Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Programok Párizsban fórum

Programok Párizsban (beszélgetős fórum)


2014. jún. 25. 12:31

Napi útvonaltervezés:

[link]

9. bibity (válaszként erre: 1. - Közi)
2014. jún. 23. 21:21
Notre Dam tornyába fel kell menni! A Montmarte és a Sacré Coeur megunhatatlan! Az Eiffel tornyot este is nézzétek meg, (messziről is jó) mert óránként fényjáték van! Kajálni a Sorbonne mögötti utcákban, a diáknegyedbe menjetek (le Quartier Latin). Addig is olvashatod Merle: jó városunk, Párizs:) kis ráhangolódásnak:))
2014. jún. 22. 19:53

Ez alapján jól megtervezhetô a napi program.

(Másfél hete jöttem vissza, így elég frissek az élmények :)

Fejenként 2 db jeggyel (oda-vissza) szinte bárhova eljuttok. A 10 darabosat érdemes megvenni; a metrón ellenôrök vannak.


[link]

7. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 2. - Angelic smile)
2014. jún. 22. 14:38
Vagy a Lido :))
6. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Közi)
2014. jún. 22. 14:37
Egy csomó mindent lehet ott megnézni és kell is :))) Versailles tényleg szuper,oda kell egy nap. Diadaliv,Eiffel-torony és környéke,Orsay muzeum,Louvre(na oda is kell egy nap). Montmare(szerintem nem jól irom mindegy)szóval sok sok minden. Ez csak pár dolog.Piacok is pl. Én viszont at tervezem,hogy mindenképp vissza megyek,de ezeket mivel már láttam nem nézem meg újra hanem egyszerüen átadom magamat a városnak és csak úgy megyek mindenfelé,csak leszek. Valahogy úgy átérezném Párizs hangulatát.
2014. jún. 22. 13:41
A Versailles-i kastély is nagyon szép. A kertje lenyűgöző! :)
4. Burkuska (válaszként erre: 3. - Burkuska)
2014. jún. 22. 13:20
PÉre-Lachaise temető ha híres emberek sirját is megnéznéd: Jim Morrison,Édith Piaf,Proust,etc.Különös hangulatú és elhelyezkedésű temető.
2014. jún. 22. 13:16
Eiffel torony-az örök szerelmem:)Champs-Élysées-en mindenképp sétáljatok végig,ott aztán van látni való:) Ha júliusban mentek,egész hónapban nagy leárazások vannak a ruha boltokban.Notre-Dame sem kihagyandó,a Louvre(a MONA LISAT LÁTNI KELL ANNAK,AKI PÁRIZSBAN JÁR!!),Saint Sulpice kápolna,Sorbonne etc.Aki egyszer járt ott,visszamegy még.Párizs az szerelem:)Jó utat kívánok:)
2014. jún. 22. 13:04

A Moulin Rouge-t ki ne hagyjátok! Ha jól emlékszem, 21 órától van műsor. Ugyan nem olcsó, de nekünk nagyon tetszett. :)

Amit mindenképpen megnéznék még a helyedben, az: a Montparnasse-torony, az Orsay múzeum, a Sainte-Chapelle és persze a Diadalív.

2014. jún. 22. 12:54
Párizsba fogunk utazni nem sokára és szeretnék tippeket kapni, hogy mit lehet ott megnézni, merre lehet menni, helyek ahol lehet vásárolni stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook