Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Probléma az oviban fórum

Probléma az oviban (beszélgetős fórum)


1 2
2022. máj. 22. 18:37

9x megmutatta? Pont 9x?


Óvónevl beszélni, majd a vezetővel.

Személyiségi jogok.

Az engedélyed nélkül készült a felvétel, ráadásul használja is....


Azt hiszem ilyet gyerekkel sem lehet tenni...

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 18:11
Beszélnék az óvónővel, ha erre nem hajlandó, akkor az óvodavezetővel.
2022. máj. 22. 17:49

Sziasztok!


Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek. Tanácsot, megerősítést várok, mit tegyek?


Az én nyugodt, kiegyensúlyozott gyerekem hisztizett az oviban. Tudomásom szerint most először. A kiváltó okot mindenki másképp adja elő. Az eddig imádott óvónő a jelenetet rögzítette a mobiljával, és mutogatta a többi óvónőnek, sőt, a gyerekemnek is többször.

A felvétel tényét nem tagadta, mikor rákérdeztem. Elkértem a videót, mert én még tényleg nem láttam hisztizni a gyerekemet, de nem küldte el nekem.

A gyerekem azt mondja, már kilenc alkalommal mutatta meg neki az óvónő a videót - ilyenkor teátrálisan előadja, hogy a gyerek azonnal induljon el, és menjen át a másik csoportba... sőt, a gyerekem elmondása szerint a csoportban a többi gyereknek is megmutatta a videót az óvónő.



A gyerekem 1 hét alatt kikészült: minden reggel-este sír, hogy ő nem akar másik csoportba menni, és hogy mekkora hisztit csapott, ami miatt az óvónő haragszik rá és már nem szereti (nem kap tőle a gyerek se puszit, se ölelést).


Segíteni szeretnék a gyerekemen, hogy ne szenvedjen, próbáltam beszélni az óvónőkkel, de megkaptam, hogy ne intézkedjek a fejük felett, mondjam azt a gyereknek, hogy beszélje meg az óvónővel. Ez erre a problémára szerintem nem válasz, mert ezzel csak azt erősíteném a gyerekben, hogy nem tudok rajta segíteni, ha bajban van.


Ti mit tennétek az én helyemben?

Köszönöm előre is a válaszokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook