akihez kerülök, vagy első találkozásnál még nem lehet annyira a másikra hangolódni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook