Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Prostituáltak tarifája fórum

Prostituáltak tarifája (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
89. mandulacska2 (válaszként erre: 88. - Spinneli)
2010. aug. 18. 00:02
Szerintem is. Ez az ő bulijuk lesz. A tarifát már úgyis megmondták mások, biztos talál majd egyet. És a srác úgyis tud még dönteni.
2010. aug. 17. 23:58
Szerintem itt nagy félreértések vannak...áh hagyjuk is.
87. mandulacska2 (válaszként erre: 85. - 5bfba16667)
2010. aug. 17. 23:58
Nem kell megkövezni. Mások nevében meg szerintem ne nyilatkozzál, hogy nem mehet szét. Nálad nem mehet szét, nálam szétmehet, lehet , hogy másnál megint nem mehet szét. Miből gondolod, hogy az általad kimondott dolog a jó? Én saját magamról beszéltem, te mindenki nevében.
86. mandulacska2 (válaszként erre: 83. - 5bfba16667)
2010. aug. 17. 23:56

Nem támadtam. Szerintem ez a te mániád. Én csak véleményt nyilvánítok. Miért kéne neked védekezned?


Nem kukoricán térdelés, tökéletes feleség. írtam, nem vagyk 19. századi kategória. De nem hinném, hogy attól lenne valaki 21. századi, mert prostizik. Nincs tökéletes feleség, az csak illúzió, vagy csak egy álszerep. Nem szeretem, ha valaki tökéletes feleség akar lenni. A férfinak ugyanúgy részt kell vennie egy kapcsolatban , nem csak egy nőnek. Számomra nem a kuktafazék előtt álló feleség és a TV előtt söröző férfi a tökéletes kapcsolat. Csak azért írom, mert te támadsz mindig ilyenekkel. Nem én támadok , te támadsz: pl. miért lennék én kevesebb, mint egy kurva? Ezt te írtad, hogy én féltékeny vagyok egy kurvára. Nem érdekelnek a kurvák. Pl. miért nem lehet nekem egy mindent lesöprő szexuális élményem a férjemmel, csak mert nem kurvázott még? és még én támadok? Te ezzel védekezel? Te már az elején támadtál, amikor én a hozzászólások elejénél reagáltam az egyikre , és még nem írtad, hogy ő kérte 20 évesen. Akkor ki támad?

85. 5bfba16667 (válaszként erre: 82. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:54

Még mindig azt mondom, hogy nem mehet szét..

Nem az édesanyádat ölte meg a MÚLTBAN, hanem kíváncsi volt..


Szerintem kövezzük meg:)

84. spinneli (válaszként erre: 82. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:51

Nekem így jött le, csak egy visszajelzés, te tudod mire gondolsz valójában.


Én nem éreztem letámadást, maximum véleménykülönbséget.

83. 5bfba16667 (válaszként erre: 81. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:51

Olvass vissza, és miiindent megtudsz..


De akkor újra megkérdezem..

Kíváncsiság és brai nem létezik?

Nálad csak kukoricán térdelés, tökéletes feleség, és stb létezik?


A körülményeket nem tudod, és ne is akar :D:D:p, mert nem tartozik rád:D


A lényeg, hogy az, amit Te képviselsz, 1. Az, amit mások 2.


Ne akarj megtéríteni.

Nem vetted észre, hogy támadsz, mi meg védekezünk?:D

Mert ez vicces:D

82. mandulacska2 (válaszként erre: 80. - Spinneli)
2010. aug. 17. 23:49
Nem te mondtad, hanem a fórum indító. Azt viszont már te is mondtad, hogy én lenézek mást azért, mert nem olyanok az elvárásai, mint nekem. Miért néznék én azért le mást? Csak Panka épp azt írta valamelyik válaszában, hogy egy boldog kapcsolat emiatt nem mehet szét. Erre mondtam, hogy hát bizony nekem biztos nem kellene egy ilyen férfi, és bizony nagyot csalódnék. Erre ti letámadtatok, hogy én nézek le mást.
81. mandulacska2 (válaszként erre: 78. - 5bfba16667)
2010. aug. 17. 23:46
Már leírtam, hogy arról, hogy mennyire igényes a szexuális életére, a kapcsolataira. Hogy nem megy csak azért el egy kurvával, mert más nem megy el vele, mert még nem találta meg a normálisat. Hanem megkeresi, és esetleg próbál változtatni valamin. Ismerkedni másokkal, vagy a fellépésén javítani. Te írtad, hogy eddig sose jött neki össze. Nem tudom mit írtál már: kiszakadt a gumi, vagy leszakadt az ágy? Isten tudja. De ez szerintem csak kifogás. Van másik gumi is, van orális szex is, és ha már van új gumi, lehet megint normálisan. Ha meg az ágy szakadt le, lehet a földön is, vagy máshogy is. Ha tényleg vele akar lenni az a csaj, nem fog csak azért elmenni, mert leszakadt az ágy.
80. spinneli (válaszként erre: 77. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:43
neked nem kell, a kezdetek óta ezt mondom és nem is mondta senki, hogy csináld, nem tudom ezt honnan szedted.
79. spinneli (válaszként erre: 76. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:43

A vélemény sosem baj, nekem teljesen úgy jött le a soraidból, mintha egyedül ezt tartanád járható útnak és példaértékűnek.


Én nem rágtam be, mindenki azt gondol amit akar, maximum nem értünk egyet.

:)

78. 5bfba16667 (válaszként erre: 76. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:42

azért mert egyszer kurvázott még nem hűséges????


Elmagyaráznád, hogy ez nálad hogy jött ki?

77. mandulacska2 (válaszként erre: 75. - Spinneli)
2010. aug. 17. 23:42
Persze, hogy az ő döntése. Legyen kurvával . De attól még nekem miért kéne egy ilyen kapcsolat?
76. mandulacska2 (válaszként erre: 73. - Spinneli)
2010. aug. 17. 23:41
Nem mondtam, hogy jobb, vagy rosszabb nálam. Azért , mert elmondtam, hogy mit gondolok, egyáltalán nem néztem le. csak annyit, hogy nekem nem kellene. Ettől én feltétlenül lenézem? Csak nem tudnék a későbbiekben megbízni benne, hogy nem megy újból kurvázni. Nekem nyilván olyan férj kellett, aki hűséges. Ez miért baj? Inkább ti rágtatok be azon, hogy én nem értek egyet ezzel az egésszel.
75. spinneli (válaszként erre: 74. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:40

Az az Ő döntése, hagyd meg neki.

Lehet nem is érzi rosszul magát tőle.

:)

74. mandulacska2 (válaszként erre: 71. - Spinneli)
2010. aug. 17. 23:38
Ezzel egyetértek. Sajnos vannak egyetemisták is, akik rákényszerülnek arra, hogy a testüket árulják. Ugyanakkor más munkával is fizethetné a tandíját. Lehet, hogy kicsit többet kellene dolgoznia, jóval kevesebb órabérért, de legalább tükörbe tudna utána nézni. És én se a fogatlanokra gondolok. Nyilván van köztük szép is. De nem a külsőn volt a lényeg.
73. spinneli (válaszként erre: 70. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:38

persze, nem mindegyik.

Nézd van neked egyfajta látásmódod, igényed, elvárásod stb. ami neked megfelel, de ez nem jelenti azt, hogy jobb vagy rosszabb ember vagy másnál, akiknek a tiedtől mások az igényei.

Mondhatni nincs egyetemes és egyetlen igazság, amit pl. csak te képviselhetsz, maximum a magad univerzumában, elégedj meg azzal.

2010. aug. 17. 23:37

természetesen nem..

De az, hogy előttem 5 évvel megtette, az a múltja, hozzá tartozik, lehet h az is kellett hozzá, hogy olyan szerethető és fantasztikus legyen, amilyen most nekem..


Semmi, de semmi közöm sincs a múltjához. Az az övé. És nincs jogom lenézni azért, amit tett..

Nekem meg ez a véleményem.

És fura lenne, de megbeszélnénk, és ennyi.. Mert SZERETEM. azért, aki ott és akkor.. azért, amit értem tesz, és azért, aki ő nekem..


Nem azért mert 10 éve félrecipzározta magát..


Na mindegy. Senkire se akarom rávetíteni a saját véleményem, csak nem szeretem az iszonyatos randikalizmust.


(BTW, cuki a kutyusod:) )

71. spinneli (válaszként erre: 57. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:36

Nekem nincs azzal gondom, ha előitéleteid vannak egy prostival szemben (azért elmondom, hogy fényévnyi különbség lehet közöttük is-nem kizárólag az útszéli fogatlanokra kell gondolni), de felesleges másokra kivetíteni.

A férjednek nem volt dolga velük, ez a lényeg, a te elvárásaidnak megfelelt.

70. mandulacska2 (válaszként erre: 68. - Spinneli)
2010. aug. 17. 23:35
Szerintem meg igenis nagy a különbség. Egyébként nem mindegyik pasi numerázik. Legalábbis én ismerek többet is. De mindegy.
69. mandulacska2 (válaszként erre: 67. - 5bfba16667)
2010. aug. 17. 23:33
Nem nézek le senkit. Mindenki a saját sorsának kovácsa. Te nyitottál ezzel fórumot. De ne várd, hogy mindenki helyeselni fog , hogy ez milyen buli, és milyen jópofa dolog. Szerintem nincs tökéletes kapcsolat. Csak elmondtam a véleményemet, hogy mi lenne, ha normális nővel hoznád össze? De persze ettől mehet ő kurvával is, csak ne akard másra ráeröltetni a nézetedet, hogy más is ilyen kapcsolatot akarjon. Te pl. ujjonganál , ha a párod kurvázna? De komolyan?
68. spinneli (válaszként erre: 58. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:33

Nekem nem tűnik nagy különbségnek, de most nem a hétvégi bevállalós csajok és a kurvák közötti különbséget analizáljuk, hanem a férfiak gyors numeráit (vagy legalábbis én ezt akartam szemléltetni), szerintem nincs közötte különbség.

Plusz beszélhetnénk arról is, hogy ki mennyire találja az eddigi partnereit a jelenlegi fejével vállalhatónak.

Szerintem nem túl sokan, de akkor és ott, minden nyomi pasinak és kapcsolatnak megvolt a helye és az oka, a kurvázásnál sincs ez másképpen szerintem.

67. 5bfba16667 (válaszként erre: 66. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:29

Bevallom, hogy nem érdekelt:)

Úgyis azt nézel le, akit akarsz, azt gondolsz, amit akarsz:)


Örülj akkor a tökéletes kapcsolatnak, és szerintem ne akard lenézni azt sem aki így akar boldogulni, és azt sem, aki úgy..


Mert mi jogod is van hozzá?

Szerintem semmisem.

Holnap intézkedem az ügyben, és remélhetőleg egetrengető lesz a dolog:)


Jóéjszakát mindenkinek!

66. mandulacska2 (válaszként erre: 65. - 5bfba16667)
2010. aug. 17. 23:25
Hát képzeld, volt már gyors szexben részem a férjemmel, de ez megint más, egy tartós kapcsolatban, akár házas, akár nem, amikor már ismerik egymást, hiszen azért vagyunk együtt , mert szeretjük egymást. Attól nem kell plüss macizni , tojásrántottázni, húsleveskedni, meg nyalni falni egymást. Képzeld , nem hiányzik a kapcsolatunkból a szenvedély. Azért, mert én nem akarnék groupenezni, meg vetkőző boy-al lenni, attól még lehet nekem is normális szenvedélyes kapcsolatom. Nem vagyok féltékeny egy prostira. Mire lennék rá féltékeny? A férjemtől bármit megkapok, amit akarok, és én is bármit megadok neki, amit akar. Nem vagyok egyáltalán 19. századi kategória. Csak azért megválasztom a kapcsolataimat. És abban biztos vagyok , hogy a páromnak ilyenben nem volt része. De az már ne érdekeljen, miért.
65. 5bfba16667 (válaszként erre: 61. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:20

Neked sosem volt részed asztallesöprős gyors szexben, a férjeddel? Mert abban kb minden szerepel, csak épp az nem, hogy de imádlak,plüss maci, tojásrántotta, húsleves, szeretlek.. Akkor az jut eszedbe, h őt még, gyorsan, most, ez jó. Ennyi..


Igazából teljesen felesleges ezt magyarázni, mert Te így, más úgy.. Bár váltig állítom én is, hogy a féltékenykedés beszél belőled.. Hogy nem tudod, jobb vagy-e, mint az a nő, aki a "profi"..

de mindegy..


Örülj, hogy a párodnak nem volt ilyenben része..

Reméljük:)

64. mandulacska2 (válaszként erre: 59. - 5bfba16667)
2010. aug. 17. 23:19
Jó, hát ő kérte. Úgyis neki kell. De ami engem illet, ilyen pasi nekem nem kellene.
63. mandulacska2 (válaszként erre: 60. - 5bfba16667)
2010. aug. 17. 23:17
Szerintem igen. De ezek szerint neked nem. Van aki a minőségre megy, van aki a mennyiségre. Én a minőségre.
2010. aug. 17. 23:17

0 között?


Ez nem tudom miért küldődött el, bocsi..

61. mandulacska2 (válaszként erre: 54. - 5bfba16667)
2010. aug. 17. 23:17
Hát szerintem most elég sok mindent kevertél össze. A vibrátor az tök más dolog. Bár én nem szorultam még rá, de a párom elég nyitott ez iránt is, nem lenne felháborodva emiatt. A 2 nő, 2 pasi, 2 nő 1 pasi nekem elég "érdekes". Te gruppenről beszélsz? Ez már megint elég bizarr, de nyilván vannak ilyen "kapcsolatok " is. Az ilyen kapcsolatokból hiányzik az intimitás. LEgalábbis számomra ez elég rideg. Ha kíváncsi, keressen normális lányok között. Ne egy prostit akarjon. A prostikkal pont az a baj, hogy semmi köze a valósághoz, mármint a valós nőkhöz. így a későbbi kapcsolataiban is ilyet vár el. A felesége nyilván meghitt, érzelmekben gazdag kapcsolatot akar majd, ami egy prostival való kapcsolatból teljesen hiányzik. Hiszen pénzért csinálja.
60. 5bfba16667 (válaszként erre: 58. - Mandulacska2)
2010. aug. 17. 23:16
Most őszintén, van bármennyi különbség a 10 v a 2
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook