Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki a Dermofil pasztát? fórum

Próbálta már valaki a Dermofil pasztát? (tudásbázis kérdés)


11. brájgátta (válaszként erre: 10. - Diegóóó)
2009. máj. 21. 12:24

Otthon én is kicsatalom vagy hajpántot teszek, sokkal jobban érzem magam. Sajnos a frufrunak ez a hátránya :S

Amúgy kipróbáltam, és nagyon tetszik a paszta, egy kicsit én is könnyeztem, de megéri :)

10. diegóóó (válaszként erre: 9. - Brájgátta)
2009. máj. 20. 19:01
Nekem is frufrum van.Én úgy oldottam meg hogy otthon hajráfot hordok vagy hullámcsattal eltűzöm.Legalább így szellőzik.
2009. máj. 19. 18:49
Hát akkor tényleg ki kell próbálnom :) Használtam már sok mindent, Garniertől kezdve a Clean&Clear-ig stb...de egyik sem volt eredményes. Van frufrum és ez miatt a homlokon van több pattanás. Remélem beválik.
2009. máj. 19. 18:40
Szerintem nagyon jó.Én is a DM-ben vettem.1000 ft. sem volt akkor.Nagyon jó,hűsít és puha lesz tőle az arcom,na és a pattanásokat is szárítja.Amíg pattanásos voltam többször is használtam egy héten,volt hogy csak a pattanásra kentem.Mostanában már szerencsére nincsenek pattanásaim,de néha így is felkenem 1-2 havonta egyszer.
2009. máj. 19. 17:31
Sziasztok! Én egyszer használtam, ezért nem igazán tudok a hatékonyságáról nyilatkozni, de lemosás után Nekem is kellemes volt a bőröm...no de míg rajta volt :D ... hát tényleg szó szerint csorogtak a könnyeim, és az elején kissé kellemetlen volt, bár lehet csak Nekem ilyen alacsony a "fájdalom"küszöböm, persze ezt a kis áldozatot megéri azt hiszem.
6. brájgátta (válaszként erre: 5. - Burkuska)
2009. máj. 19. 17:18
Szia! Köszi szépen. Akkor végülis megéri. Hnap vizsga után első dolgom, h veszek :)
5. Burkuska (válaszként erre: 4. - Brájgátta)
2009. máj. 19. 17:01

Szia!

Én kéthetente szoktam fölkenni,szuper!Dm-ből vettem,1000 forintért és pár évig eláll.

2009. máj. 19. 16:55

Köszi, h válaszoltál.

Hol lehet ilyet kapni és kb. mennyibe kerül?

Előre is köszi.

3. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 2. - Brájgátta)
2009. máj. 19. 16:46
Igen, nekem van és kb. 4 havonta szoktam használni, nagyon jó tényleg. Hűsítő hatása is van, miközben szárad magadon, ezért folyamatosan folytak a könnyeim, miközben az arcomra van kenve. Nagyon jól simít, nyugtat. Ja és irtó sokáig kibírja, az enyém min. 3 éves már.
2009. máj. 19. 16:44
Állítólag nagyon jó a pattanános bőrre. Kívácsni vagyok, hogy ha vki használta milyen tapasztalata van.
2009. máj. 19. 16:43
Próbálta már valaki a Dermofil pasztát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook