Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbáltátok már az aloe vera fogyasztó termékét? fórum

Próbáltátok már az aloe vera fogyasztó termékét? (beszélgetős fórum)


2009. jan. 13. 22:03

hát én sem hiszek az ilyen csoda bogyókban, eddig már jó néhányat kipróbáltam, de már hidegen hagynak:)

Nekem az Aloe verás termékek közül krémem volt, kaptam egy fél dobozzal, hogy próbáljam ki. Rendesen égette is a lábam (ja mert fogyasztó krém volt) vettem is egy másik tubussal is (6-7 eft)de annak már nem éreztem ugy a hatását.


Csatlakozom az előttem szólóhoz diéta és sok mozgás!

5. d.lara23 (válaszként erre: 4. - A9338a7669)
2009. jan. 13. 11:06
Természetesen nem.Diéta és mozgás mindenképp ajánlott mellette.De hát kitudja.
4. a9338a7669 (válaszként erre: 3. - D.lara23)
2009. jan. 13. 10:23
Hát nem tudom, én valahogy nem hiszek az ilyenekbe. De ugye nem azt mondja, hogy mellette ugyanúgy ehetsz bármit?
3. d.lara23 (válaszként erre: 2. - A9338a7669)
2009. jan. 13. 09:27

Szia!

Ez egy 120 szemes kapszula,napi 4-et kell belőle bevenni.Igazából azért tetszetős mert nincs mellékhatása állítólag..

2009. jan. 13. 08:37
Szia! Én nem konkrétan ezt a terméket próbáltam, hanem másik Aloe Vera fogyasztót (pár évvel ezelőtt), de nekem nem hatott. Egy por volt, amit tejjel kellett inni, helyettesítve egy főétkezést. Én rendesen rosszul voltam tőle. Ettől függetlenül, hallottam, hogy sokaknak meg bejött. Más aloe termékek nekem viszont beváltak.
2009. jan. 13. 08:20

Sziasztok!

Egyik ismerősöm ajánlotta az aloe verás termékek közül a "linn-t"( nem tudom jól irom.e a nevét)és éedeklődnék mik a tapasztalatok?

Állítólag nincs mellékhatása,és másfél hónap alatt 10-15 kg fogyást eredményez egyéntől függően persze.

A hozzászólásokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook