Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pszichiátriára akarok kerülni, mit csinálnak ott, és mit kell vinni oda magammal? fórum

Pszichiátriára akarok kerülni, mit csinálnak ott, és mit kell vinni oda magammal? (beszélgetős fórum)


13. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 07:24
Siker?
12. tien (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 19. 09:39

Háziorvossal beszéltél már?

Ha igen ,mit tanácsolt?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Pteri)
2021. aug. 19. 07:08
Nem jól!
10. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 14:33
Hogy vagy azôta?
9. df1e1c376c (válaszként erre: 3. - Charlize)
2021. jún. 11. 14:51

Pécsen volt egy lelkiismeretes orvos, aki nem adott ki receptet csak úgy még ajánlásra sem.

Letessekelt a székbe, és beszélni kellett vele. Meg az otthoni kezelőorvosom is felhívta, de nem ez az általános.

8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 11. 14:45

A magyar ellátásba WC papírt is, meg evőeszközt. De amúgy ruhát, pizsit.


Szerintem te nem akarsz oda menni amúgy.

Engem "bent fogtak", és úgy tűnt, soha nem kerülök ki. Én annyit még nem hazudtam 2 hét alatt, mint máshol 1 év alatt. Szeretnél kísérleti nyúl lenni?

(Én nem önszántából mentem.)

Nem segítenek, nem kapsz mentális terápiát. Begyogyoznak, és haldoklokkal meg kiégett emberekkel leszel összezárva, akik lehúznak.

Én egy jófej bejaros emberrel találkoztam, de azóta sitten van, mert elivott meg qrvazott mindent. Szó szerint.

7. tien
2021. jún. 11. 11:10

Régebben a református egyház működtetett egy iszákos mentő missziót.(Dömös)

Nem tudom , hogy még működik e.

Jókat hallottam erről.


A pszichiátrián sanszos ,hogy gyógyszereket kapnál.

Egyik függőségből a másikba...


Szerintem elsőként beszélj a házidokiddal.

Drukkolok,hogy rendben legyél.

2021. jún. 11. 09:51
Vannak rehabilitációs intézmények. Nem kell feltétlenül pszichiátriára kerülni, ahol telenyomnak gyógyszerrel. Minimum 2-3 hónapra utalnak be oda embereket. Pszichológuson, majd háziorvoson keresztül intézd. Pszichológusból próbálj valami normálisat kifogni, ne olyat, aki magasról tesz a problémádra, mert azzal többet árt, mint használ. Ha a pszichológus úgy látja, akkor beutalhat egy ilyen rehab központba.
5. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 11. 06:39
Sajnàlom! Ha elmész a pszich.gondozóba,és ott ezt ìgy elmondod, beutalnak. De több hét lehet, mire idôpontot kapsz. Ha bemész a sürgôsségire, vagy valaki mentôt hìv hozzàd, akkor az gyorsabb. De tényleg rosszul kell lenned nagyon, különben hazaküldenek. Ha bekerülsz, a kezelôorvos dönti el, mit csinàljanak veled. Nyilvàn lesz gyôgyszerbeàllìtàs, menni kell pszicholôgushoz beszélgetni. Mi kôrhàzunkban van foglalkoztatô szoba, ahol alkotnak valamit, viszik ôket sétàlni, tornàzni. Mit kell vinni? Igazolvànyaid, pizsi, jàtszós ruha, pohàr, papucs,kanàl, tisztàlkodó szerek. Telefon, töltô. Törölközô. Kèst pl.nem, mert elveszik. Pénzt se sokat, nem kell max.kàvéra. olvasnivalót, rejtvényt, stb.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 11. 06:33

Nem mindegy hány éves vagy. 18 éves korod alatt be kell menned a helyi GYÁM hivatalba és felvázolod mi a problémád, ott a szakemberek elmondják, tanácsolják hova fordulhatsz.

18 éves korod után viszont tiéd a pálya, kérsz időpontot a pszichiátriára és ott mondod el a problémádat.

Azt vedd figyelembe, egy pszichiáter, ha rossz többet árthat, mint javít, ez meg főleg igaz néhány kórházra.

Ha már látod a problémát, inkább próbáld az életed jó irányba terelni, hidd el sokan fel sem mérik a betegségük tényét, de TE igen. Legyél erős változtass, az alkohol pillanatnyi megoldás, csak ront és semmit nem javít az életeden.

Sok sikert!

3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 11. 06:10

Ha tényleg alkoholista vagy, egy elvonó nem jöhet szóba?


Próbáld meg felkeresni a pszichiátriai szakrendelést a környékeden. Pécsen pl. nem beutaló köteles.

[link]


De a háziorvos biztos elirányít valahova, ha nem tudod, hogy hova fordulj.


Jobbulást!

2. 72b86b6050 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 11. 05:59
De rossz ezt olvasni .Meg kellene tudnod a problémák gyökerét és ott kellene megoldást találni.
2021. jún. 11. 05:53

Beteg vagyok, de a szüleim se segítenek igazánn csak idegesítenek, már alkoholista is vagyok, meg ideges mindig!



Ott hátha jobb lenne!



Tehát menekülnék az életből, (máshová nem menekülhetek önként) , ugye érthető valamennyire?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook