Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progresszív szemüveglencse fórum

Progresszív szemüveglencse (beszélgetős fórum)


2010. jún. 19. 18:08
köszönöm az eddigi válaszokat, majd tolmácsolom az érintettnek :)
6. 289fab1d6b (válaszként erre: 1. - Martian)
2010. jún. 19. 15:02

Türelem, mennél idősebb valaki, annál nehezebben szokja meg. Nekem 3 hónapja van, először furcsa volt, de most már nem is tudom elképzelni hogyan létezhettem nélküle.

Mondjuk az is számít, milyen minőségű a lencse, milyen szélesek a csatornák. Amiket reklámozni szoktak a 9990 forintos elég gagyi szűk csatornákkal nehezen lehet megszokni.

5. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - Martian)
2010. jún. 19. 10:48
cirka 2-3 hét a megszokási ideje, és gyakorolni kell a használatát.nem szabad feladni!és ne kapkodjon vele az a lényeg.én mindig azt mondtam,hogy reggel pihenten tegye fel és csak otthon használja egy hétig.lépcsőzni majd csak később.
2010. jún. 19. 10:44
A szemüvegváltás sosem könnyű, adjatok időt neki, hogy megszokja!
3. Martian (válaszként erre: 2. - Napra_forgó)
2010. jún. 19. 10:37
igen azt mondták, hogy ülve tévét nézzen ezzel kezdje
2010. jún. 19. 10:05

Azt elmondták az üzletben, hogy külön gyakorolnia kell, hogy melyik távolságra hol néz?

Az elején érdemesebb nem folyamatosan hordani, hanem tényleg próbálgatni.

2010. jún. 19. 10:02

Sziasztok!


Anyu új szemüveget csináltatott, és az eddigi bifokális helyett, progresszív lencsét ajánlottak.

Nem nagyon van vele megelégedve, tegnap óta hordja, de nem nagyon örül neki.

Szerencsére garanciát kapott, hogy ha 1 hónap alatt nem szokja meg, akkor kicserélik neki bifokálisra.


Kérdezném, hogy akinek van ilyen lencséje, az mennyire elégedett vele, és milyen hamar szokta meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook