Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Psoriasis/Pikkelysömör fórum

Psoriasis/Pikkelysömör (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
3. af4c41efc6 (válaszként erre: 1. - Editta16)
2010. jún. 10. 07:08
Próbáld ki a sót. Lehetőleg tengerit vegyél. Akár vízben elkeverve, naponta többször, akár úgy, hogy a tenyeredbe szórsz és egy pici vízzel bedörzsölöd, nem túl erősen, de legalább pár percig. A tenger mellett élő embereknél szinte nem is létezik ez a bőrbetegség. Ugyanígy az ekcéma megszüntetésére is nagyon jó. Légy kitartó és türelmes. Már egy pár nap múlva fogod látni a javulást. Mellette nem árt valamilyen méregtelenítő teát inni, hogy ne csak külsőleg, hanem a teljes szervezetedet kitisztítsd. Jobbulást és sikeres kúrát kívánok.
2. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Editta16)
2010. jún. 10. 06:50

nekem is az egyik ismerőröm ezzel küzd. Ami most úgy tűnik, h bevált neki, az a fényterápia, amit UVB sugárzással csinálnak. Ezt tudom, h kifejezetten erre fejlesztették ki. A SOTE bőrklínikán tutira van, mert ő is oda jár.

A másik, ami állítólag nagyon jó rá, és egész sokáig tünetmentessé teszi, az a halterápia. De ez utóbbi nem OEP finanszírozott, uhogy zsebbenyúlós. Ha beütöd gugléba, kidob róla 1 csomó mindent.

2010. jún. 10. 06:36
életem megkeseritöje....3 éve kezdödött (talp/tenyer) .Rengeteg dolog van amit már kipróbaltam,s még több amit nem. A forumot azert nyitottam,hogy megpróbajam más oldalaról is megközeliteni ezt a nagyon nem szep börbajt. Várom a segitséget töletek, hogy miket hsznaltatok eddig, s mire jutottatok vele. Volt e valaki aki pszihiáterhez kineziológushoz fordult. S mik a tapasztalatai. èn jelenleg hetente 3x puva fenyt kapok s tegnap este olyan ronda lett hogy más irányba kezdek gondolkozni.
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook